%100 Covid-19 İade GarantisiGörüntüle
Canlı Destek
Guletyat.com

Bodrum'dan Gökova Körfezine

Kabin Kiralama - Klasik Gulet

 • 7 Gece
 • Tam Pansiyon
 • Mürettebatlı
 • A/C
 • Paylaşımlı
 • Evcil Hayvan
 • Yetişkin 12+
1 Gün

Bodrum

Bodrum Limanı'ndan yatış 15: 30'da başlamaktadır. Şehrin önemli noktalarını ziyaret etmek için boş vaktiniz olacak. Bu harika şehri ziyaret etmek ve Bodrum'un ilk tadını çıkarmak için mükemmel bir zaman. Bodrum, altın gün batımları ve masmavi suları ile çevrili bir mücevherdir. Tüm yerel mutfağa, kültürel etkinliklere katılmalı ve Halikarnas'taki Mozolesi'nin taşlarından inşa edilen ünlü Bodrum Kalesi'nin dışındaki sahili ziyaret etmelisiniz. Muhteşem bir sualtı arkeoloji müzesine ev sahipliği yapıyor ve Bodrum'da ne zaman mutlaka görülmesi gerekiyor. Tekneniz akşam yemeği ve geceleme için Bodrum'da demirlenecek.

2 Gün

Orak Adası

Kahvaltınızdan sonra, yolculuk planı ve tekne hakkında bilgilendirileceksiniz. O zaman Orak Adası'na gideceğiz. Burada Orak Adası'nın kristal mavisi sularında yüzme ve öğle yemeğinin tadını çıkarma şansına sahip olacaksınız.
Deniz yaşamı için en iyi yerlerden biri Orak Adası. Bu sevimli ada, Bodrum'dan sadece 10 mil ileridedir ve berrak suları, sizi deniz sakinleri arasında dalmaya ve yüzmeye davet eder. Orak, çok sayıda tenha koyları olan birçok iyi demirleme noktasına sahiptir.

Yedi ada

Gökova Körfezi'nin güneyindeki yedi ada, Mavi Yolculuk için çok popüler bir durak. Tuzla'nın hemen güneyinde yuvalanmışlar. Adalar demirlemek için mükemmel bir sığınak sağlar ve sünger dalıştan şnorkelli yüzmeye, su sporlarına ve yüzmeye kadar hemen hemen istediğiniz her şeyi yapabilirsiniz. Hatta bazıları akşam yemeğini zıpkınlamaya çalışsa da diğer yüzücülere dikkat et. Martil adası batıda bulunur ve doğuya doğru Long, Olive ve Small adaları bulunur. Bu doğal bir körfezdir ve rüzgar eserken bile güvende olursunuz. Kaşifler için karaya çıkıp Güllük ormanlarına bakabilir veya tenha plajlarda rahatlayabilirsiniz. Başarılı bir gün eğlencesi geçirdikten sonra, zıpkınlarken yakaladığınız balık yemeğinin tadını çıkarabilir, kameradaki günün yakalanmasını yakalamayı unutmayın.

Kufre Koyu

Yedi Adalar Bölgesi'ndeki son durağımız, akşam yemeği ve geceleme için kalacağımız Kufre Koyu olacak.

Gökova Körfezi'nin güney sahilinin karşısında, Kufre Koyu'nun bulunduğu dört ada bulunuyor. Kufre doğal liman olup Güllük ormanlık ormanlarıyla çevrilidir. Burası küçük bir koyda veya adalar arasında demirlemek ve su sporlarının, rahatlamanın ve yüzmenin tadını çıkarmak için mükemmel bir yerdir.

3 Gün

Tuzla Koyu

Tuzla, küçük bir balıkçı köyünün sahile sarılmış bir köyüdür. Epik yerel lezzetleriyle ünlüdür ve yeni ve taze pişmiş deniz ürünleri yemeklerini denemek için harika bir moladır. Sular sığ ve uzundur, bu yüzden birçok kuşu çeker, aslında bu köyün bu kadar çekici olmasının sebeplerinden biri, başka yerlerde bu tür konsantrasyonlarda bulunmayan bir yaban hayatı bolluğunu desteklemesidir.

