%100 Covid-19 İade GarantisiGörüntüle
Canlı Destek
Guletyat.com

Gulet Yatlarda Yemek

Türkiye ve Yunan Adaları'ndaki yatlar için yiyecek ve içecek sağlama

Yabancı bir ülkeyi ziyaret etmek, aynı zamanda yerel mutfağı da keşfetmek demektir. Eğer iyi yemek tutkunlarındansanız, Akdeniz ve Adriyatik, damak tadınızı memnun etmek için kesinlikle cömert lezzet seçeneklerine sahiptir. Kaliteli yemeklerin tadını çıkarmak için denizin üstünde bir yattan daha iyi bir mekan olabilir mi?

Yat tatillerinde, mevcut yiyecekler her zaman tazedir.Yerel pazarlardan temin edilen yerel sebze, meyve ve et ürünlerinden tüketirsiniz.Teknede size sunulan yemekler kesinlikle yapay tatlandırıcılar veya katkı maddeleri içermez.Tüm bileşenler % 100 organik ve yerel tohum üretiminden temin edilir.Sunulan lezzetler,size yerel mutfağı tanıma ve yeni lezzetleri tatma şansı verir.

Yatınızın kıç güvertesinde yemek yemeyi seçerek, deneyiminizi daha keyifli hale getirebilirsiniz. Mutfak deneyiminizin, yolculuğunuzun unutulmaz bir bileşeni olmasını garanti ediyoruz. Aşçınız, taze ve yeni lezzetler sunacak ve kesinlikle gurme bir yolculuk geçirmenizi sağlayacak.

Bir gulet yatında geleneksel bir yolculuk, büyük bir gemide yolculuk yapmaktan çok daha iyi ve özel bir deneyimdir. Mavi yolculuk denizin, güneşin, doğanın, tarihin, insanın, eğlencenin ve elbette harika yemeklerin en iyi halini bir arada sunan, harika bir açık hava etkinliğidir!

Fiyat Teklifi Al

Fiyat Teklifi Al

Fiyat Teklifi Al

Ara

Bu formu göndererek gizlilik ve iptal politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.