Lütfen giriş yapın

Bu özellik için kayıt olmanız veya giriş yapmanız gerekmektedir.

Canlı Destek
Guletyat.com
Müşteri Yorumları

Yat Kiralama Yorumları

Gulet Kiralama & Yat Kiralama Müşteri Yorumları ve Görüşleri

M
Martyn Glinn Uk/Bristol Zeynos 10 / 10
Hepimiz çok sevdik- gerçekten 10 yıldızlı bir deneyim!
Beğendim:
Ailem ve ben, Zeyno’nun birçok tatil şirketindeki söz verdikleri ve teslim ettikleri muhteşem bir tatilden yeni döndük, ancak bu vesileyle, tatilin beklentilerimizden daha iyi olduğunu söyleyebilirim.
Yat, mükemmel, her kabine en-suite banyolar, çok ihtiyaç duyulan klima ve WiFi ile lüks bir şekilde döşenmiştir. Güverte üzerinde oturmak ve güneşlenmek için geniş bir alan vardı ve partimizde 6 kişi olmasına rağmen ve 4 kişilik mürettebat bile kalabalık olmamıştı. Mürettebat, tekneyi temizlemek ve her zaman yaptığı gibi bozulmamış görünmesini sağlamak için çok çalıştı. Etrafındaki en iyi görünen yatlardan biri olmalı ve yakınlarına demirlediğinde her zaman diğer guletlere karşı muhteşem görünüyordu!
Bu tatili gerçekten bizim için yapan ekip oydu. Hiçbir şey onlar için çok fazla sorun olmadı ve her şeyden mutlu olmamızı sağlamak için gerçekten endişeliydiler. Şef Ali, her öğün için bir dizi mutfak zevki yarattığı ve yemek zamanlarını gerçekten dört gözle beklediği bir şey haline getirdiği için özel bir haberi hak ediyor. Yiyecekler bol, taze ve çekiciydi ve aralarında mükemmel gastronomi deneyimine eklenen gateaux ve çikolatalı kekler gibi küçük sürprizler ekledi.
Gem ve Mustafa oldukça basit bir örnek teşkil eden hizmeti verdi! Her zaman özenli ve her zaman mutlu olmamızı sağlamak için çok çalıştılar. Bazen bizim en sevdiğimiz içkilerin tam da doğru zamanda ortaya çıkacağı gibi ne istediğimizi bile umuyordum! Hedefler konusunda yardım ve rehberlik sağladılar ve genelde tatilimizin en iyi olmasını sağlamak için yukarıda ve öteye gitti.
Kaptan profesyonellik ve sakin ve toplulugu ile güven ilham verdi. Bakımında kendimizi güvende hissettik. Mürettebatın nasıl yukarı ve öteye gittiğine bir örnek olarak, grubumuzdan biri demirlediğimizde yatın yanında değerli bir aksiyon kamerası kaybetti. Kaptan, bazı yerel dalgıçların kamera araması için bulunmasını istedi. Geminin botuna gitti ve onları topladı ve ayrıca bizim adımıza ücretlerini pazarlık etti. Kamerayı çalışma sırasında derin sudan kurtardıklarında hepimiz çok sevinmiştik. Ayrıca, daha sonraki bir uçuşumuzda olduğu gibi yatmada belirtilen ayrılma zamanının ötesinde kalmamıza izin verdi. Bu süre zarfında mürettebat bizden sonra bakmaya devam etti ve bize gerçekten hoş geldiniz hissettirdi.
Ayrılma zamanı geldiğinde, hiçbirimiz gitmek istemedik. Bir şeyleri yeniden düzenlemenin bir yolunu bulabilirsek, memnuniyetle bir hafta daha kalırdık. Mürettebat hepimiz bizi salladı ve müşteriler yerine arkadaş olarak ayrıldık.
İyice bu tatil tavsiye ederim!
Beğenmedim:
Sonunda eve gitmek zorunda kaldık! Başka bir şeyle hata bulmak imkansızdır ve bunu genellikle söylemiyoruz!
10.06.2019
K
K.Bonk Tucker Usa/ Primadonna 10 / 10
Tekrar geleceğiz, Her kuruşa değer harika bir tatil için teşekkür ederiz.
Beğendim:
Bizim yolculukta her şey mükemmel oldu. Teknenin kaptanı ilk arkadaşı ve ödüllü şefin hepsi bilgili, cana yakındı ve bizi sessiz mağaralar, yürüyüş parkurları ve turistlerden ve kalabalığın dışındaki diğer yerler gibi yerlere götürdü. Yemek 5 ***** oldu. En iyi yemek deneyimlerinden biri, en iyi restoranlardan daha iyi - ve her ikimiz de işlerimiz için dünyanın her yerine yoğun seyahat ediyoruz.