Longoz (Kargili) Koyu

Öğle yemeği için Longoz (Kargili) Koyu'na yelken açacağız; dev çam ağaçlarıyla korunan cennet gibi başka bir yer.
Kargili Koyu, dinlendirici bir atmosfer ile tanınır, su kenarında biten çam ağaçlarına sahiptir ve koy alanı, sakin bir deniz sağlayan barınaktır. Tam sakinleşmek istediğiniz yer burası, gidilecek yer ve arkanıza yaslanın, gün geçtikçe yatın hafif kayalarının tadını çıkarın. Akşam yemeği ve geceleme için Ballı Su'da demirleyeceksiniz.

4 Gün

Sedir Adası

Marmaris'in 18 km kuzeyinde, Kleopatra Adası olarak da bilinen Sedir Adası'na oturur. İsmi, Mark Anthony’nin Mısır sevgilisi için yumuşak bir plaj oluşturmak için adaya getirilmesi için kum sipariş ettiği söylendiğinde efsaneden geliyor. Buradaki kum kesinlikle yerel kumdan farklıdır ve Kuzey Afrika kıyı şeridindeki kumlara benzemektedir, adanın büyüleyici harabeye dönüşmüş antik kentleri yanı sıra eski yıkık Cedrae şehri de vardır. Ada, Agora'nın yanı sıra korunmuş bir Roma tiyatrosuna sahiptir. Buradaki sular berrak ve kumlar beyaz ve yumuşak, yatlar adadan geçip demirliyor ve banyocular düzenli olarak buraya geliyorlar ve ada da bazı heyecan verici aktivitelere ev sahipliği yapıyor.

Okluk Koyu

Daha sonra akşam yemeği ve geceleme için Okluk Koyu'na doğru yola çıkacağız.
Mavi sulardaki Okluk Koyu'na yaklaştığınızda, bir heykelin silueti karşısında şaşıracaksınız. Kayanın üzerinde duran ve cennetin güzelliklerini izleyen bir deniz kızı. Bu heykel, Sadmet Boro'nun Kısmet'e ve yalnız yolcusu olan en güzel koyların misafirperverliğine olan minnettarlığını ifade etme hediyesidir. Son heykeltıraş Sn. Tankut Öktem bu parçayı yarattı ve 1995 yılında üsse yerleştirdi.

5 Gün

İngiliz Limanı

Kahvaltıdan sonra, İngiliz Limanı'ndaki antik kaya mezarları ile ünlü Turtle Plajı'na ve Dalyan'ın yeşil deltasına isteğe bağlı günlük gezilere katılmak isteyen konuklar katılabilir. İsmi II. Dünya Savaşı zamanından İngiliz Donanması güçlerinin buraya takıldığı gemi olarak geliyor.
Yüzme molasının ardından akşam yemeği ve geceyi güzel Ayin Körfezi'nde demirleyeceğiz.

6 Gün

Çökertme

Gökova Körfezi'ni geçerken, Cokertme köyüne uğramalısınız. Cokertme Körfezi yerel halk şarkılarında ölümsüzleştirildi. Bunun nedeni, körfezin, özellikle Batı-Kuzey ve Batı-Doğu rüzgarları estiği zaman, ticaret rüzgarlarından geniş bir koruma sağlamasıdır. Bu, balıkçıların yanı sıra yatçılar için de sıkça kullanılan bir duraktır ve köyde, ziyaretçilerin sürekli akını için zaman içinde inşa edilmiş çok sayıda restoran ve taverna vardır. Yerel yemek lezzetini şaşırtıcı ve oldukça iyi fiyatlandırılır.

