%100 Covid-19 İade GarantisiGörüntüle
Canlı Destek
Guletyat.com

Sualtı Maceraları

Gizli Sualtı Dünyası

Su altında yatan harika dünyayı ziyaret etmek istediğinizde, gideceğiniz yeri, Yunan adalarını, Türkiye'nin sahillerini ve Adriyatik Adaları’nı düşünün. Çok sayıda kiralık yatın size çeşitli su altı oyuncak ve aletleri tedarik ettiğini göreceksiniz. Çeşitliliği oldukça geniştir,bu, su altı araştırmaları için son derece yüksek teknoloji ekipmanlarla birlikte plastik bir şnorkelde olabilir.Bu tamamen size bağlı.

Akdeniz ve Adriyatik antik çağların denizleridir, burada eski tanrıların destansı savaşları ve antik çağlardaki medeniyetlerin kurulduğu zamanların izleri var.Yüzyıllar içinde olan depremler ve yaşanan gelgitlerle, kıyı kasabalarının sular altında kalması neticesinde,bu bölge kaşiflerin zihinlerini canlı rüyalar ile dolduruyor.

Suyun altında yatan harika dünyayı ziyaret etmek istediğinizde, hedefinizi belirlerken, Yunan Adaları, Türkiye Kıyıları ve Adriyatik bazı açılardan benzeselerde, her biri farklı deneyimler sunar.Bir dalış sertifikası ile gelirseniz, aralarından seçim yapabileceğiniz çeşitli seçenekler ve konumlar sizi çok şaşırtacaktır. Sertifikanız yoksa,her zaman ihtiyaçlarınızı ve güvenliğinizi karşılayacak yüksek nitelikli ve deneyimli bir dalış eğitmeni size eşlik edebilir.

Sualtı müzeleri gibi özel yerler için, mürettebat iletişime geçerek giriş işlemlerinizi halledecek ve bu su altı şehirlerinin antik çağlardaki tüm mucizelerine şahit olacaksınız. Ayrıca, tur programınızı seçerken, en iyi dalış noktalarının, seçtiğiniz rota boyunca olduğunu müşteri temsilcinizden öğrenebilirsiniz. Yat kiralama danışmanınızın deneyimleri bir google aramasının çok ötesindedir ve gerçek zamanlı incelemelere dayanarak size en güncel dalış konumlarını sunar.

Kiralama sözleşmenizi yaparken,dalış yapmayı düşünüyorsanız,mürettebatınızdan birinin PADI Master Diver olduğundan emin olun.Ayrıca su altını keşfetmenin en yeni yollarından biri olan seabob ile kişisel donanıma ihtiyaç duymadan daha basit bir dalış keyfi yaşayabilirsiniz.

Fiyat Teklifi Al

Fiyat Teklifi Al

Fiyat Teklifi Al

Ara

Bu formu göndererek gizlilik ve iptal politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.