%100 Covid-19 İade GarantisiGörüntüle
Canlı Destek
Guletyat.com
Sifnos Adası

SIFNOS ADASI

Sifnos adasının birçok köyü beyaz badanalı küp şeklindeki evleri, dar, taşla döşeli sokakları, kar beyazı şapelleri ve kiliseleri, çiçekli balkonları, parlak renkli pencere ve kapıları ve zeytin veya büyük çınar ağaçlarının gölgesindeki sevimli meydanı olan birer mücevherdir. Bir sürü dağ eteklerinde, denize yakın veya dağlık bir alanın en üstünde gururla duran bu güzel parıltılı köyleri görebilirsiniz. Bunlardan bazıları Apollonia, Faros, Kamares, Kastro.

Bu güzel Yunan adası Sifnos’u ziyaret etme şansı olanlar buradaki muhteşem altın kumsala veya pembe çakıl taşlı plajlara ve Yunanistan’a has ışıltılı zümrüt gibi ya da derin mavi sulara bayılacaklardır. Bu plajların bazılarında şemsiye ve şezlong kiralanabilirken, diğerleri ise tamamen terk edilmiş ve bozulmamıştır. Bunlardan bazıları Faros plajı, Heronissos, Plati Gialos ve daha birçoğudur…

Sifnos’taki kaliteli bar ve gece klüplerinin çoğu Kamares Rıhtımı’nda ve adanın ana limanında sıralanmıştır ve şehir merkezi Apollonia’nın dar sokaklarında yayılmıştır. Buralarda şafak vaktine kadar çok çeşitli içecekler ve hem Yunanca hem de yabancı müzikler sunulmaktadır. Romantik, rahatlatıcı veya canlı barları ve kokteyl barları plajdaki bazı tatil alanlarında da bulunabilir.

Fiyat Teklifi Al

Fiyat Teklifi Al

Fiyat Teklifi Al

Ara

Bu formu göndererek gizlilik ve iptal politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.