Kisebuku (Alakisla Buku)

Öğle yemeğinden sonra, akşam yemeği ve geceleme için Kisebuku'ya demirleyeceğiz.
Kise Buku (yerel olarak Alakisla Buku olarak bilinir), Orak Adası'na sadece 3 mil uzaklıkta bulunan bir koy ve eski bir kalıntının adıyla anılıyor. bölgede kilise bulundu. Bu büyük bir koy ve Blue Cruises için bir zorunluluktur. Burada, Yalıköy, Akarca, Çatal, Yazlık, Hamam ve Sarnıç gibi koylardaki kilisenin kalıntıları da dahil olmak üzere yerel cazibe merkezlerinin tadını çıkarma şansı bulacaksınız. Tüm alan Oleander ağaçlarıyla çevrilidir ve yokuş yukarıdan koyu manzarasının olması hayranlık uyandırıcıdır. Yürüyüşün ve keşifin tadını çıkardıktan sonra, yatta dinlenmeye çekilmeden önce denizin serin sularının tadını çıkarmak için biraz zaman ayırın.

7 Gün

Papuc Burnu

Kahvaltıdan sonra Pabucburnu'ya yelken açacağız ve burada öğle yemeğinin tadını çıkaracağız. Bodrum'un hemen kuzeyinde, burun şeklindeki Pabuc Burnu koyunu bulacaksınız. Burası demirlemek için iyi bir yer olarak kabul edilir, açık mavi sular denizde güzel bir dalış sağlar, ayrıca karada kısa bir ziyaret sağlar. Bu noktadan, deneyimlemek isteyenler için isteğe bağlı bir köy turu düzenlenebilir. yerel yaşam. O zaman teknemiz son gün Bodrum Limanı'na geri dönecek

8 Gün
Bodrum Konukların kahvaltıdan sonra 10: 30'a kadar tekneden ayrılmaları rica olunur.

* Lütfen şunu unutma; deniz ve hava koşullarına bağlı olarak, kaptan misafirlerimizin güvenliğini ve rahatını sağlamak için tur programında gerekli değişiklikleri yapma hakkını saklı tutar.

KABİN KİRALAMA ÖRNEK MENÜ

Lütfen fiyatı görmek için rezervasyon modülünden bir kalkış tarihi ve kabin sayısı seçin.

 • Klasik Gulet
 • 7 Gece - 8 Gün
 • Cumartesi
 • Bodrum Liman
 • 16:30
 • Bodrum Liman
 • 10:00 Kahvaltıdan sonra
 • Kiralama Fiyatına Dahil Olanlar
 • Yacht insurance (We advise you to take out your own individual travel insurance)
 • Full Board accommodation: Breakfast, lunch, afternoon tea/coffee & cookies, dinner
 • A 0,5 lt bottled water per person is included only during the meals
 • All charter & berth taxes, Harbour & Port procedures
 • Transit log & related formalities for the shipping agents
 • Mooring expenses
 • Crew service
 • Ship water
 • Diesel & Gasoline expenses
 • Clean bed linen and bath towels on arrival (Beach towels are not provided)
 • Use of equipment on board. (Flippers, snorkel and fishing tackle etc.)
 • V.A.T.
 • Yat Kiralama Fiyatına Dahil Olmayanlar:
 • Airport Transfers
 • Individual port taxes on arrival and departure in Turkey & also Greece.
 • Optional land tours and entrance fees to historical places and museums.
 • Alcoholic & non-alcoholic beverages including bottled water. These can be purchased from the bar on board.
 • No child discount is available in any itinerary. No children under the age of 12 are allowed.
başlayan 770 € Tam Pansiyon
Bodrum'dan Gökova Körfezine Klasik Gulet
KABIN REZERVE ET
Bodrum'dan Gökova Körfezine Klasik Gulet

Lütfen istek ve sorularınızı belirtin.

0 Double
+ -
0 Tek Kişilik
+ -
Uygula
ŞIMDI REZERVASYON YAPıN

Fiyat Teklifi Al

Fiyat Teklifi Al

Fiyat Teklifi Al

Ara

Bu formu göndererek gizlilik ve iptal politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.