English (US) English (UK) Español Italiano Deutsch Français Nederlands русский עִברִית العربية 中文
%100 Covid-19 İade GarantisiGörüntüle

Tinos Adası

TINOS ADASI

Yunanistan’daki Tinos adası sevimli, güzel dağlar ve balıkçı köyleriyle doludur. Bir sürü tepenin eteklerine kurulmuş olan köyler genellikle yemyeşil bitki örtüsüyle kaplıdır ve yöredeki ustalar tarafından ilginç biçimde dekore edilmiş, birbirine yakın olarak inşa edilmiş ve dar yollar ve kemerlerle çevrilmiş geleneksel taş evlerle doludur. Balıkçı köylerinde geleneksel Kiklad mimarisi hakimdir ve bunlar otantikliğini korumuştur.

Buraya gelen her ziyaretçi Timos’un güzelliği ve sakinliğine hayran kalır. Altın kumlu uzun sahili, çakıl taşlı ve kayalıklı plajları ve küçük koyları kristal berraklığındaki suları ve terkedilmiş manzaraları ziyaretçilerini beklemektedir. Bu plajların bir kaçında şezlong, şemsiye, su sporları tesisleri, konaklama, restoran ve büfeler vardır.
Tinos Kasabası’nda, ana limanda ve adanın şehir merkezinde birçok bar ve gece klübü bulabilirsiniz. Adadaki gece hayatı çok çeşitli ve renklidir. Buradaki tüm bar ve restoranlarda çok çeşitli müzik ve farklı, hoş bir atmosfer vardır. Diğer tatil mekanlarında da barlar mevcuttur.

İletişim

Guletyat.com olarak 16 yılı aşkın deneyimimizle, en iyi gulet yatları size sunmaktan mutluluk duyuyoruz. Uzman ekibimiz ile, kiralama sürecini en iyi şekilde ve profesyonelce gerçekleştiriyoruz.


İhtiyaçlarınızı bize bildirin ve en uygun yatı seçebilmeniz için size yardımcı olalım.

Talep Formu