%100 Covid-19 İade GarantisiGörüntüle
Canlı Destek
Guletyat.com

Kiralık Yatlarda Konaklama

Ritz ya da Waldorf Astoria'da bir bir kral dairesinin nasıl göründüğünü hiç merak ettiniz mi? 

Lüks bir yat süitinin cazibesiyle kıyaslandığında hiçbir şey olamayacağından emin olabilirsiniz.Çünkü bir otelin karşısındaki deniz manzarasının aksine bir kral dairesi tasarımının yanında manzaranız denizin tam ortası.Her yat tasarımcısının izlerini taşıyan bazı süitler, duvar büyüklüğünde pencerelere, extra büyük yataklara, büyük gardıroplara sahiptir.Hatta iki odalı süitlere sahip alternatifler bulmanız mümkün.

Yatın boyu için en ayırt edici nokta; büyüdükçe, daha fazla misafir için mümkün olan oda sayısı ya da oda genişliğinin artmasıdır.Yatlar boyut olarak değişebilir, ancak boyutlarının sizi aldatmasına izin vermeyin, küçük yatların bazıları dizayn olarak oldukça konforlu süslü ve cezbedicidir.XIV Louis,İskandinav ve eklektik gibi farklı dekoratif tarzlara sahip çok çeşitli seçenekler arasında, dilediğinizi seçebilirsiniz.

Birçok yat, 8 ile 12 misafir arasında (veya daha fazla) kapasiteye sahiptir.Birden fazla master kabin içerebilir. Bazı alternatiflerin birden fazla VIP suiti bulunmaktadır. Aralarından seçim yapabileceğiniz, çok sayıda yatla sizin özel ihtiyaçlarınızı eşleştirmek için yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

Fiyat Teklifi Al

Fiyat Teklifi Al

Fiyat Teklifi Al

Ara

Bu formu göndererek gizlilik ve iptal politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.