%100 Covid-19 İade GarantisiGörüntüle
Canlı Destek
Guletyat.com
Müşteri Yorumları

Yat Kiralama Yorumları

Gulet Kiralama & Yat Kiralama Müşteri Yorumları ve Görüşleri

L
Leonie.S İngiltere/Londra Denuka 9.6 / 10
Arkadaşlarla turkuaz kıyılarda 2 hafta
Beğendim:
Manzara muhteşemdi, tekne rahattı, yemekler harikaydı ve 3 mürettebat gerçekten harikaydı.
Beğenmedim:
İkinci kabin mazot kokuyordu, bu yüzden uyumak/nefes almak rahatsız ediciydi (kendi başına özel bir deneyim olan 3 gecenin 2'si için güvertede yıldızların altında uyuyarak sona erdi).
18.10.2020
S
Sally A.W İngiltere/Londra Primadonna 8 / 10
Ekip büyüleyiciydi ve bizi ne zaman yanlız bırakacaklarını biliyorlardı. Ziyaret ettiğimiz yerleri çok sevdik ve harika bir tatil geçirdik.
Beğendim:
Tekne ve rotayı çok beğendim. Güzel Gokova Körfezi! Akşamları birkaç restorana daha gitmek isterdik, başlamadan önce rota hakkında daha fazla araştırmak isterdik. Ancak kaptanın demirlemeyi seçtiği yerler muhteşemdi.
Beğenmedim:
Yiyeceklerin daha iyi olabileceğini düşündüm. Şefe bu kadar çok şey vermemesini söylemeye devam etsek de, çok fazla yiyecek almaya devam ettik! Daha az şeyi tercih ederdik ama daha rafine bir seçim. Sadece 2 kişi olduğumuz için, önceden bir menüden seçim yapmamız faydalı olabilirdi, böylece ne aldığımızı bilirdik.
Küçük bir nokta da paddle board çok iyi olmamasıydı!
06.10.2020
D
Domenico.C / Bedia Sultan 10 / 10
Her şey harikaydı
Beğendim:
Hepsi harikaydı, mürettebat muhteşemdi, yemekler çok iyi, tekne çok temiz ve şaşırtıcıydı; muhteşem bir yolculuktu
24.09.2020
R
Richard.W ABD/Miami Grace 9.6 / 10
Harika yat ve kiralama - aileniz / arkadaşlarınızla bir hafta geçirmek için mükemmel bir yol
Beğendim:
Harika yat ve düzen. On iki kişimiz vardı ve hiçbir zaman birbirimizin üstüne çıktığımızı hissetmedik. Mürettebat her zamanki gibi geziye çıktı. Birlikte yelken açmak bir zevkti, aşırı misafirperverdiler ve şef kesinlikle geziyi inanılmaz derecede özel yaptı
Beğenmedim:
Daha iyi olabilecek tek şey paketimize bir jetski eklememiz ve 7 günün yaklaşık 3'ünde hizmet dışı kalmasıdır. Kontrolümüzün ötesinde, Yunanistan'ın kapalı olduğu gerçeği vardı, ancak buradaki asıl önemli nokta, birlikte daha fazla zaman geçirmemiz ve şehirleri daha az keşfetmemizdi.
14.09.2020
R
Roman.R ABD/Brooklyn Bedia Sultan 10 / 10

Beğendim:
Herşey
Beğenmedim:
Çok fazla yemek
14.09.2020
S
Serdar.A Türkiye/İstanbul Sea Life S 7.3 / 10
Güzel bir tatil
Beğendim:
Kaptanın, kaptan yardımcısının ve acentanın ilgi ve alakası gayet iyiydi. Yemekler ve ikramlar lezzetli ve yeterli müktardaydı. gezilen koylar geyet güzel ve tamizdi. Rota özenle seçilmişti.
Beğenmedim:
Teknenin tuvalet sisteminde kullanılması gereken temiz suyun yerine kullanılmış suyun (filtrelenmemiş gri su) kullanılmasından dolayı, banyolarda sürekli kötü koku oluşması.
05.09.2020
H
Heike.G Almanya/Zornheim Blue Diamond 7.6 / 10
Olağanüstü
Beğendim:
Tekne, biraz daha eski olmasına ve burada ve orada tadilat ihtiyacı olmasına rağmen çok güzeldi. Gemide çok iyi vakit geçirdik. Aşçı Hüseyin ve kaptan Özgan'a şeref. Harika su kristal berraklığında turkuaz mavisi. Muhteşem gün doğumu ve gün batımı. Yine sevindim.
31.08.2020

Fiyat Teklifi Al

Fiyat Teklifi Al

Fiyat Teklifi Al

Ara

Bu formu göndererek gizlilik ve iptal politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.