%100 Covid-19 İade GarantisiGörüntüle
Canlı Destek
Guletyat.com

Yat Kiralama Süreci

Yat kiralama süreci; bizimle iletişime geçtiğiniz an başlar,tatiliniz bitip mutlu anılarla eve dönene kadar devam eder.

Her yıl yaz sezonunun sonunda (Ekim ayı sonu) yeni sezon için kiralama süreci başlar.Cruise gemiler ve otellerin aksine, her yattan yalnızca bir tane olduğu için, rezervasyon yaptırmak istediğiniz tarih sizden önce başka bir misafir tarafından kiralanmış olabilir.Bunun için rezervasyonunuzu ne kadar erken yaparsanız, dilediğiniz tekneyi kiralama şansınız artacaktır.Ayrıca,aklınızda belirli bir yat yoksa,erken dönem olduğu için müsait tekne alternatiflerimizde daha fazla olur ve size daha çok seçenek sunma fırsatımız olur.Ayrıca erken rezervasyon indirimleri de size büyük avantaj sağlayacaktır.

Tüm bunların yanı sıra, erken rezervasyonu kaçırmış olmanız uygun bir yat bulamayacağınız anlamına gelmez.Hatta tura çıkmak istediğiniz tarihten bir gün önce bile rezervasyon yapabilirsiniz.Ayrıca yakın tarihlerde bazı son dakika indirimlerini de yakalayabilirsiniz.Tabi ki tüm bunlar kriterlerinizi karşılayacak bir teknenin sizin istediğiniz tarihte boş olma ihtimalinde söz konusudur.

1. Yat Kiralama Talebi

Guletyat.com web sitemizden dilediğiniz yatlara göz atabilir,ve iletişim modüllerimizi kullanarak taleplerinizi bize iletebilirsiniz.Talepleriniz en geç 24 saat içerisinde cevaplandırılacaktır.Bu formları doldururken sizinle hangi yolla iletişim kurmamızı istediğinizi (telefon ya da e posta) lütfen belirtiniz.

Ayrıca çalışma saatleri içerisinde doğrudan bizi arayarak talebinizi iletebilir ve teklif isteyebilirsiniz. 

Talebiniz bize ulaştıktan sonra verdiğiniz detaylara en uygun yat alternatiflerini içeren bir e-posta alacaksınız. Öncelikle, eğer bu alternatifler birden fazla ise, sizin talebinize en uygun olanı hakkında ve seçtiklerinizden hangisinin sizin için daha iyi olacağı konusunda uzmanımızdan fikir edinebilirsiniz. Satış temsilcilerimizin size en iyi şekilde rehberlik edeceğinden şüpheniz olmasın.

Sizin için doğru yatta karar verdikten sonra ikinci aşamaya geçebiliriz.

2. Detaylar ve Yat Kiralama Sözleşmesine Karar Verme

İzlenecek rota, yiyecek ve içecek detayları, özel organizasyonlar, havaalanı transfer detayları gibi bilgiler bir araya getirilip, yat kiralama sözleşmesi hazırlanacaktır. Tüm detaylar sözleşmede belirtilmiş olmasına rağmen, başlangıç ve bitiş noktaları hariç olmak üzere, rota detayları, yiyecek ve içecek detayları, organizasyon ve transfer detayları talepleriniz doğrultusunda son dakikaya kadar değiştirilebilir.

En son versiyonu tarafımızca oluşturulmuş ve imzalanmış olan yat kiralama sözleşmesi size e-posta ile gönderilecektir. Bu sözleşmeyi yazıp imzalamanız ve bize e-posta veya faks yoluyla geri göndermeniz gerekir. Bu süreçte geçen zamanda yatı sizin için rezerve ederiz.

Sözleşmenin geçerli olabilmesi için toplam kira bedelinin % 50`sinin banka havalesi yoluyla ödenmesi gerekir. Ödeme makbuzu bize ulaşır ulaşmaz, turun kesin onayını alırız ve talep ettiğiniz tarihler için seçtiğiniz yatı kiralarız. 

3. Turun Tamamlanması

Şirketimizden havalimanı transferi talep ettiyseniz, turunuz sizi havalanında karşıladığımızda başlar.Eğer uçuşunuz turun başlama saatinden daha erken bir saatte ise,bu bekleme süresi zarfında bavullarınızı ofisimize bırakarak herhangi bir aktivite düzenleyebilir ya da serbestçe şehir turuna çıkabilirsiniz.

Tur başlangıç saatine kadar ekibimiz ve tekne mürettebatı tüm hazırlıkları tamamlamış olacak ve sizi tekneye ulaştıracaktır.Size olan sorumluluğumuz, tekneye adım attığınız anda sonlanmaz, siz tekneden inip mutlu anılarla evinize dönene kadar devam eder.Tüm tatiliniz süresinde taleplerinizi doğrudan ya da kaptanınız aracılığıyla müşteri temsilcinize iletebilirsiniz.

Tatil sonunda da, eğer talep ettiyseniz, araçlarımızdan biri sizi yattan alıp havalimanına götürür.

Evlerine güvenle ve mutlulukla dönen misafirlerimizin her biri, şirketimizin gurur kaynağıdır…

Fiyat Teklifi Al

Fiyat Teklifi Al

Fiyat Teklifi Al

Ara

Bu formu göndererek gizlilik ve iptal politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.