English (US) English (UK) Español Italiano Deutsch Français Nederlands русский עִברִית العربية 中文
%100 Covid-19 İade GarantisiGörüntüle

Kimolos Adası

KIMOLOS ADASI

Kimolos’un köyü ve şehir merkezi Chorio’dur. Bu köy Kimolos’un güneydoğusunda, limandan kısa bir yürüyüş mesafesinde yer almaktadır. Adadaki çoğu etkinlikler ve turizm tesisleri burada yoğunlaşmıştır.

Kimolos’taki çoğu plaj küçük ve sakindir, yalnızlığı sevenler için idealdir. Liman etrafında bulunan plajlar turistler için oldukça popülerdir, ancak Chorio ve limandan uzaklaştıkça daha soyutlanmış, sakin plajlarla karşılaşacaksınız. Hemen yanında olduğu için Kimolos’taki en popüler plaj Psathi’dir. Güneyde bulunan Aliki ve Kalamitsi de yoğunluk yaşamaktadır. Eğer daha sessiz plajlar istiyorsanız, kuzeydeki Agios Georgios plajını deneyebilirsiniz. Beyaz kumları ve kristal sularıyla burası etkileyici bir plajdır. Ayrıca Dekas ve Mavrospilia plajlarını da ziyaret edebilirsiniz, ancak buraya giden yol patikadır.

İletişim

Guletyat.com olarak 16 yılı aşkın deneyimimizle, en iyi gulet yatları size sunmaktan mutluluk duyuyoruz. Uzman ekibimiz ile, kiralama sürecini en iyi şekilde ve profesyonelce gerçekleştiriyoruz.


İhtiyaçlarınızı bize bildirin ve en uygun yatı seçebilmeniz için size yardımcı olalım.

Talep Formu