%100 Covid-19 İade GarantisiGörüntüle
Canlı Destek
Guletyat.com

Lüks Bir Yatta Yemekler

Her öğün gastronomik bir zevktir.

Bir yat tatil deneyiminin en ilgi çekici yerlerinden biri, özel yemek servisidir. Lüks yat kiralama, yalnızca sizin ve konuklarınızın  şımartıldığı ve  seçtiğiniz tüm lezzetleri  sürekli karşılayacağından emin olacağınız tek tatildir.Tek sorumluluğu sadece sizin damak zevkinize hitap etmek olan, kişisel bir şefinizin olduğunu hayal edin. 

Planlama aşamasında, kiralama uzmanınıza yemek tercihlerinizi bildirirsiniz ve tatilinizde size eşlik etmek için istediğiniz sayıda özel ürün, içerik ve menü ekleyebilirsiniz. Yat şefi, her zaman yüzlerce farklı damak tadına ve zevkine hitap eden, yıllar boyu yemek pişiren ve hayal edebileceğiniz her türlü lezzet, incelik ve konsepte hazırlıklı, profesyonel ve deneyimli bir şef.

İster tam bir etobur olun ister vegan. Teknede her gastronomik arzuyu karşılayabilecek bir şef var.

Yemek deneyiminizin mükemmel olduğundan emin olmanız için bazı ipuçları:

Yat kiralamada planlama başarının yüzde doksanıdır, kiralama komisyoncunuza tüm yemek gereksinimlerinizi ve isteklerinizi verdiğinizden emin olun. Bu, daha sonra gerekli olan gıda ve kuru malzemeleri stoğunda hazır bulunduran ve seyahat programına göre taze malzemeler satın almayı planlayan şefe iletilir.

Kalkmadan önce, yada belki de yat için gelmeden birkaç gün önce şefle görüşebilir ve son dakika gereksinimlerinizi iletebilirsiniz. Bu, şefinize hazırlanma zamanı verecektir. Yada dilerseniz bu gereklilikleri yatta vardığınızda kalkış limanınızda konuşabilirsiniz.

Eğer yemek konusunda spesifik zevkleriniz varsa ve bu konuda çok seçiciyseniz yemeklerin kararını şefe bırakmayın.Belki bir iki defa sizi şaşırtması için hiç müdahale etmeden şefinize bırakabilirsiniz.Ancak şunu unutmayın ki; şef yumurtanızı nasıl sevdiğinizi, bifteğinizin ne kadar pişmesini istediğinizi ya da en basitinden kahvenizi nasıl içtiğinizi bilmiyor.Bu konuda şefinize mutlaka talimatlar verin.Laktoz, glüten alerjisi, yada tehlike arzedecek herhangi bir alerji yada vegan diyetler hakkında çok spesifik olun ve mutlaka önceden bildirin.

Fiyat Teklifi Al

Fiyat Teklifi Al

Fiyat Teklifi Al

Ara

Bu formu göndererek gizlilik ve iptal politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.