%100 Covid-19 İade GarantisiGörüntüle
Canlı Destek
Guletyat.com

Fethiye - Göcek - Fethiye

Kabin Kiralama - Geleneksel Gulet

 • 7 Gece
 • Tam Pansiyon
 • Mürettebatlı
 • Paylaşımlı
 • Evcil Hayvan
1 Gün

Fethiye

Yat Limanı saat 15: 30'da Fethiye Limanı'ndan başlamaktadır. Yerleşirken, yatta akşam yemeği servis edilir ve geceleyin Fethiye Limanı'nda teknede kalırız. Fethiye'nin deniz kenarı Dalaman Havaalanı'na arabayla yarım saatlik bir mesafede bulunmaktadır.
Türkiye'nin güney batısındaki birçok bar, restoran ve birçok gündüz ve gece eğlence mekanı vardır. Fethiye, tarihte çok sayıda heyecan verici arkeolojik sit alanıyla doludur ve bölge, yüzyıllar boyunca inşa edilmiş katmanlı kültürle doludur. Şehir, tümü modern olanaklara sahip üç marinaya sahiptir. Fethiye, bir yat kiralama sözleşmesini başlatmak veya bitirmek için harika bir yer ve zaten renkli bir şehre lezzet katan birçok yerel mutfağa sahip baharatlar ekleyerek kıyı şeridini süsleyen epeyce adalara sahip.

2 Gün

Ölüdeniz

Günün ilk durağımız Ölüdeniz olacak. Ölüdeniz, tüm yıl boyunca bir cam bölmesi gibi parlayan görünen sakin sulardan türeyen Ölü Deniz için Türktür. Türkiye'nin güneybatısındaki Turkuaz Kıyısında en çok ziyaret edilen ve popüler turistik yerlerden biridir. Mavi lagün çakıl taşlı bir plajın içinde oturuyor ve sular kristal berraklığında, akuamarin ve mavinin farklı tonlarında. Kasabanın arkasında yamaç paraşütü topluluğuna hız veren Babadağ dağı var. Bu, dünyanın en iyi ve en güzel yamaç paraşütü yerlerinden biri olarak kabul edilir. Yatla gelen ziyaretçiler için burası şnorkelli yüzme ve tüplü dalış için harika bir yerdir, çünkü lagünde bol miktarda küçük su altı mağarası ve çok sayıda ilginç fauna ve deniz yaşamı vardır.

Gemiler Adası

Aziz Nikolaos (Gemiler Adası), Aziz Nikolaos'un dinlenme yeri olarak kabul edilir veya hepimizin Noel Baba olarak bildikleri, aynı zamanda Denizcilerin Patronu Aziz'i olarak kabul edilir. Hristiyanlık döneminin başlarında burası, ticaret ve ticaretin oldukça aktif olduğu bir adaydı. Bazı Bizans kalıntılarına ve Aziz Nikolaos'un mezarına ev sahipliği yapmaktadır. Ada şimdi bir hac bölgesi ve yatlar için tercih edilen bir gün durağı. Akşam yemeği ve geceleme bu sevimli koyda olacak.

3 Gün

Tersane Adası

Göcek Körfezi'ndeki en büyük ada Tersane Adası, Tersane Adası olarak da bilinir. Bu koy, Osmanlı donanması tarafından kullanılan 100 metre derinliğinde bir kanala, yani tersane adasına sahiptir. Körfez bölgesinde pek çok koy vardır ve doğuya doğru Yaz Limanı uzanmaktadır. Koyunun batı tarafı, yılın çoğunda hakim olan sert rüzgarlardan dolayı pek kullanılmaz. Yakınlarda Telandria adında eski yıkık bir kasaba var ve bacaklarınızı uzatmak istiyorsanız burası harika bir yer.

Domuz Adası

Bu adaya şimdi Prens Adası denmesine rağmen, aslında orada gelişen yabani domuzların bolluğunun adını taşıyan Port Adası anlamına gelen Domuz Adası olarak biliniyordu. Bugün, Prince Island'da domuz yok, ama sakin bir ihtişam var.

Gobun Koyu

Domuz Körfezi'nin hemen dışında Gobun Körfezi yatıyor. Domuz'un girişi son derece dardır; bu da heyecan ve gizemi arttırır. Koyun içine girdikten sonra kayaya oyulmuş mezarları görüyorsunuz ve tüm alan zeytin ve çam ağaçlarıyla kaplanmış.

