%100 Covid-19 İade GarantisiGörüntüle
Canlı Destek
Guletyat.com
Andros Adası

ANDROS ADASI

Bu güzel Yunan Adası Andros’ta geleneksel ve sevimli köyler vardır. Bunların bazıları birçok ağaç ve su kaynağının olduğu dağların yamaçlarına kurulmuştur ve taş yapılardan oluşmaktadır. Bazıları ise amfiteatr biçiminde geleneksel Yunan Kiklad mimarisine göre denizin kenarına inşa edilmiştir. Adanın çok iyi bir şekilde güçlendirilmiş olan şehir merkezi Chora, Venedik ve Kiklad mimarisinin güzel bir kombinasyonunu sunmaktadır.

Andros, birçok kumsalı ve kristal berrak suları olan bir Yunan Adası’dır. Bu kumsalların çoğunda şezlong, şemsiye ve su sporları ekipmanları kiralama imkanı vardır, ayrıca bu adada hiçbir turistik tesisin olmadığı, dokunulmamış ve doğal bir güzellik sunan büyük kumsallar da vardır. Adanın etrafında terk edilmiş küçük koylar da görülebilir.

Andros adasındaki gece hayatı Yunanistan’ın diğer adaları (Mykonos, Santorini, Paros veya Ios) kadar yoğun değildir, ancak şafak vaktine kadar çok çeşitli müzik ve içecek sunana bir sürü hoş mekan vardır. Hafta sonlarında ise barlar ve klüpler çok canlı olur, çünkü birçok Atinalı bu iki gün için buraya gelmektedir.

Fiyat Teklifi Al

Fiyat Teklifi Al

Fiyat Teklifi Al

Ara

Bu formu göndererek gizlilik ve iptal politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.