%100 Covid-19 İade GarantisiGörüntüle
Canlı Destek
Guletyat.com
Kea Adası

KEA ADASI

Kea adasının çok güzel köylerini kesinlikle ziyaret etmelisiniz. Ortaçağ’dan kalma kalesi ve ünlü Taş Aslan’ı bulunan şehir merkezi köyü olan Ioulida veya Chora’dan başlayarak, Vourkari’deki gece hayatının merkezine ve Korissia’nın güzel limanına kadar ve Pisses’teki antik Piiessa alanından, Otzias köyünün çok güzel yürüyüş yollarına kadar ziyaret edebileceğiniz pek çok yer vardır.

Kea adasında hoş bir zaman geçirebileceğiniz çok çeşitli plajlar vardır. Otzias, Gialiskari, Melissaki, Xyla, Mavrambeli, Pisses, Kastelakia, Koundouros, Lygia, Kambi, ve Liparo batı sahilinden başlayarak kuzeyden güneye kadar uzanan en güzel plajlardır. Doğuda ise Spathi, Kalidonychi, Psili Ammos, Sykamia, Psathi, Orkos, Agios Filippos, ve Kaliskia ve daha birçok plajla karşılaşacaksınız.

Kea adasındaki gece hayatı çoğunlukla Vourkari ve liman köyü olan Korissia’da yoğunlaşmıştır. Şehir merkezi Ioulida ve özellikle Otzias ve Koundouros gibi diğer köylerde de hoş vakit geçirebileceğiniz güzel yerler vardır, ancak bunlar genellikle kafeteryalar, ouzeries ve restoranlardır.

Fiyat Teklifi Al

Fiyat Teklifi Al

Fiyat Teklifi Al

Ara

Bu formu göndererek gizlilik ve iptal politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.