%100 Covid-19 İade GarantisiGörüntüle
Canlı Destek
Guletyat.com
Samos Adası

SAMOS ADASI

Samos adasında, Vathy adında sessiz etkileyici bir şehir merkezi vardır. Buradaki Venedik, neoklasik ve modern yapılar bir Yunanistan sembolü gibi birlikte ekleme bir görüntü oluşturmaktadır. Ayrıca adada her türlü turistik imkanı sunan çeşitli turistik plaj tatil köyleri vardır. Samos’un en güzel köylerinden biri Pythagorio’dur, ancak Mytilini ve çömlek yapan köy Mavratzei gibi başka etkileyici köyler de bulunabilir.

Samoa adası beyaz kumlu ve kristal suları olan güzel plajlarıyla Yunanistan’da ünlüdür. Bu muhteşem plajların çoğu çeşitli su sporlarının yanı sıra her türlü imkanı sunan turistik alanlara dönüşmüştür. Adadaki bu yerler genellikle birçok restoran, bar ve otellerle çevrilidir. Ayrıca bu Yunan adası hala bozulmamış ve doğal güzelliklerine bırakılmış gizli koyları ve huzur verici plajlarıyla kutsanmıştır.

Samos adası, Yunanistan’daki Kuzey Doğu Ege Adaları arasındaki en popüler yerdir. Bu nedenle burada yoğun bir gece hayatı vardır ve burası modern, canlı barlar ve gece kulüpleriyle doludur.

Fiyat Teklifi Al

Fiyat Teklifi Al

Fiyat Teklifi Al

Ara

Bu formu göndererek gizlilik ve iptal politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.