%100 Covid-19 İade GarantisiGörüntüle
Canlı Destek
Guletyat.com

Bodrum - Gökova Lüks

Kabin Kiralama - Lüks Gulet

 • 7 Gece
 • Herşey Dahil
 • Mürettebatlı
 • A/C
 • Paylaşımlı
 • Evcil Hayvan
1 Gün

Bodrum

Gemiye biniş saat 15:30'da Bodrum Limanı'ndan başlar. Kaptanınız ve mürettebatınız sizi teknede bekliyor olacak.

Bagajlarınızı yata bıraktıktan sonra, bu harika şehri ziyaret etmek ve Bodrum'un ilk tadını çıkarmak için mükemmel bir zaman. Bodrum, altın gün batımları ve masmavi sularla çevrili bir mücevherdir. Tüm yerel mutfağı, kültürel cazibe merkezlerini ve Halikarnas Mozolesi'nin taşlarından inşa edilen ünlü Bodrum Kalesi'nin dışındaki sahili gerçekten ziyaret etmelisiniz. İnanılmaz bir sualtı arkeoloji müzesine ev sahipliği yapmaktadır ve Bodrum'dayken mutlaka görülmesi gereken bir yerdir.

İlk geceyi Bodrum limanında veya yakınlardaki bir koyda gemide geçirin.

2 Gün

Cati Körfezi

Bodrum'dan yola çıkarak, denizin en dikkat çekici tonlarını sergileyen Ege'nin bir bölümü olan Gökova Körfezi'ne doğru yola çıkın. Sayısız küçük sahil ve limanların bulunduğu engebeli kıyı şeridi, çamlarla kaplı tepelerin ve dağların çarpıcı bir zeminini oluşturuyor. Bir sonraki yer, günün geri kalanını geçireceğimiz ve yıldızların altında uyuyacağımız Cati Koyu. Cati, çam ağaçları ile çevrili, yüzmek için harika ve çam ormanlarının içinden geçen güzel bir doğal liman.

3 Gün

Yedi ada

Kahvaltıdan sonra, Adalar'ı (Yedi Adalar) Yedi'yi keşfetmek için Cati Koyu'ndan ayrılın. Gökova Körfezi'nin güneyindeki yedi ada, Mavi Yolculuk için çok popüler bir durak. Adalar demirlemek için mükemmel bir sığınak sağlar ve sünger dalıştan şnorkelli yüzmeye, su sporlarına ve yüzmeye kadar hemen hemen istediğiniz her şeyi yapabilirsiniz.

Kufre Koyu

Yedi Adalar bölgesindeki son durağımız Kufre Körfezi olacak. Gökova Körfezi'nin güney kıyısında, Kufre Körfezi'nin de bulunduğu dört ada var. Kufre doğal bir limandır ve Güllük ormanlık ormanlık alanlarla çevrilidir. Burası küçük bir koyda veya adalar arasında demirlemek ve su sporlarının, rahatlamanın ve yüzmenin tadını çıkarmak için mükemmel bir yer.

4 Gün

Sedir Adası

Yolculuğunuza Kleopatra Adası olarak da bilinen Sedir Adası'na devam edin. İsmi, Mark Anthony’nin Mısır sevgilisi için yumuşak bir plaj oluşturmak için adaya kum getirilmesini emrettiği söylendiğinde efsaneden geliyor. Buradaki kum kesinlikle yerel kumdan farklıdır ve Kuzey Afrika kıyı şeridindeki kumlara benzemektedir, adanın büyüleyici harabeye dönüşmüş antik kentleri yanı sıra eski yıkık Cedrae şehri de vardır. Ada, Agora'nın yanı sıra korunmuş bir Roma tiyatrosuna sahiptir. Buradaki sular berrak ve kumlar beyaz ve yumuşak, yatlar adadan geçip demirliyor ve banyocular düzenli olarak buraya geliyorlar ve ada da bazı heyecan verici aktivitelere ev sahipliği yapıyor.

