English (US) English (UK) Español Italiano Deutsch Français Nederlands русский עִברִית العربية 中文
%100 Covid-19 İade GarantisiGörüntüle

Anafi Adası

ANAFI ADASI

Anafi adasındaki plajlar kristal ve berraktır. Çakıl taşlı veya kumlu olan tüm plajlar tatilinizde ihtiyacınız olan tüm sakinliği size sunacaktır. En popüler plajları liman etrafındadır ve Agios Nikolaos ve Kleisidi bunlardan biridir. Burada ayrıca taverna ve kiralık oda bulabilirsiniz. Adadaki diğer plajlara gitmek için yürüyüş yapabilir (Anafi’de mesafeler kısadır) veya limandan adanın etrafında tur atan teknelere binebilirsiniz.

Anafi’nin tek köyü ve şehir merkezi limandan 20 dakikalık bir yürüme mesafesinde olan Chora’dır. Chora yüksek dağ yamaçlarında kurulmuştur ve buradan çok güzel deniz ve vahşi doğa manzaraları vardır. Birçok etkinliğin yoğunlaştığı ve birçok imkan ve hizmetin bulunabileceği yer burasıdır. Ayrıca limanın etrafında yavaş yavaş başka bir yerleşim yeri daha oluşturulmaktadır, ancak burası sadece yazlık evlerden oluşmaktadır, bu nedenle sadece kış aylarında burada yaşanılmaktadır.

İletişim

Guletyat.com olarak 16 yılı aşkın deneyimimizle, en iyi gulet yatları size sunmaktan mutluluk duyuyoruz. Uzman ekibimiz ile, kiralama sürecini en iyi şekilde ve profesyonelce gerçekleştiriyoruz.


İhtiyaçlarınızı bize bildirin ve en uygun yatı seçebilmeniz için size yardımcı olalım.

Talep Formu