%100 Covid-19 İade GarantisiGörüntüle
Canlı Destek
Guletyat.com
Koufonisia Adası

KOUFONISIA ADASI

Koufonisia adasının güney batısında Chora köyü vardır. Burada muhteşem plajlar, lezzetli yemekler, iyi insanlar ve buraya aşık olmaktan kendinizi alamayacağınız birçok doğal güzellikle karşılaşacaksınız. Balıkçılık adanın geçim kaynağı olduğu için burada birçok balık ve diğer deniz ürünleri çeşidinin keyfini çıkarabilirsiniz.

Yunanistan’daki Koufonisia adası muhteşem güzelliği, kristal berraklığında deniz mavisi renginde suları ve etkileyici kaya ve mağara oluşumlarından yapılmış eşsiz manzarasıyla ünlüdür. Buradaki plajların birçoğuna farklı yolları kullanarak yürüyerek ulaşabilirsiniz. Doğayla ve kendisiyle uyum içinde olarak geçmişe gitmek isteyenler için burası ideal bir yerdir. Bunun için uygun olan yerlerde bazıları Fanos, Finikas, Gala, Nero ve daha birçoğudur.

Koufonisia adası huzur ve sükunet arayanlar için idealdir. Ancak, Ancak adada bazı ilginç ve sıcak barlar da vardır. Bu huzur dolu adadaki gece hayatını biraz sınırlı bulabilirsiniz. Chora'da, her zamanki pizza ve makarnaların yanı sıra, geleneksel Yunan yemeklerini tatmak için çok sayıda restoran vardır. Yunanistan’daki en iyi gece klüplerinden bazılarını burada tavernalarda bulabilirsiniz.

Fiyat Teklifi Al

Fiyat Teklifi Al

Fiyat Teklifi Al

Ara

Bu formu göndererek gizlilik ve iptal politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.