Lütfen giriş yapın

Bu özellik için kayıt olmanız veya giriş yapmanız gerekmektedir.

Canlı Destek
Guletyat.com

Antalya - Kekova

Kabin Kiralama - Geleneksel Gulet

 • 7 Gece
 • Tam Pansiyon
 • Mürettebatlı
 • Paylaşımlı
 • Evcil Hayvan
1 Gün

Antalya

Yatış 15: 30'da başlayacak ve demirli yatınıza binmek için Antalya Çelebi Marina'ya gideceksiniz. Yerleştikten sonra sabaha yelken açmadan önce günün geri kalanında boş yer vardır. Yelken açmadan önce Antalya'yı deneyimlemek için zaman ayırın. Dar Arnavut kaldırımlı dar sokakları ve geniş modern sokakları arasında görülecek çok şey var. Burası eskilerin yeniyle buluştuğu yer, yerel kültür ve mutfağın modern barlar ve marka dükkanlarla birleştiği yerdir. Kahve dükkanlarının yanında halı satıcıları bulacaksınız ve deniz manzarası olağanüstü. Yatta akşam yemeğini, kişisel şefinizi tanıma ve iyi bir gece uykusu için hazırlık yapma zamanı, yelken açtığınız yarın sabah saatlerinde yemek yersiniz. Bu rota hava şartlarından dolayı Antalya yerine Kemer'den başlıyor olabilir. Her durumda, aynı rota takip edilecektir.

2 Gün

Kemer

Kahvaltıdan sonra, seyir programı ve tekne hakkında bilgilendirileceksiniz. Sonra Kemer antik kentine yelken açacağız. Kemer adı “bel” anlamına geliyor çünkü içinden geçen nehir denize gidiyor ve kemer gibi görünüyor. Bu giderek yoğunlaşan bu şehrin barlarını, kafelerini ve restoranlarını ve iyi yatma yeri olan hoş yat limanını ziyaret etmek için zamanınız olacak.

Olympos

Olympos, her turist için çekici bir şey olmasının yanı sıra önemli bir tarihi mekandır; 3 km uzunluğunda kumlu bir plaj. Endemik bitkileri ve geleneksel ahşap evleri nedeniyle koruma alanıdır. Burada gelişme kesinlikle yasaktır. Antik kent, plaja sadece kısa bir yürüyüş mesafesinde yer almakta olup, bölgedeki her ikisini de birleştirmek kolaydır. Plaj aynı zamanda nesli tükenmekte olan deniz kaplumbağası, caretta caretta için bir yuva alanıdır, bu nedenle erişim en fazla etkinlik olduğunda geceleri kullanılamaz.

Adrasan Koyu

Öğle yemeğinden ve yüzme molasından sonra akşam yemeği ve geceleme için Adrasan Çavuş Koyu'na doğru yola çıkacağız. Adrasan, Toros Dağları'nda Fethiye ve Antalya arasında, meraklıları için popüler bir yürüyüş olan Likya Yolu'nun güzel bir parçasıdır. Adrasan, sıcak mavi suların yanında bir mil kumlu, hoş bir plajı ile rahatlatıcı bir mekandır. Hem doğayı hem de tarihi kucaklayan milli bir parkın içinde. Kesinlikle birkaç kalabalık ve sakin bir ortam bulacaksınız.

3 Gün

Demre

Sabah erkenden Demre'ye yelken açacağız. Cayagzi'de güzel bir kahvaltının ardından, Myra'nın kalıntılarına isteğe bağlı tura katılabilirsiniz. Demre'de güney sahil şeridindeki en önemli dönüm noktası Aziz Nikolaos Kilisesi. Binlerce kişinin yıllık olarak ziyaret etmesinin zorlayıcı bir nedenidir. Güzel mozaiklerden salonlara ve odalara kadar kilisede görülecek çok şey var. Akustik, bugün bile etkileyici kalıyor. Demre, tarih, arkeoloji ve dine ilgi duyanlara hitap eden pek çok şeyin yanı sıra güzel bir doğal bölgedir. Bahar çiçeklerinin kokusu ve narenciye meyveleri özellikle çekici. Likya döneminde önemliydi ve sonraki yüzyıllarda diğerleri tarafından işgal edildi. Her iki yöne doğru giden pek çok yat bu sulardan geçer ve birçoğu Demre'yi ziyaret edip ne sunabileceğini görmeyi bırakır.

Gökkaya

Bu isteğe bağlı kara turunun ardından yatımız akşam yemeği ve geceleme için demirleyeceğimiz Gökkaya Koyu'na yelken açıyor. Gökkaya, girintili kıyıları ve birçok açık deniz adaları ile çok güzel. Asirli adası, Kiseli adası ve Kasirli adası Gökkaya'nın önünde bulunur ve girişin içinde daha küçük adalar bulunur. Eski bir kilisenin bir kısmı Gökkaya girişinin arkasında görülebilmektedir. Yakında tepenin doğusunda Istlada antik kenti bulunmaktadır. Bu yer Hoyran veya Hayitli olarak adlandırılıyor ve Kapaklı Köyü içerisinde oturuyor. Giriş kapılı küçük bir sur vardır. Akropolis'in doğusunda ve kuzeyinde antik kaya mezarları, lahitler ve çelik mezarlar göreceksiniz. Roma dönemine aittirler ve antik kalıntılar M.Ö. 4. Yüzyılda daha da eskidir. Likya kaya mezarları Hayitli ile harabelerin yeri arasındadır. Kapaklı'daki mezar, Hoyran'ın Anıtsal Mezarı olarak bilinir.

