%100 Covid-19 İade GarantisiGörüntüle
Canlı Destek
Guletyat.com

Yatlarda Yaşam

Eğer bugüne dek geleneksel bir gulet turuna çıkmadıysanız kesinlikle çok şey kaçırdınız demektir.Büyük Cruise gezilerinin aksine,bir yat gezisi size tüm karmaşadan uzak, hayatın güzel zevklerini sunar.Bu tatil sadece güneş ve deniz vaadetmez.Doğanın güzelliğini ve nezaketini keşfetmek, tarihi çözmek, yerel kültür ve mutfağın tadına bakmak, hayatınızın en unutulmaz anlarını yaşamak ile ilgilidir.

Kıyılara çok yakın olan koylarda geçen mavi yolculuklar, size hepsakin sular sunar.Guletler gece boyunca kıyıdan 20-30 metre uzakta bulunanküçük koylarda demirlenir.Böylece hem yaşam alanlarına çok yakın hem de kafadinleyebilecek kadar uzak hissedersiniz.Bir haftalık uzunyolculuklarda,kıyıdaki restoranlarda alışveriş ve yemeğin tadınıçıkarabilir,bir sahil kasabası manzarasına demirleyip keyif yapabilir ya dasahil kesiminin hareketli gece hayatına dahil olabilirsiniz.

Yat kiralama, berrak sularda yüzmeniz, şnorkelle deniz altınıkeşfetmeniz, güvertede esen rüzgarla güneşlenmeniz, orman yürüyüşlerineçıkmanız ve antik şehirleri keşfetmeniz için bolca vakit sunar. Ayrıca jet-ski,rüzgar sörfü, banana gibi çeşitli su sporlarının tadını çıkarabilirsiniz.

Yeterli rüzgar olduğu günlerde seyrinize keyif katmak için, yelken açabilirsiniz.Öğle ve akşam yemeği saatlerinde gulet sahile yaklaşır ve bir koyda,adada, harabelerin yanında ya da küçük bir kasabada demirler.Her gün minimum iki duraktan oluşur. Böylece yolcular yüzebilir, rüzgar sörfü, şnorkel yapabilir, güneşlenebilir, karaya çıkabilir ya da sadece bir güneş tentesinin altında rahatlayabilirler.Akşam olduğunda ise güzel bir müzik eşliğinde,lezzetli bir akşam yemeği sizi bekler.

Yat kiralamanın kalbi, hayattaki en basit zevkleri en lüks haliyle sunup rahatlık ve eğlence sunmakta yatıyor.

SU SPORLARI

Kano, basit olta takımı, yetişkin ve çocuk snorkell maskelerinereydeyse tüm yatlarda strandart olarak bulunur. Bunun dışında her teknede çeşitlisu oyuncakları mevcut olduğu gibi teknede mevcut olmayan su sporlarını ekstrakiralama imkanınızda bulunmaktadır.

KIYI GEZİLERİ

Gulet Yat Kiralama, yakındaki yerel şehirleri, antik yerleri ve doğal güzellikleri keşfetmek için kıyı gezilerine çıkmanıza izin verir. Mesela Bodrum-Gökova-Bodrum programı, Marmaris`i gezip keşfetmenize izin verir ve Marmaris-Fethiye-Marmaris programında Caunos`u ziyaret edebilirsiniz. Tarihi yerler, kalıntılar ve doğa rezervleri, kuş gözlemciliği ve cip safarileri sizi bekleyen diğer zevklerdir !

Ayrıca Türk el sanatları, halılar, deri ürünleri, mücevherler, tekstil ürünleri, hediyelik eşyalar ve Türkiye’ye özgü hediyelik eşyalar alabilmeniz için yerel el sanatları merkezlerine veya hareketli pazarlara alışveriş turları düzenliyoruz.

Aynı turlar Hırvatistan ve Karadağ kıyı gezileri içinde yerel olarak düzenlenir.Yat kiralama uzmanınız size her bölgeye göre bilgi verecektir.

YAT EKİBİ

Guletlerdeki mürettebat, bir kaptan, şef ve denizciler dahil olmak üzere 2 ila 7 kişiden oluşmaktadır. Tüm mürettebat üyeleri, alanlarında nitelikli kişilerden seçilir.. Kaptanlar , denizlere ve yakındaki kıyılara yelken açmaya dair geniş bir bilgi birikimine sahip deneyimli ve lisanslı bir denizci grubundan seçilir . Aşçılarımız genel ve yerel lezzetler konusunda uzmandır ve kesinlikle misafirlerinin damak zevkine hitap edecektir. Mürettebat üyeleri (tekne seçiminize bağlı olarak) temel düzeyde veya ileri düzeyde İngilizce bilmektedir. Bazıları Almanca, Fransızca, Rusça veya İtalyanca da biliyor. Tüm tekne ekibi ve arka planda biz, size konforlu ve keyifli bir seyir sağlamak için elimizden geleni yaparız.Ayrıca tüm ekip güleryüzlü,arkadaş canlısı ve her zaman size yardımcı olmak, ihtiyaç ve isteklerinize cevap vermek konusunda istekli olan bireylerden seçilir.

Fiyat Teklifi Al

Fiyat Teklifi Al

Fiyat Teklifi Al

Ara

Bu formu göndererek gizlilik ve iptal politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.