%100 Covid-19 İade GarantisiGörüntüle
Canlı Destek
Guletyat.com

Fethiye - Kekova (Herşey Dahil)

Kabin Kiralama - Geleneksel Gulet

 • 7 Gece
 • Herşey Dahil
 • Mürettebatlı
 • Paylaşımlı
 • Evcil Hayvan
 • Yetişkin 12+
1 Gün

Fethiye

Yat Limanı saat 15: 30'da Fethiye Limanı'ndan başlamaktadır. Yerleşirken akşam yemeği yatta servis edilir ve geceleyin Fethiye Limanı'nda teknede kalacağız. Antik çağda Telmessos olarak bilinen Bethiye, Likya'nın en önemli şehriydi

2 Gün

Ölüdeniz

Günün ilk durağımız Ölüdeniz olacak. Ölüdeniz, tüm yıl boyunca bir cam bölmesi gibi parlayan görünen sakin sulardan türeyen Ölü Deniz için Türktür. Türkiye'nin güneybatısındaki Turkuaz Kıyısında en çok ziyaret edilen ve popüler turistik yerlerden biridir. Mavi lagün çakıl taşlı bir plajın içinde oturuyor ve sular kristal berraklığında, akuamarin ve mavinin farklı tonlarında. Kasabanın arkasında yamaç paraşütü topluluğuna hız veren Babadağ dağı var. Bu, dünyanın en iyi ve en güzel yamaç paraşütü yerlerinden biri olarak kabul edilir. Yatla gelen ziyaretçiler için burası şnorkelli yüzme ve tüplü dalış için harika bir yerdir, çünkü lagünde bol miktarda küçük su altı mağarası ve çok sayıda ilginç fauna ve deniz yaşamı vardır.

Gemiler Adası

Aziz Nikolaos (Gemiler Adası), Aziz Nikolaos'un dinlenme yeri olarak kabul edilir veya hepimizin Noel Baba olarak bildikleri, aynı zamanda Denizcilerin Patronu Aziz'i olarak kabul edilir. Hristiyanlık döneminin başlarında burası, ticaret ve ticaretin oldukça aktif olduğu bir adaydı. Bazı Bizans kalıntılarına ve Aziz Nikolaos'un mezarına ev sahipliği yapmaktadır. Ada şimdi bir hac bölgesi ve yatlar için tercih edilen bir gün durağı. Akşam yemeği ve geceleme bu sevimli koyda olacak.

3 Gün

Yeşilköy

Sabah Yedi Burunlar'ı (Yedi Pelerin) yumuşak bir şekilde geçmek için erken bir seyir başlayacağız. Kahvaltı ve denizin tadını çıkarmak için Kalkan'ın yakınında bulunan Yeşilköy Koyu'na demirleyeceğiz. Yeslikov, çevredeki dağların altındaki küçük bir köydür, adı yeşil köy anlamına gelir ve amacı çiftçilere barınak sağlamaktı. Zamanla, zeytin ve maki cinsinden türeyen küçük bir tarım topluluğu haline geldi.

Kaş

Teknemiz Kaş Limanı'na demirlenecek, böylece tahtadan inip bu küçük sevimli balıkçı köyünü ziyaret edebilirsiniz. Kaş bir zamanlar küçük bir balıkçı köyüydü, bugün güzel bir yat limanına ve tüplü dalış için mükemmel koşullara sahip büyüyen bir turizm kasabası. Aslında Kaş, Türkiye'nin ana dalış merkezlerinden biri olarak kabul edilir ve her anlamda hizmet verir.
Limana oldukça yakın bir antik amfitiyatro ve liman çevresinde taze deniz ürünleri yemekleri sunan çok sayıda küçük restoran ve lokali var. Akşam yemeği ve geceleme Kaş'ta yapılır.

4 Gün

Kekova

Kaş'ın doğusu Kekova adasıdır. Kekova yakınlarındaki bir koyda, yüzme ve öğle yemeği için duruyoruz. Kekova korunan bir bölgedir ve ıssızdır. Muhtemelen adadan demirleyeceksiniz ve muhteşem manzaraların, berrak turkuaz denizlerin ve antik kalıntıların tadını çıkarmak için bölgeyi ziyaret edebilirsiniz.

Simena (Kaleköy)

Simena'daki Batık Şehir Kekova'ya hareket edeceğiz. (Bu Likya Roma arkeolojik sit alanı burada korunmaktadır, bu yüzden sadece bakmaktadır!). Geleneksel Türk balıkçı köyü Simena'ya araba ile ulaşılamıyor. Bir Bizans / Osmanlı kalesi var. Simena büyük bir nekropolde bulunur ve konumu ile birlikte sert ve yumuşak bir doğal güzellik sunar. Kumlu plajlarda kucaklayan turkuaz sular, tüm ziyaretçilere mükemmel bir rahatlatıcı yüzme deneyimi sunar. Akşam yemeği ve geceleme Simena olacaktır.

5 Gün

Demre

Demre'yi popüler kılan, dağın dibinde oyulmuş Aziz Nikolaos Kilisesi ve dağda bulunan Myra Kaya Mezarları'dır. Demre'nin arkasındaki Toros dağları, berrak mavi gökyüzüne ve parıldayan masmavi denizine karşı kontrast yeşil ve kahverengidir. Bu yarımadanın etrafına yayılmış birçok arkeolojik buluntular var, bu nedenle Türkiye ve Yunanistan'ın eski efsaneleriyle ilgileniyorsanız, yakından incelemek isteyeceğiniz alanlardan biri.

