%100 Covid-19 İade GarantisiGörüntüle
Canlı Destek
Guletyat.com

Yat Kiralama Sezonları

İlkbahar`dan Sonbahar`a yat kiralama dönemleri...

Türkiye ve Yunan Adaları için yat kiralama sezonu Nisan - Kasım ayları arasında olsa’da Hırvatistan için bu dönem biraz daha kısadır. Doğru dönemi seçmek tatiliniz için en önemli faktörlerden biridir. 

Genel olarak yat kiralama sezonu düşük ve yüksek sezon olarak iki ana grupta incelenmesine rağmen, her ay için farklı bir fiyat politikası olduğu göz önünde bulundurulmalıdır. Örneğin Temmuz ayı itibari ile yüksek sezona geçildiği için fiyatlar en üst noktadadır. Haziran ayının son haftasında bir yat kiralamanız durumunda daha düşük bir bütçeyle, aynı standartlardaki bir yat ile aynı hava koşullarında keyifli bir tatil yapabilirsiniz. 

Aynı zamanda hava ve deniz suyu sıcaklığı, fırtına ve rüzgar takviminin tatilinize olası etkisine dikkat edilmesi daha konforlu bir tatil geçirmenizi sağlayacaktır. 

Bir tatil için en iyi zamanı seçmenin yolu, yat kiralama uzmanınıza danışmaktır. Mevsimin hangi zamanında, hangi bölgede rahat edebileceğinizi, yada hangi mevsimde nerelerde yelken açabileceğiniz hakkındaki en doğru bilgiyi yine kendisinden öğrenebilirsiniz.

Fiyat Teklifi Al

Fiyat Teklifi Al

Fiyat Teklifi Al

Ara

Bu formu göndererek gizlilik ve iptal politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.