%100 Covid-19 İade GarantisiGörüntüle
Canlı Destek
Guletyat.com

Yatlarda Eğlence Tesisleri

Lüks bir yat seçmeye karar verdiğinizde, her birinin sunduğu farklı eğlence seçeneklerine göz atın ve tatil deneyiminiz için bunları karşılaştırın.

Lüks bir yat inşa etmek için birkaç milyon dolar harcandığında bile, eğlence tesislerine sahip olmaz.Bunlar teknenin işlevselliğinin bir parçası değildir; tasarım özelliklerinin bir parçasıdır. Yat sahibi sonradan istediği eğlence olanaklarını tekneye ilave edebilir.
Lüks yatların çoğu siparişe göre inşa edilmiştir ve hepsi farklı eğlence uygulamalarına sahiptir.

Yatlarını kiralık yatlara dönüştüren yat sahipleri, teknenin çekiciliğini artırmak ve rakiplerinden bir adım öne çıkabilmek için daha fazla eğlence seçeneği sunma yoluna giderler.

Lüks bir yattaki eğlence sistemleri, her zaman ana salonda ve kabinlerde, değişen boyutlarda çok sayıda akıllı LED televizyonları içerir. Bu büyük TV ekranları IoT ve diğer cihazlara bağlantı ile birlikte gelir ve hepsi de aralarından seçim yapabileceğiniz çok çeşitli filmler ile birlikte gelir.

En yeni müziği, en iyi seslerle dinleyebilmek için, gelişmiş ses performansına sahip, ek hoparlörler ve ses sistemleri eklenmiştir.
TV ekranlarının yanı sıra, PlayStation, X-box ve TV ekranlarına takılı diğer sistemler gibi farklı türde bilgisayar oyun konsolları ve aralarından seçim yapabileceğiniz çeşitli oyunlar mevcut.

Elektronik eğlencenin yanı sıra, müzik aletleri, iPad veya tabletler ve aralarından seçim yapabileceğiniz çeşitli oyunlar da bulundururlar.

Fiyat Teklifi Al

Fiyat Teklifi Al

Fiyat Teklifi Al

Ara

Bu formu göndererek gizlilik ve iptal politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.