%100 Covid-19 İade GarantisiGörüntüle
Canlı Destek
Guletyat.com

Yat Kiralamada Su Sporları

Yat kiralama tatilinizi düşündüğünüz zaman, otomatik olarak derin mavi deniz, serin sular ve berrak bir gökyüzünde gülümseyen güneşi hayal edersiniz.Bu mükemmel uyuma eğlence katmak istediğiniz noktada ise devreye su oyuncakları girer.Yat kiralama tatillerinde, su sporları aktiviteleri sınırsızdır. Jet ski, ringo, seabob, banana, denizaltı, şnorkelle yüzme, dalış, kayık, su kayağı ve çok daha fazlası.   

Geldiğiniz zaman önceden talep edip bize bildirdiğiniz tüm ekipmanın sizin için hazır olduğundan emin olabilirsiniz.

İsteyebileceğiniz birçok spor ve aktivite arasında:

1. Rüzgar Sörfü ve kiteboard en az 12 km rüzgara ihtiyaç duyar ve bu ekipman yatta saklanır. Kullanmak istediğinizde kaptanınız sizin için rüzgârlı bir bölge arayabilir ya da yolcular tercih ederse doğru hava koşulları ortaya çıkana kadar bekleyebilir.

2. Su kayakları ve tekli kayaklar  

3. Kanolar ve kayaklar genellikle yat boyunca çekilir veya daha büyük yatlarda altta istiflenir. Kanolar ve kayaklar, su sporlarında hem acemiler, hem profesyoneller için mükemmeldir.

4. Jet ski ve waverunner, yüksek adrenalin etkisi isteyenler içindir. Kaptanınız deniz koşullarının mükemmel olduğundan emin olacak ve daha sonra dilediğiniz gibi kayabileceksiniz.

5. Denizaltı oyuncakları istek üzerine temin edilebilir. Bu üst seviye cihazlar çok sayıda sualtı eğlencesi ve heyecanı sunuyor. Kullanımdan önce, ön bilgi veya hızlı bir eğitim gerektirirler.

6. Seabobs, su seviyesinin üstünde ve altında kullanılabilir, bunlar çevre dostudur ve resiflerin yanında tüplü dalış yapmak için mükemmeldir,

7. Toplanabilir şişme oyuncaklar için rüzgarı beklemenize gerek yok, sadece onları çekmek için iyi bir sürat teknesi gerekir. Bunlar ayrıca gemide saklanır ve gerektiğinde çıkarılır. Ailelere olduğu kadar, heyecan arayan yetişkinlere de bolca eğlence sağlıyorlar.

8. Su kaydırakları çocuklar ve yetişkinler için de çok eğlencelidir. Bu birimler 45 derecelik bir kayma açısı ile genellikle üst güverteye tutturulacak şekilde uyarlanmıştır, size yatın üstünden suya eğlenceli bir iniş sağlar.

9. Su parkları, sadece bu ekstra renkli eğlencenin tadını çıkartan çocukları veya yetişkinleri olan aileler için ek bir avantajdır. Bunlar berrak sulara ve rüzgarsız alanlara ulaştığında yatta şişirilir.

10. Yüzen havuzlar özellikle, çocuklarınız için çok uygundur. Çocuklar da havuzları taklit ettikleri için onları çok seviyorlar ve bir su kaydırağı ile birlikte saatler süren eğlencenin tadını çıkarıyorlar.

Fiyat Teklifi Al

Fiyat Teklifi Al

Fiyat Teklifi Al

Ara

Bu formu göndererek gizlilik ve iptal politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.