İngiliz Limanı

Adanın güneybatı sahili boyunca yola çıkıp yelken açtığınızda, iç kısımda uzanan derin girişlerin kıyılarına ulaşmak için ormanların nasıl indiğini fark edeceksiniz. Bu engebeli kıyı şeridi, Altmış Altı Giriş Koyu olarak bilinir. Öğleden sonra, kalın yeşil bitki örtüsü ile dolu tenha İngiliz Limanı'na yolculuk. Koy, adını İkinci Dünya Savaşı'nda saklanan İngiliz torpido botlarından alıyor. Neredeyse topografyaya mühürlendiğinden dolayı, koy temiz bir şekilde mükemmel yüzme koşulları sağlar ve körfezin doğu tarafında iki güzel restoran bulacaksınız.

5 Gün

Longoz (Kargili) Koyu

Longoz (Kargili) Koyu'na yelken açacağız; dev çam ağaçlarıyla korunan cennet gibi başka bir yer.
Kargili Koyu, dinlendirici bir atmosfer ile tanınır, su kenarında biten çam ağaçlarına sahiptir ve koy alanı, sakin bir deniz sağlayan barınaktır. Aradığın tam sakin, ziyaret edeceğin yer burası ve sadece uzan, sadece gün geçtikçe yatın yumuşak kaya keyfini çıkarın. Ballisu'da yüzmek için birkaç durak sonra. Ballisu (“tatlı su” anlamına gelen), nefesinizi kesecek, inanılmaz doğal güzelliğe sahip bir başka sitedir, akşam yemeği ve geceleme için Tuzla Koyu'na yelken açacağız.

Tuzla Koyu

Tuzla, küçük bir balıkçı köyünün sahile sarılmış bir köyüdür. Epik yerel lezzetleriyle ünlüdür ve yeni ve taze pişmiş deniz ürünleri yemeklerini denemek için harika bir moladır. Sular sığ ve uzundur, bu yüzden pek çok kuşu kendine çeker, aslında bu köyün bu kadar çekici olmasının sebeplerinden biri, başka yerlerde bu tür konsantrasyonlarda bulunmayan bir yaban hayatı bolluğunu desteklemesidir.

6 Gün

Çökertme

Kıran Dağları'nın eteklerinde bulunan Cokertme'nin pitoresk balıkçı köyüne gidin. Burada, köyün dolambaçlı yollarını gezebilirsiniz, bazıları bir keçi yolundan daha fazlasını değil ve keşfedebilirsiniz. (İsteğe bağlı): Güneyden kısa bir yelken sizi ilginç Oren köyüne götürür. Deniz sakinse, deniz duvarına demir atıp bir mil kadar yürüyebilir veya eski köye kadar bir minibüse binebilirsiniz. Burada eski Keramos kalıntıları arasında yaşayan köylüleri bulacaksınız. Çeşitli patikaları keşfederseniz, sonunda sıradan bir oyulmuş tapınak kapısına (şu anda ahır duvarının bir parçası), bir bahçenin dibinde bulunan Bizans kilisesinin kalıntılarına ve açıkça görülebilir bir fresk ile karşılaşacaksınız. Roma Hamamı kompleksi.

7 Gün

Kisebuku (Alakisla Buku)

Kise Buku (yerel olarak Alakisla Buku olarak bilinir), Orak Adası'ndan sadece 3 mil uzakta bulunan bir koy olup, bölgede bulunan eski bir kilisenin kalıntılarının adını almıştır. Bu büyük bir koy ve Blue Cruises için bir zorunluluktur. Burada, Yalıköy, Akarca, Çatal, Yazlık, Hamam ve Sarnıç gibi koylardaki kilisenin kalıntıları da dahil olmak üzere yerel cazibe merkezlerinin tadını çıkarma şansı bulacaksınız. Tüm alan Oleander ağaçlarıyla çevrilidir ve yokuş yukarıdan koyu manzarasının olması hayranlık uyandırıcıdır. Yürüyüşün ve keşifin tadını çıkardıktan sonra, yatta dinlenmeye çekilmeden önce denizin serin sularının tadını çıkarmak için biraz zaman ayırın.

