%100 Covid-19 İade GarantisiGörüntüle
Canlı Destek
Guletyat.com

Yat Kiralama & Cruise Gemisi Kıyaslama

Yat kiralama her zaman daha iyi bir seçimdir.

Bir deniz yolculuğu planlamak istediğinizde, kalabalık bir cruise gemisi yerine kaliteli bir gulet kiralamayı bir kere daha düşünmelisiniz. Gulet kiralamanın yaşatacağı hiç bir haz ve tatil zevkini size büyük gemiler veremez. Bir gulet kiraladığınızda herşey sadece size özel olur.Yat tamamen sizindir ve hizmet sadece size özeldir. Kendinizi hiç bir tatilde olmadığı kadar özel hissedersiniz.

Size gulet kiralamayı daha iyi seçenek haline getiren farklılıkları gösterelim:

Rota

Yolcu gemilerinin aksine, tatilinize nereden başlamak istediğinize ve nerede bitirmek istediğinize siz karar verirsiniz. Tüm gulet kiralamaları başlangıç ve bitiş noktalarında esnektir. Uçuş sorunları nedeniyle ekstra maliyet katabilecek bir başlangıç ve bitiş limanı bulunan yolcu gemilerinin aksine gulet kiralamada başlangıç noktanızı, uçuş noktanıza göre belirleyebilirsiniz. Size seçim yapabileceğiniz yüzlerce konum sunuyoruz; bu sayede başlamadan önce ve tatilinizi tamamlamadan önce hiç bir lojistik sorunla karşılaşmıyorsunuz. Ayrıca belirli bir plan dahilinde yol almak zorunda olan gemilerin aksine gulet kiraladığınızda görmek istediğiniz manzarayı yakaladığınız an, tam o noktada demir atabilir ve istediğiniz an yola devam edebilirsiniz.

Esneklik

Cruise gemileri belirlenmiş bir güzergahla seyir yapıyor, varış noktasını ve limanlarını değiştirmek mümkün değil. Gulet kiralama ise size % 100 esneklik sunar. Dilediğiniz bir güzergahla başlayabilir ve seyahatiniz sırasında isterseniz fikrinizi değiştirirsiniz. Bir noktada planlanandan daha uzun süre durdurabilir, konumları atlayabilir veya harita üzerinde başka bir şaşırtıcı noktaya yelken açabilirsiniz. Gulet kiralama, her duygunuza hitap etmektedir ve herşey tam anlamıyla esnektir.

Konfor

Bir cruise gemisi, aralarından seçim yapabileceğiniz sınırlı sayıda yatak seçeneği sunar. Elbette, bazı süitler muhteşemdir, ancak maliyetleri de yüksektir. Yat kiralama, farklı seviye ve konfor stiline sahip binlerce yat arasından seçim yapmanızı sağlar. Ayrıca tatiliniz süresince tüm herşey sizin konfor anlayışınıza göre şekillendirilir.Örneğin; bir sabah geç uyandığınızda kendinizi kahvaltıyı kaçırmış olarak bulmazsınız.

Mahremiyet

Cruise gemileri; her daim bir otobüs gibi kalabalık ve gürültülüdür. Ayrıca tatilinizi bir sürü yabancıyla bir arada geçirirsiniz. Gulet kiralama ise sadece sizin rahatınız, mahremiyetiniz ve sizin tatiliniz vardır. Sadece size ait, küçük veya büyük bir lüks yat hayal edin. Sırada beklemek yok, şezlong aramak yok, içki ya da yemek beklemek yok. Her şey sadece size rezerve. Samimi bir ortamda, tamamen mahremiyetiniz var. Burada herşey sadece sizle ilgili.

Eğlence

Elbette, yolcu gemileri çok fazla eğlence sunar. Ancak, bu eğlence tüm yolculara açıktır ve sıra beklemek zorunda kalabilir veya kalabalıktan birşey anlamayabilirsiniz. Lüks yat kiralama ise; beklemek zorunda kalmadan, kalabalıktan bunalmadan, eğlencenin tadını çıkarmak için var. İstediğiniz eğlence türü ne olursa olsun, yapmanız gereken tek şey, yat kiralama uzmanınıza bunu bildirmektir. İstediğiniz herşey planlanır temin edilir ve arzu ettiğiniz gibi hazır ve sizi bekliyor olur.

Yemekler

Cruise gemileri yüzen restoranlar gibidir, bir set menünüz vardır ve standart bir restorandaki gibi siparişinizi beklersiniz. Gulet kiralama da ise; kendinize ait yüzen restoranda şahsi şefiniz vardır. Ne zaman istersen ve ne istersen. Tamamen yatta olmayan bir şey arzulasanız bile, mürettebatınızın arzu ettiğiniz şeyi temin etmesi asla sorun olmaz.

Spor

Cruise gemilerinde standart spor salonlarında, olduğu gibi kullanacağınız aletin boşalmasını bekleyebilirsiniz. Gulet kiralama, her su sporu için en yüksek kalitede ekipmanı temin ettiği gibi, önceden belirttiğiniz takdirde teknenize dilediğiniz spor ekipmanını temin ettirebilirsiniz.Bunun dışında eğer arzu ederseniz kaptanınız, düzenli olarak limandaki spor salonunu ziyaret etmenizi sağlayacaktır. Lüks bir yat kiralamada spor yapmak her zaman mümkündür.

Güvenlik

Bir yolcu gemisinde, güvenlik her zaman bir sorundur, binlerce yolcu, kişisel heyecan aramak için acele ediyor. Çocuklarınız varsa, büyük bir yolcu gemisinde yalnız dolaşmalarına izin vermek kabus gibi. Gulet kiralama, ise güvenlik ve profesyonellik ile ilgilidir. Kaptanımız ve Mürettebatımız, güvenliğinizi her zaman sağlamak için profesyonelce eğitilmiştir. Çocuklarınız, asla yalnız değiller ve güvendeler.

Kişisel Hizmet

Gulet yolculukları, kişisel dokunuşlarla düzenlenen tatillerdir. Ancak mürettebatınız ve kaptan, sizin uygun gördüğünüz mesafeyi her zaman korur. Büyük gemilerdeki gibi mürettebat binlerce yabancıyla başa çıkmak zorunda olmadığı için tüm yolcularıyla arkadaşça ilgilenirken profesyonelliklerini asla elden bırakmazlar. 

Sonuç

Vaktinizi nasıl harcadığınız, deneyiminizin kalitesini değerli kılan şeydir. Pahalı bir yolcu gemisi bileti satın alabilir, ve mükemmel bir hizmet almayı ümit edebilirsiniz. Veya aynı tutarı ve hatta daha azını harcayabilir ve kişisel bir dokunuş, özel bir şef, profesyonel ve yine de kişisel bir ekibin yanı sıra, beklemeden ve acele etmeden, her zaman erişilebilen esneklik ve kolaylıklar elde edebilirsiniz. Gemide bulunanların ve geminin, size sunduklarına uymak zorunda kalmak istemiyorsanız ve ve gemiye bindiğiniz andan itibaren herşeye ekstra ücretler ödeyip hizmet almak istemiyorsanız, gulet yolculukları tam size göre.

Fiyat Teklifi Al

Fiyat Teklifi Al

Fiyat Teklifi Al

Ara

Bu formu göndererek gizlilik ve iptal politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.