4 Gün

Yavansu Koyu

Yavansu veya Sea Gull koyu hem yabancı hem de yerli ziyaretçiler için popüler bir turizm merkezidir. Koyun incir ağaçları ve dağlardan aşağı akan küçük akarsuları var. Bununla birlikte, tatlı su sadece hayvan kullanımı içindir, insan için değildir. Se Gull adı koyda bulunan mozaiklerden geliyor ve tepenin üstündeki antik Arymaxa kentiyle bağlantılı. Aymaxa, dört Roma türbesi ve Hellenistik bir mezarın yanı sıra bir Bizans sarnıçına ev sahipliği yapıyor. , bu yerlerin tüm ispat uzun yaşadığı tarih.

Kleopatra Hamamı

Manastır Koyu (Kleopatra Hamamı) volkanik bir alandır, fakat şimdi her şey uykudadır. Çam ormanları ile kaplı engebeli bir bölge ve ilginç bir krater gölü de var. Kuzeybatı sahile paralel eski bir duvar uzanıyor. Likya kalıntıları etkileyicidir ve genellikle keşfetmek için iz sürmek için birkaç fırsat vardır. Lydia Ağ Limanı bu parkurlardan biri boyuncadır ve koyu mavi yolculukların ve geçen tüm yatların bir süre durması muhtemel olan bir yerdir; bunu yapmamak çok cazip.

Sarsala Koyu

Yatçılar Sarsala Koyu'nu çok severler çünkü burası harika yüzme olanakları ve bir gecede demirleme için iyi bir yer sunan doğal bir koydur. Koy, bir restorana açılan bir duba içerir ve iç kısımlar çok güzeldir. İç kısımlarda yoğun bir ağaçlık orman içinden geçen bir vadi var. Plajın kendisi taşlı, bu yüzden hazırlıklı gel.

5 Gün

Bedri Rahmi (Tasyaka) Koyu

Bedri Rahmi Koyu, ünlü Türk yazar Bedri Rahmi Eyüboğlu olarak adlandırılmış, daha önce Likya döneminden beri Karanlık Koyu olarak bilinen koyda balık avlamaya başlamıştır. 1973 yılında yaptığı balık avı gezilerinden birinde, körfezin girişindeki bir kayanın üzerine bir balık çekti ve kayaya yeni bir “Balık Kayası” ünvanı verdi, şimdi tüm bölgenin adı bu. Bu koy iyi korunaklıdır, bu nedenle rüzgarlar hakim değildir ve renkler farklıdır; yeşil çam ağaçları, zeytin ağaçları ve yamaçları dolduran zakkumlarla zıt masmavi suları vardır. Genel etki, açık mavi bir gökyüzü tarafından abartılmıştır.

Kille Buku

Boynuz BUku ve Tasyaka arasında Kille Buku körfezi var. Bu, Göcek'ten gelen ve ağaçlar tarafından yoğun olarak gölgelenen gezginler için harika bir piknik durağı olarak kabul edilir.

6 Gün

Hacıhalil (Zeytin) Adası

Zeytin Adası (Zeytin Adası anlamına gelir) Yassıca ada zincirinin güneyinde bulunur. Bu ada, zeytin ağaçlarıyla kaplıdır, dolayısıyla adı ve Osmanlılardan beri devam eden yerel bir zeytinyağı basın endüstrisini destekleyen özel mülkiyettir.

Göcek Adası

Göcek, yerel 12 Adalar Turu için bir başlangıç ​​noktasıdır ve aynı adı taşıyan bir ada, limana en yakın, belki de 10 dakika yelken açıyor mu? Yelken açmak istemeyenler ada turları sırasında duracakları plajı ziyaret edebilirler. Göcek Adası'nda yelken mevsimi boyunca serinletici içecekler mevcuttur. Dilerseniz ağaçların altında güvenle güvenle kamp kurabilirsiniz ve dinlendirici bir zaman geçirebilirsiniz.

Göcek

Göcek, Fethiye ve Dalyan arasında yer alan bir kasabanın mücevheridir. Göcek'i haritaya koyan 6 yat limanı ve körfez bölgesi de birçok yat için geniş çaplı demirleme sağlayan adalar için bir liman. Bu muhteşem liman şehri, Süper Yatlara ev sahipliği yapmaktadır ve Akdeniz'deki birçok yat kiralama için harika bir başlangıç ​​noktasıdır.

