CORONAVIRUS (COVID-19): OFİS VE SEZON - AÇILIŞ DUYURUSUGörüntüle
Canlı Destek
Guletyat.com
Müşteri Yorumları

Yat Kiralama Yorumları

Gulet Kiralama & Yat Kiralama Müşteri Yorumları ve Görüşleri

C
Custodio.D İspanya/Barselona S.Nur Taylan 9 / 10
denizde dinlenmek için iyi bir deneyim
Beğendim:
Teknenin büyüklüğünü ve mürettebatını sevdim
Beğenmedim:
Kabinler biraz eski ve havalandırma eksikliği vardı
04.08.2020
M
Muzaffer.K İsviçre/Bassersdorf Queen Lila 10 / 10
Queen Lila harika bir Tekne
Beğendim:
Göcek-Bodrum turunu çok beğendik. Kaptan Yüksel beyin bizi götürebildiği tüm koylar bir harikaydı, Teknede Ali beyin bize yapmış olduğu o mükemmel yemekler anlatmakla bitiremem. Tüm mürettebata ve acente sorumlusu Erkan beye ilgileri için çok teşekkür ediyorum. Bir daha ki tatil için görüşmek dileğiyle. ÇOK BEĞENDİK
Beğenmedim:
Tatilin bitişini.
04.08.2020
S
Saskia Gold Germany/Köln Ceo 3 9.3 / 10
Denizde mükemmel bir hafta
Beğendim:
Ceo 3, çok samimi ve özenli bir ekip ile çok güzel bir hafta geçirdik. Yemek harikaydı ve Gulet de öyleydi.
Beğenmedim:
su kayağı kırıld
28.10.2019
K
K.D. Germany/Frankfurt Bedia Sultan 10 / 10
Fevkalade güzel
Beğendim:
Yemek çok iyiydi ve her zaman taze. Mürettebatın mahremiyet ile ele alınması. Rota harikaydı. Çok kişisel ve rahat bir atmosfer.
Beğenmedim:
Şimdiye kadar fark ettiğimiz tek şey (üç kuşakta da) gerçekten sert şiltelerdi.
Ama bu gerçekten tek şey ...
24.10.2019
C
Cornelia Hempe Germany/Feldafing Caner 4 10 / 10
Sonuçta: biz tekne için 6. kez olmuştur, kesinlikle kendisi için konuşuyor !!! Tüm yeni yolcular gelecek yıl bize tekrar katılmak istiyorlar! Bu da her şeyi söylüyor!
Beğendim:
Mürettebat mükemmel bir iş yapıyor! Her zaman dost ve sağduyulu! Hepimiz çok iyi hissettik! Kaptanın en iyi takımı var! Söylerken, balık kafasından kokuyor! Eğer kafa tamamsa, takımın geri kalanı haklıdır! Her şey süper temiz! Yemekler çok çeşitli ve kesinlikle en iyisi! İyileşmiyor! Ajans, özellikle Erkan Ari, transferi düzenlemek ve ayrıca bir piyano kiralamak için inanılmaz derecede istekliydi! Tur başından sonuna kadar her zaman yardımcı oldu!
Beğenmedim:
Sadece 1 x yelken açtık! ama aynı zamanda hava ve tur nedeniyle oldu! 1 x daha fazla arzu olurdu!
14.10.2019
K
Kate Legg Usa/Seattle Didi 10 / 10
Gulet Didi'de yemek, manzara ve yelken!
Beğendim:
mürettebat müthiş oldu! Şefimiz kendimiz seçtiğimiz taze yiyeceklerden en lezzetli yemekleri yaptı. Mehmet, Ben ve kocam her zaman ön mürettebat üyesi ile etkileşim, bizim gezisinin en iyi parçası eller aşağı oldu. Mehmet, ihtiyacımız olan şeyleri her zaman gizli bir şekilde elde ettiğimizi ve her zaman önümüzde bir adım olmasını sağladı. kaptan derece nazik ve biz ziyaret edilecek yerlerde tüm haritalar ile yürüdü. O da parlak biz ziyaret planlanmış değildi yerlerde, demirleme için birden önerilerde bulundu. Teknede denizci da son derece nazik ve sürekli kocam sağlanması ve ben ne ihtiyacımız vardı.
Beğenmedim:
Çok büyük bir sorun yok, ancak varıştan önce alışveriş yapmak için yiyecek ve mal alışverişi bekliyorduk. Tercihlerimizi tamamladık ve böyle olacağını varsayarak yemeklerimizi planladık. Ayrıca nedeniyle bir jeneratör kullanarak kabinlerde klima akşam ortasında sırasında kesip tekrar jeneratörü çalıştırmak için birini uyandırmak gerekir. Büyük bir endişe değil, ama umduğumuz gibi uyumamamızı sağladı.
14.10.2019
H
Hans-Peter Popp Germany/Roth, Bavyera Dreamland 9.6 / 10
Geri geleceğiz!
Beğendim:
Bu sefer gerçekten lüks oldu! Gulet - Dreamland - iyi donanımlı, kabinleri cömert, banyolar gerçekten yer sunuyor ve her gün en iyi ve düzenli bir şekilde temizleniyordu. Şef kendi sınıfında, mutfak çok çeşitli, mükemmel kalitede birkaç balık vardı! Kaptan son derece cana yakın ve yardımsever ve çok yetenekli. Bizim için güzel bir Türk sahil şeridinde unutulmaz bir hafta oldu.
Beğenmedim:
Yolculuk sonunda Bodrum limanında "sınırsız park yeri arama".
07.10.2019

Fiyat Teklifi Al

Fiyat Teklifi Al

Fiyat Teklifi Al

Ara

Bu formu göndererek gizlilik ve iptal politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.