Mürettebat, çok accomodating, çalışmak kolay, özenli ve istekli, lütfen. Çok cana yakın ve coşkulu. Şef mükemmeldi.
Gıda mükemmeldi.
Yelkenli, mürettebatın hava durumu ve büyüklüğü nedeniyle sınırlıydı. Güzergah bazı mükemmel durur ve bazı Tamam olanları ile Tamam oldu.
Gelmeden önce, kasaba ve kasabalardaki karadaki kafe ve restoranları ziyaret etmeyi düşündük.
HAYIR YOL - teknemizdeki yemekler çok iyiydi ve mükemmel hazırlanmış ve çok çeşitliydi, gemiye yedik. Ve çok iyi kahve ve çaylar.
Teknemiz harikaydı, geniş uyku kabinleri, konforlu yataklar ve sansasyonel Türk çarşafları ve havlularıyla en iyi küçük dokunuşları ile çok bakımlıydı.
Tekrar geleceğiz, Her kuruşa değer harika bir tatil için teşekkür ederiz.
03.06.2019
M
M.Nekarman United Kingdom/Essex Maske 2 10 / 10
Tekrar görüşeceğiz
Beğendim:
Arkadaşlarımla birlikte harika bir gezi ve harika yemekler ile sizi tekrar görmeyi umuyoruz!
13.05.2019
H
H.Hindmarsh Avusturalya/Yeni Tuz Galler Tersane 8 10 / 10
Muhteşem yemek, manzara ve deneyimlerle harika bir rahatlama.
Beğendim:
Yattaki günler yoğun 4 haftalık bir tur için mükemmel bir sonuçtu. Hava mükemmeldi ve 27 kişilik bir grup güzel bir teknede rahatlama fırsatını iyice beğendi. Gıda kesinlikle şaşırtıcı, mürettebat çok samimi, kibar ve rahatsız edici değil, odalar geniş ve her şey çok temiz. Kaptan harikaydı ve bize gece boyunca kalacak yerlerde biraz esneklik verdi. Daha iyi bir deneyim yaşayamadık.
Beğenmedim:
Yeterince uzun değildi! Gruptaki herkes daha uzun zaman geçirmek isterdi. Gerçekten olumsuz olarak tanımlayabileceğimiz hiçbir şey yok. Kaymakamdı.
27.04.2019
N
N.Ruiz Martinez İspanya/Madrid Zeynos 10 / 10
Geri gelmek istiyorum!!!!!!
Beğendim:
Birçok şeyi sevdim: mürettebat yenilmez oldu! Büyüleyici, memnun etmeye çalışan süper profesyoneller ve onlarla birlikte olmaları sayesinde Türkler hakkında çok iyi bir fikir edindim. Gemi bir mucize ve tabii ki Türkiye bir cennettir, geri dönmek istiyorum ve bu ekiple her zaman tekrar ediyorum.
Her şey çok düzenliydi ve her zaman başardıkları güzel günlerimiz olduğunu düşünüyordu.
Tebrikler !!!!
Beğenmedim:
Eksik olduğum tek şey, Türkiye'nin sahip olduğu muhteşem sudan daha fazla keyif almak için biraz daha fazla ısı. Nisan ayı garantili bir zaman geçirmek için biraz erken.
22.04.2019
S
Susan and Henrik Ariva 1 9.6 / 10
Hi Erkan
Well arrived in Denmark after a lovely week's vacation, we would like to inform you about how we liked our holiday at Ariva 1.
First of all, we think you have handled our cruise holiday extremely professionally and everything has worked on time and as agreed ... Thank you for the service and the trust you have shown us !!
The meeting with Ariva 1 and its crew increased our expectations of how a lovely holiday can be held. The boat was perfect to sail on. The crew was extremely professional and super servicing ... Great.
We have told our circle of friends about this wonderful experience and provided contact information about your company and Ariva 1.
We have talked about the next summer vacation with our friends and will contact you when we have become more concrete about this holiday.
Until then, thank you for a great experience, and have a good time!!
Kind regards
Susan and Henrik
21.09.2018
F
Fabrizio Perilli Hayal 62 10 / 10
Hayal 62 a stunning boat
The crew really professional and friendly
I hope to see you again on my way
Thanks
Fabrizio
29.08.2018

Fiyat Teklifi Al

Fiyat Teklifi Al

Fiyat Teklifi Al

Ara

Bu formu göndererek gizlilik ve iptal politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.