%100 Covid-19 İade GarantisiGörüntüle
Canlı Destek
Guletyat.com

GULETYAT.COM HAKKINDA

Guletica Yatçılık tarafından sunulan Guletyat.com 15 yılı aşkın tecrübe ve binlerce mutlu referansıyla; Türkiye,Yunan Adaları,Hırvatistan ve Karadağ’da özel yat kiralama hizmeti sunmaktadır. Firmamızın uzmanlık alanı kişiselleştirilmiş yat kiralama tatili planlamaktır.

Merkezimiz, Türkiye’nin popüler tatil beldelerinden biri olan ve dünyanın en güzel ahşap guletlerinin inşa edildiği yatçılık merkezi olan Bodrum’da bulunmaktadır.Eşsiz mavi yolculuk macerasının başlangıç noktası olan; Fethiye,Marmaris,Göcek,Antalya gibi diğer limanlara da yakın olmanın avantajından yararlanarak,tüm dünyaya 7/24 kesintisiz hizmet vermekteyiz.Firmamız,Yunanistan’da, Bodrum yarımadasına çok yakın konumdaki Kos,Rodos,Symi gibi meşhur adalarla birlikte, Oniki Adalar ve Kiklad Adaları’na uzanan geniş bir bölgede hizmet verir.

Buna ek olarak 2018 yılında Karadağ ofisimizi Tivat Ariva Yachting Doo olarak faaliyete açtık.Artık Hırvatistan dahil tüm Adriyatik’teki seferlerimizi yerinde ve ilk elden takip ederek sunmaktayız.Burada sağladığımız profesyonel destek ve kusursuz hizmet sayesinde mükemmel referanslar sağladık ve misafirlerimizi tekrar buluşmak üzere büyük bir memnuniyetle uğurladık.

Guletyat.com ekibi; ilk elden aracısız hizmet avantajıyla, her misafirine kişiselleştirilmiş eşsiz bir yat kiralama tatili sunar.Tüm talepleriniz yerine getirilecek şekilde,her ayrıntıya kişisel ve profesyonel bir dokunuşla yaklaşılır. Filomuz ise, kaptanları ve tüm mürettebatı ile, maksimum verimlilik,kalite ve deneyim için özenle seçilmiştir.

Siz değerli konuklarımızın, her ihtiyacına bizzat katılıp zaman maliyet ve bürokrasiden kurtulmanıza yardımcı oluruz.Bu sayede tüm tatiliniz sizin istediğiniz esneklikte ve beklentinizi tam olarak karşılayacak şekilde planlanır.

Neden guletyat.com ile kiralama yapmalısınız?

Guletyat.com olarak, saat farkı gözetmeksizin dünyanın herhangi bir yerinden gelen her talebe profesyonel olarak cevap vermekten mutluluk duyarız.Yüksek kalite standartları ve profesyonellikle yatçılık sektöründe bir numaralı tercihiniz olmayı hedefliyoruz.Bugüne kadar sağladığımız üst düzey hizmet bize, misafirlerimizin bireysel memnuniyeti ile büyük bir ün kazandırdı.

Misyonumuz bizimle ilk temasa geçtiğiniz an başlar ve siz mutlu anılarla eve dönene kadar devam eder.Yat kiralama tatiliniz boyunca sizi mutlu ve rahat hissettirmek için elimizden gelenin en iyisini yapmaya özen gösteririz.Kiralamanın her aşaması yasal olarak kağıt üzerinde gerçekleşir ve haklarınız yasalarca korunur.Bu da misafirlerimizi olası zararlardan korur ve güvence altına alır.

500`den fazla yat ile büyük filo
Profesyonel kiralama ekibi ile çok dilli destek
Yılların verdiği tecrübe, binlerce mutlu müşteri
% 100 para iade garantisi. Gizli maliyet yok, sürpriz yok ekstralar.
Tüm işlemler yasal ve sözleşmeli.
Ulaşmak kolay, sadece profesyonel yardım isteyin.

Sizi daha önce hiç görmediğiniz inanılmaz gün batımlarını izlemeye, masmavi sularda yüzmeye, en güzel koyları keşfetmeye, “daha önce böyle bir şey yemedim” diyecek en lezzetli yemeklerin tadına bakmaya davet ediyoruz.

Hayalinizdeki deniz tatilini yaşamak için en doğru adrestesiniz.

Sizide guletyat.com ailesinin bir parçası olmaya davet ediyoruz.

IŞIL OKUMUŞ

Müşteri İlişkileri

Fiyat Teklifi Al

Fiyat Teklifi Al

Fiyat Teklifi Al

Ara

Bu formu göndererek gizlilik ve iptal politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.