%100 Covid-19 İade GarantisiGörüntüle
Canlı Destek
Guletyat.com
Syros Adası

SYROS ADASI

Bu adanın aşırı çekiciliği ve güzelliği büyük ihtimalle buradaki muhteşem şehir merkezinden ve burada bulunan bir sürü küçük, güzel ve geleneksel köylerden dolayıdır. Burada birçok Venedik ve neoklasik dönemlerine ait binalar ve Kiklad tarzında muhteşem yerleşim yerleri vardır. Ortaçağ Venedik mimarisini ve geleneksel Kiklad mimarisini birleştiren ve amfiteatr biçiminde inşa edilmiş olan Ano Syros ise bu köyler arasındaki şirin bir köydür.

Syros adası Yunanistan’ın aşırı derecede mavi ve temiz olan Ege Denizi’nde bulunmaktadır ve ziyaretçileri için çok çeşitli kumsalları vardır. Bunların bazılarına kolaylıkla ulaşılabilir ve yumuşak kum ve sakin sularına hayran kalan aileleri karşılar. Yürümekten ve aramaktan korkmayan insanlar burada hayal gibi, gizlenmiş kumlu koylar bulabilir.

Syros adasındaki gece hayatı çok çeşitli ve zengindir. Barlar ve klüplerin çoğu şehir merkezi Ermoupolis’te bulunmaktadır ve tüm gece boyunca çok çeşitli tarzlarda müzik ziyafeti verilmektedir. Kasabada ayrıca büyük bir kumarhane de vardır. Turistik yerleşim yerleri Finikas ve Galissas’ta da pek çok modern bar ve bazıları büyük ve canlı gece klüpleri vardır.

Fiyat Teklifi Al

Fiyat Teklifi Al

Fiyat Teklifi Al

Ara

Bu formu göndererek gizlilik ve iptal politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.