4 Gün

Kaleüçağız

Kahvaltıdan sonra Batık Şehir'i (Batık Şehir) gezeceğiz. Öğle yemeği ve yüzme molası için Tersane Koyu'na demirleyeceğiz. Akşam yemeği ve geceleme için Üçağız Koyu'na demirlenir. Dilerseniz, programa öğle yemeği de dahil olmak üzere isteğe bağlı Kaş-Saklıkent gezisine katılabilirsiniz.

5 Gün

Simena (Kaleköy)

Üçağız'da kahvaltı yaptıktan sonra Simena'ya gideceğiz. Antalya, Fethiye'nin doğusunda, Türkiye'nin doğusundaki en etkileyici yerlerinden birinde bulunan popüler bir Likya bölgesi. Büyük bir nekropol var ama aynı zamanda yaşanacak bir çekicilik ve güzellik var. Tarihi güzel turkuaz su, bozulmamış doğa, mavi gökyüzü ve harika yüzme fırsatlarıyla birleştiren huzurlu bir yerdir. Simena'da 300 kişilik kapasiteye sahip bir Cenevre Kalesi ve bir tiyatro kalıntılarını ziyaret etme şansını yakalayabilirsiniz.

Kekova

Kaş'ın doğusunda bulunan Kekova, hem doğal güzelliği hem de zengin tarihi nedeniyle çarpıcı bir bölgedir. Yarımadadaki antik Aperiai kenti, Kara ve Toprak Ara adacıkları gibi yol üzerindedir. Yatlar, antik çağlara dayanan Apollonia şehrine yakın olan Kekova Koyu'nu düzenli olarak ziyaret etmektedir. Bir depremden sonra denize düşen batık şehir berrak sularda görülebilir. Akşam yemeği ve geceleme Kekova'da olacaktır.

6 Gün

Porto Ceneviz

Sabahın erken saatlerinde yolculuğumuza başlayacağız ve Ceneviz (Genoese) Limanı veya Sazak Körfezi'ne ulaşacağız. Porto Ceneviz'e karadan erişilemediğinden, çok sessiz ve doğal bir yer. Özel yatçıların ve mavi yolculukların, muhteşem berrak suları ile son derece temiz.

Phaselis

Öğle yemeğinden sonra, Phaselis Körfezi'ne demirlenir. Phaselis, 7. yüzyılda Rodosluların kolonisi olarak kuruldu. Phaselis'in üç farklı koyları vardır ve halkı geçimini denizden kazanmak için kullanılır. Kent ayrıca antik çağda parfüm ticareti ile ünlüdür. Dilerseniz, deniz kıyısındaki antik kalıntılarla dolu antik kentin etrafında yürüyebilirsiniz. Akşam yemeği ve geceleme bu güzel koyda olacaktır.

7 Gün

Kemer (Ayışığı Marina)

Kahvaltıdan sonra Kemer

8 Gün
Antalya Kahvaltıdan sonra saat 10: 30

* Lütfen şunu unutma; deniz ve hava koşullarına bağlı olarak, kaptan misafirlerimizin güvenliğini ve rahatını sağlamak için tur programında gerekli değişiklikleri yapma hakkını saklı tutar.

KABİN KİRALAMA ÖRNEK MENÜ

Lütfen fiyatı görmek için rezervasyon modülünden bir kalkış tarihi ve kabin sayısı seçin.

 • Geleneksel Gulet
 • 7 Gece - 8 Gün
 • Cumartesi
 • Antalya Liman
 • 15:30
 • Antalya Liman
 • 10:30 Kahvaltıdan sonra
 • Kiralama Fiyatına Dahil Olanlar
 • Yacht insurance (We advise you to take out your own individual travel insurance)
 • Full Board accommodation: Breakfast, lunch, afternoon tea/coffee & cookies, dinner
 • All charter & berth taxes, Harbour & Port procedures
 • Transit log & related formalities for the shipping agents
 • Mooring expenses
 • Crew service
 • Ship water
 • Diesel & Gasoline expenses
 • Clean bed linen and bath towels on arrival (Beach towels are not provided)
 • Use of equipment on board. (Flippers, snorkel and fishing tackle etc.)
 • V.A.T.
 • Yat Kiralama Fiyatına Dahil Olmayanlar:
 • Airport Transfers
 • Individual port taxes on arrival and departure in Turkey & also Greece.
 • Optional land tours and entrance fees to historical places and museums.
 • Alcoholic & non-alcoholic beverages including bottled water. These can be purchased from the bar on board.
 • No child discount is available in any itinerary. No children under the age of 12 are allowed.
başlayan 245 € Tam Pansiyon
Antalya - Kekova Geleneksel Gulet
KABIN REZERVE ET
Antalya - Kekova Geleneksel Gulet

Lütfen istek ve sorularınızı belirtin.

0 Double
+ -
0 Tek Kişilik
+ -
Uygula
ŞIMDI REZERVASYON YAPıN

Fiyat Teklifi Al

Fiyat Teklifi Al

Fiyat Teklifi Al

Ara

Bu formu göndererek gizlilik ve iptal politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.