Gökkaya

Bu inanılmaz güzel konum, üç adanın, Asirli adasının, Kiseli adasının ve Kasirli adasının karşısında oturuyor. Gökkaya limanına girmek genellikle Kekova'dan gelirken olur ve Asirli ile Kiseli adaları arasında yelkenle yapılır. Derin kanal, Martini Kayagligi'nin kayalarına bolca koruma sağlar. Bu koyda şaşırtıcı olan, dağlardan süzülen ve körfeze akan soğuk kaynak suları. Bu, suların iki sıcaklık seviyesine, daha soğuk bir üst katmana ve daha sıcak bir alt seviyeye sahip olmasına neden olur. Deniz ve adaların yanı sıra, Kapaklı ilçesinin yanında bulunan İstlada antik kentinde bulunan antik Akropolis'e de erişebilirsiniz. Lahit ve stel biçimli mezarlar vardır, bazıları 4. yüzyıldan kalma yazıtlarla, en ünlü mezar Hoyran'ındır.

Gökkaya Koyu'nda isteğe bağlı su sporları mevcuttur. Akşam yemeği ve geceleme Gökkaya Koyu'nda yapılır.

6 Gün

Kalkan

Toros dağlarının hemen altında Kalkan kasabası yer almaktadır. Bu muhteşem kasaba dağın eteklerinde inşa edilmiştir, bu yüzden karanlık bir dağ fonuna karşı çok katmanlı beyaz yıkanmış bir görünüm elde edersiniz. Bu kasabanın hem küçük bir limanı hem de gelişen bir zeytin işletmesi vardır ve kasabalarına özgü özel bir zeytin sabunu yaparlar. Bu site çok güzel olduğu için, birçok mülk yıl boyunca birkaç hafta kalmak için gelen yabancı sakinlere aittir. Tesisin kalan süresi boş veya Airbnb gibi siteler aracılığıyla ziyaretçilere kiralanmış. Bu şehrin manzarası, bir yandan çok katlı teraslardan gelen taşan renkler ve gün boyunca güneş ışığı altında parlayan berrak sular ile muhteşemdir. Akşam yemeği ve geceleme için Yeşilköy'e demirlenir.

7 Gün

Turunç Pinari

Erken bir başlangıç, Turunç Pinari Koyu'na gitmemizi sağlayacaktır. Turunç Pınarı, Fethiye Körfezi'nin doğu kıyısındadır. Çam ağaçları ile kaplı ve güzel bir restorana ev sahipliği yapıyor. Restoranın 15 demirlemeli bir iskelesi vardır ve su stokları için bir kaç kez su temininde bulunur. Yamaçta kısa bir yürüyüş yaparsanız, ceviz ağacının altında doğal bir su kaynağı bulacaksınız. Yatlar genellikle kıyıdan yaklaşık 25 metre uzakta demir atarlar ve bu kısa bir kara molası için mükemmel bir spordur.

Samanlık Koyu

Öğle yemeğinden sonra yüzme molası için Samanlı Koyu'na demirlenir. Fethiye'ye oldukça yakın olan Samanlık Koyu, bu küçük koy, Fethiye'nin yakınında bile olsa demir atmak için harika bir yer olarak kabul edilir. Koya inen eğimler ağaçlarla kaplı, sular serin ve davetkar. Burası pek çok yat için normal bir demir yeri ve Fethiye'yi ziyaret etmek istiyorsanız

8 Gün
Fethiye Konuklar, doyurucu bir kahvaltının ardından saat 10: 30'a kadar turun değerli hatıralarıyla guleti terk edecektir.

* Lütfen şunu unutma; deniz ve hava koşullarına bağlı olarak, kaptan misafirlerimizin güvenliğini ve rahatını sağlamak için tur programında gerekli değişiklikleri yapma hakkını saklı tutar.

KABİN KİRALAMA ÖRNEK MENÜ

Lütfen fiyatı görmek için rezervasyon modülünden bir kalkış tarihi ve kabin sayısı seçin.

 • Geleneksel Gulet
 • 7 Gece - 8 Gün
 • Cumartesi
 • Fethiye Liman
 • 15:30
 • Fethiye Liman
 • 10:30 Kahvaltıdan sonra
 • Kiralama Fiyatına Dahil Olanlar
 • Transfer from your hotel in Fethiye city center to the Yacht
 • Yacht insurance (We advise you to take out your own individual travel insurance)
 • Full Board accommodation: Breakfast, lunch, afternoon tea/coffee & cookies, dinner
 • All charter & berth taxes, Harbour & Port procedures
 • Transit log & related formalities for the shipping agents
 • Mooring expenses
 • Crew service
 • Ship water
 • Diesel & Gasoline expenses
 • Clean bed linen and bath towels on arrival (Beach towels are not provided)
 • Use of equipment on board. (Flippers, snorkel and fishing tackle etc.)
 • V.A.T.
 • Beer, wine and soft drinks
 • Yat Kiralama Fiyatına Dahil Olmayanlar:
 • Airport Transfers
 • Individual port taxes on arrival and departure in Turkey & also Greece.
 • Optional land tours and entrance fees to historical places and museums.
 • Drinks are served by the crew only, per glass, not by the bottle.
 • No child discount is available in any itinerary. No children under the age of 12 are allowed.
başlayan - € Herşey Dahil
Fethiye - Kekova (Herşey Dahil) Geleneksel Gulet
KABIN REZERVE ET
Fethiye - Kekova (Herşey Dahil) Geleneksel Gulet

Lütfen istek ve sorularınızı belirtin.

0 Double
+ -
0 Tek Kişilik
+ -
Uygula
ŞIMDI REZERVASYON YAPıN

Fiyat Teklifi Al

Fiyat Teklifi Al

Fiyat Teklifi Al

Ara

Bu formu göndererek gizlilik ve iptal politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.