English (US) English (UK) Español Italiano Deutsch Français Nederlands русский עִברִית العربية 中文
%100 Covid-19 İade GarantisiGörüntüle

Antiparos Adası

ANTIPAROS ADASI

Antiparos Adası harika plajları ve huzurlu ortamıyla bilinmektedir. Bu adayı hem araba hem de tekneyle gezebilirsiniz. Berrak, yeşil ve mavi suları günün herhangi bir vaktinde, gece veya gündüz yüzmeniz için sizi cezbetmektedir. Birçoğu gölge yapan ağaçlar vardır. Bunlardan bazıları Glifa, Panagia, Psaraliki ve daha birçoğu Dinlendirici bir tatil için Antiparos adası ideal bir mekandır. Buraya gelen ziyaretçiler bir Venedik Kalesi’nin (Kastro) yer aldığı adanın güzel şehir merkezi Chora’dan ve diğer köylerden, beyaz badanalı evlerin, dar ve parke taşlı yolların olduğu yerleşim yerlerinden ve muhteşem kilise ve şapellerden etkilenmektedir.

Rahat ve huzur dolu bir tatil için turistler bu Antiparos adasını ziyaret etmektedirler. Buradaki gece hayatı komşu ada Paros kadar canlı olmasa da, bu durum burada eğlenmek ve gevşemek için hiçbir yer olmadığı anlamına gelmemektedir.

Özellikle Chora’da rahatlatıcı bir akşam geçirmek için birçok kafe; içki içebileceğiniz, müzik dinleyebileceğiniz ve dans edebileceğiniz ve sabah saatlerine kadar açık olan iki tane bar ve klüpler vardır.

İletişim

Guletyat.com olarak 16 yılı aşkın deneyimimizle, en iyi gulet yatları size sunmaktan mutluluk duyuyoruz. Uzman ekibimiz ile, kiralama sürecini en iyi şekilde ve profesyonelce gerçekleştiriyoruz.


İhtiyaçlarınızı bize bildirin ve en uygun yatı seçebilmeniz için size yardımcı olalım.

Talep Formu