%100 Covid-19 İade GarantisiGörüntüle
Canlı Destek
Guletyat.com

Guletyat.com ile Acenta ve Ortaklık

Guletyat.com kaliteli yatçılık hizmetleri ile Akdeniz'de başarılı bir şekilde faaliyet sürdürmektedir. Uzun yıllar yatçılık sektöründeki tecrübelerimiz ve başarılı yüzlerce faaliyetimiz bizi gulet kiralama, gulet satış ve Bodrum, Marmaris, Fethiye, Göcek ile Yunan Adaları'na mavi yolculuk planlanmasında uzmanlaşmış ve tanınan yatçılık acentelerinden biri haline getirmiştir.

Guletyat.com diğer yatçılık acenteleri, seyahat acenteleri, tur operatörleri ve yat brokerleri ile işbirliği yapmaktadır. Operatörlerimiz ve acentelerimiz özel gulet kiralama, özel planlanmış yat kiralama, isteğe özel yolculuklar, esnek güzergâhlar, yemekler ve kıyı hizmetleri düzenlemek gibi en özel fırsatlar için varız.

Acentelerimize neler sunuyoruz ?

Filosunda 500'den fazla özel gulet yat, 50'den fazla rota, 20' nin üzerinde garanti deparlı mavi tur paketleri ile hizmet veren Guletyat.com rekabet gücünü artırmak için  acentelerine'de yatçılık hizmet türleri sunmaktadır.

Guletyat.com  kişiye özel gulet turlarında ortak acente müşterilerinin ihtiyaçlarına göre uzmanlaşmıştır. Müşterilerinizin ihtiyaçları ne olursa olsun, bizde herkes için bir şeyler var.

Bir Guletyat.com ortağı olmak için, [email protected] adresinden bize ulaşın. Olası tüm sorularınızı cevaplamaktan memnuniyet duyarız.

Fiyat Teklifi Al

Fiyat Teklifi Al

Fiyat Teklifi Al

Ara

Bu formu göndererek gizlilik ve iptal politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.