%100 Covid-19 İade GarantisiGörüntüle
Canlı Destek
Guletyat.com
Serifos Adası

SERIFOS ADASI

Serifos adasındaki köylerin geleneksel bir rengi vardır ve buradaki beyaz badanalı evler, küçük güzel şapeller ve yel değirmenleri ünlü Kiklad mimarisine göre inşa edilmiştir. Turistik sahil yerleşimlerinin dışında, daha az kalabalık olan dağlık köyleri de ziyaret etmeyi de deneyin.

Toplam 81 km uzunluğunda sahili olan Serifoa adasında 70’den fazla plaj ve tüm zevkler için küçük rüzgaraltı koyları vardır; kayalık kıyıları, çakıllı plajları, kristal berraklığında suları ile altın kumlu plajları olan kimi yerlere sadece tekneyle, kimilerine arabayla ya da çok güzel yollardan yürüyerek ulaşılabilir. En kozmopolit olanlar ise Livadi’ye yakındır. Agios Sostis, Ganema, Koutalas ve daha birçok başka yerler de vardır.

Serifos’taki gece hayatında değişik bir his vardır ve burası adanın yerli lezzetleri üzerine uzmanlaşmış mutfağı olan tavernalar ve kaliteli restoranlar gibi geleneksel yerlerle doludur. Çoğu Livadi’de bulunan, gece geç saatlerde veya sabah erkenden kapanan klüpler ve barlar vardır. Buralarda içki içebilir ve yabancı veya yerel müzik dinleyerek dans edebilirsiniz.

Fiyat Teklifi Al

Fiyat Teklifi Al

Fiyat Teklifi Al

Ara

Bu formu göndererek gizlilik ve iptal politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.