7 Gün

Kızıl Ada

Kızıl adası günbatımında büyülü bir yer olarak kabul edilir. Adaların adı kırmızı, zemin rengi kırmızıdır. Ancak, tüm ada dönüşürken günbatımına gelir, tüm taşlar kırmızıya döner ve size inanılmaz bir fotoğraf çekimi sağlar. Ada, güney ucunda bulunan bir deniz fenerinden başka, ıssızdır. Deliktas adaları kuzey batıya yerleştirilmiş ve demirlemek için, yüzme ve balık tutmak için harika bir yer olarak kabul edilmektedir.

Turunç Pinari

Turunç Pınarı, Fethiye Körfezi'nin doğu kıyısındadır. Çam ağaçları ile kaplı ve güzel bir restorana ev sahipliği yapıyor. Restoranın 15 demirlemeli bir iskelesi vardır ve su stokları için bir kaç kez su temininde bulunur. Yamaçta kısa bir yürüyüş yaparsanız, ceviz ağacının altında doğal bir su kaynağı bulacaksınız. Yatlar genellikle kıyıdan yaklaşık 25 metre uzakta demir atarlar ve bu kısa bir kara molası için mükemmel bir spordur.

Samanlık Koyu

Fethiye'ye oldukça yakın olan Samanlık Koyu, bu küçük koy, Fethiye'nin yakınında bile olsa demir atmak için harika bir yer olarak kabul edilir. Koya inen eğimler ağaçlarla kaplı, sular serin ve davetkar. Burası pek çok yat için normal bir demir yeridir ve Fethiye'yi ziyaret etmek istiyorsanız sadece kısa bir yürüyüş mesafesindedir.

8 Gün
Fethiye Heyecan verici seyahatinizi tamamladıktan sonra, eve dönüş için Fethiye'ye vardıktan sonra, son bir kez şehrin tadını çıkarmak için bir dakikanızı ayırın. Mümkünse hemen geri dönmeyin, pazar alanında gezinin, Türkiye'nin son günlerinde ıslatın. Son alışverişin tadını çıkarın ve yerel mutfağın harika kokularını ve tadını hissedin. Vaktiniz varsa, gece kalın ve son bir romantik akşamın veya heyecan verici bir bar gece hayatının tadını çıkarın. Ayrıldıktan sonra anılar bir ömür boyu kalacak.

* Lütfen şunu unutma; deniz ve hava koşullarına bağlı olarak, kaptan misafirlerimizin güvenliğini ve rahatını sağlamak için tur programında gerekli değişiklikleri yapma hakkını saklı tutar.

KABİN KİRALAMA ÖRNEK MENÜ

Lütfen fiyatı görmek için rezervasyon modülünden bir kalkış tarihi ve kabin sayısı seçin.

 • Geleneksel Gulet
 • 7 Gece - 8 Gün
 • Cumartesi
 • Fethiye Liman
 • 15:30
 • Fethiye Liman
 • 10:30 Kahvaltıdan sonra
 • Kiralama Fiyatına Dahil Olanlar
 • Transfer from your hotel in Fethiye city center to the Yacht
 • Yacht insurance (We advise you to take out your own individual travel insurance)
 • Full Board accommodation: Breakfast, lunch, afternoon tea/coffee & cookies, dinner
 • All charter & berth taxes, Harbour & Port procedures
 • Transit log & related formalities for the shipping agents
 • Mooring expenses
 • Crew service
 • Ship water
 • Diesel & Gasoline expenses
 • Clean bed linen and bath towels on arrival (Beach towels are not provided)
 • Use of equipment on board. (Flippers, snorkel and fishing tackle etc.)
 • V.A.T.
 • Yat Kiralama Fiyatına Dahil Olmayanlar:
 • Alcoholic & non-alcoholic beverages including bottled water. These can be purchased from the bar on board.
 • Airport Transfers
 • Individual port taxes on arrival and departure in Turkey & also Greece.
 • Optional land tours and entrance fees to historical places and museums.
 • No child discount is available in this itinerary
başlayan 550 € Tam Pansiyon
Fethiye - Göcek - Fethiye Geleneksel Gulet
KABIN REZERVE ET
Fethiye - Göcek - Fethiye Geleneksel Gulet

Lütfen istek ve sorularınızı belirtin.

0 Double
+ -
0 Tek Kişilik
+ -
Uygula
ŞIMDI REZERVASYON YAPıN

Fiyat Teklifi Al

Fiyat Teklifi Al

Fiyat Teklifi Al

Ara

Bu formu göndererek gizlilik ve iptal politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.