Orak Adası

Deniz yaşamı için en iyi yerlerden biri Orak Adası. Bu sevimli ada, Bodrum'dan sadece 10 mil ileridedir ve berrak suları, sizi deniz sakinleri arasında dalmaya ve yüzmeye davet eder. Orak, çok sayıda tenha koyları olan birçok iyi demirleme noktasına sahiptir.

Akvaryum Koyu (Adabogazi)

Akvaryum Koyu, uzun kumsalları ve akuamarin suları ile el değmemiş bir koydur. Bitez ve Gümbet arasındaki bu muhteşem koy, Mavi Yolculuk yolculuğunuz sırasında harika bir soluklanma sağlar. Körfez bölgesindeki keşfedilebilir bir koyda dinlendirici bir soluklanmanın tadını çıkarın ve bu muhteşem sularda ördek ve kazların size eşlik ettiğini izleyin. Akşam yemeği ve geceleme Akvaryum Koyu olacaktır.

8 Gün
Bodrum Konukların kahvaltıdan sonra 10: 30'a kadar tekneden ayrılmaları rica olunur.

* Lütfen şunu unutma; deniz ve hava koşullarına bağlı olarak, kaptan misafirlerimizin güvenliğini ve rahatını sağlamak için tur programında gerekli değişiklikleri yapma hakkını saklı tutar.

KABİN KİRALAMA ÖRNEK MENÜ

Lütfen fiyatı görmek için rezervasyon modülünden bir kalkış tarihi ve kabin sayısı seçin.

 • Lüks Gulet
 • 7 Gece - 8 Gün
 • Cumartesi
 • Bodrum Liman
 • 15:30
 • Bodrum Liman
 • 10:30 Kahvaltıdan sonra
 • Kiralama Fiyatına Dahil Olanlar
 • Yacht insurance (We advise you to take out your own individual travel insurance)
 • Full Board accommodation: Breakfast, lunch, afternoon tea/coffee & cookies, dinner
 • All charter & berth taxes, Harbour & Port procedures
 • Transit log & related formalities for the shipping agents
 • Mooring expenses
 • Crew service
 • Ship water
 • Diesel & Gasoline expenses
 • Clean bed linen and bath towels on arrival (Beach towels are not provided)
 • Use of equipment on board. (Flippers, snorkel and fishing tackle etc.)
 • V.A.T.
 • Arrival transfer from Bodrum airport on arrival day
 • Beer, wine and soft drinks
 • Yat Kiralama Fiyatına Dahil Olmayanlar:
 • Individual port taxes on arrival and departure in Turkey & also Greece.
 • Optional land tours and entrance fees to historical places and museums.
 • No child discount is available in this itinerary
Myra
Myra
Kabin Boy Master Double Twin Triple Tek Kişilik
5 25 m / 82.00 ft 1 4 - - -
Görüntüle
Nikola
Nikola
Kabin Boy Master Double Twin Triple Tek Kişilik
4 21 m / 68.50 ft 1 3 - - -
Görüntüle
Flas 7
Flas 7
Kabin Boy Master Double Twin Triple Tek Kişilik
8 34 m / 111.50 ft 4 1 2 1 -
Görüntüle
Fortuna
Fortuna
Kabin Boy Master Double Twin Triple Tek Kişilik
7 28 m / 91.50 ft 1 4 2 - -
Görüntüle
başlayan 700 € Herşey Dahil
Bodrum - Gökova Lüks Lüks Gulet
KABIN REZERVE ET
Bodrum - Gökova Lüks Lüks Gulet

Lütfen istek ve sorularınızı belirtin.

0 Master
+ -
0 Double
+ -
0 Single Grand Master
+ -
0 Single Master
+ -
0 Tek Kişilik
+ -
Uygula
ŞIMDI REZERVASYON YAPıN

Fiyat Teklifi Al

Fiyat Teklifi Al

Fiyat Teklifi Al

Ara

Bu formu göndererek gizlilik ve iptal politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.