English (US) English (UK) Español Italiano Deutsch Français Nederlands русский עִברִית العربية 中文
%100 Covid-19 İade GarantisiGörüntüle

Bodrum - Yunan Adaları (Kuzey Oniki Adalar)

Kabin Kiralama - Klasik Gulet

7 Gece
Tam Pansiyon
Mürettebatlı
A/C
Paylaşımlı
Evcil Hayvan
Yetişkin 12+
Gün 1
Bodrum

Bodrum Limanı'ndan yatış 15: 30'da başlamaktadır. Şehrin önemli noktalarını ziyaret etmek için boş vaktiniz olacak. Bu harika şehri ziyaret etmek ve Bodrum'un ilk tadını çıkarmak için mükemmel bir zaman. Bodrum, altın gün batımları ve masmavi suları ile çevrili bir mücevherdir. Tüm yerel mutfağa, kültürel etkinliklere katılmalı ve Halikarnas'taki Mozolesi'nin taşlarından inşa edilen ünlü Bodrum Kalesi'nin dışındaki sahili ziyaret etmelisiniz. Muhteşem bir sualtı arkeoloji müzesine ev sahipliği yapıyor ve Bodrum'da ne zaman mutlaka görülmesi gerekiyor. Tekneniz akşam yemeği ve geceleme için Bodrum'da demirlenecek.

Gün 2
Kos Adası

Kahvaltınızdan sonra, yolculuk planı ve tekne hakkında bilgilendirileceksiniz. Gümrük işlemleri tamamlandığında, Kos Adası'na gideceğiz. Kos, muhtemelen Rodos’un ikinci sırasındaki en seçkin Oniki Adalardan biri. Burası, Hipokrat'ın, halen yerinde duran bir Çınar ağacının altına yerleştirilmiş olan eski Yunan koleji olan Asklepion'da öğretildiği yerdir. Kos, tarihe batmış durumda ve burada sıralanan Korint sütunları, Aziz John Şövalyeleri Kalesi ve ünlü Kos limanı dahil olmak üzere burada bulunacak pek çok arkeolojik davranış var. Tüm bu görkemli tarihi ile, modern turizmin nasıl mükemmel bir şekilde uyduğunu görmek, uluslararası bir yat limanı, dükkanlar, tavernalar ve yerel yemekler ve uluslararası yemekler sunan önde gelen restoranlarla nasıl göründüğünü görmek şaşırtıcı değil. Akşam ve gecede konaklama Kos'ta olacak. Liman. İsteğe bağlı Asklionumuza katılabilirsiniz.

Gün 3
Leros Adası

Sabahın erken saatlerinde kahvaltı ve öğle yemeği için Leros Adaları’nın ünlü Xirokampos körfezine doğru yola çıkacağız. Leros, yüksek kayalıklardan ve birçok küçük koydan ve köyden oluşan dağlık, yeşil bir adadır. Akşam yemeğinde ve geceleyin Doğu'da bulunan Panteli'de demirleyeceğiz. Oniki Adalar'ın bir parçası olan muhteşem Leros Adası, kumsalları ve tenha koylarıyla tanınıyor. Aslında, Leros daha popüler tatil beldelerinden biriyken, o kadar turistik hissetmiyor.

Gün 4
Patmos Adası

Sabah erkenden Patmos Adası'na gideceğiz. Adanın çevresindeki bir koyda yüzme molası vereceğiz.
Birçok dindar Hıristiyan, Patmos Adası'nı tanıyor; çünkü St. Bu tarihi gerçek nedeniyle Patmos adası, Ege'nin Kudüs'ü olarak da bilinir. Bu nedenle adadaki turizm, dindar ziyaretçiler ile ada çevresinde noktalı muhteşem plajların tadını çıkaran tatil arayanlar arasında bölünmüştür. Adanın dini önemi nedeniyle, buradaki kültür daha bastırılmış ve muhafazakar. Aktif bir gece hayatı bulamazsınız, ancak birçok harika plaj ve harika restoran ve taverna bulacaksınız.

Gün 5
Lipsi Adası

Lipsi Adası'na yelken açacağız ve çevresindeki birçok küçük adadan birinde yüzme molası vereceğiz.
Lipsi, kristal yeşili sularıyla Platis ve Giolos gibi güzel plajlara ve harika tavernalara ve daha davetkar bir şehre sahiptir. dükkanlar tadını çıkarmak için. Akşam yemeği ve geceleme Lipsi'de yapılır.

Gün 6
Klymnos Adası

Klymnos, güzel bir ada ve ana kenti olup, uygun bir şekilde Klymnos şehri olarak adlandırılan, beyaz badanalı duvarların, kırmızı çatıların ve berrak mavi gökyüzünün şaşırtıcı Ege siluetini sunar. Bu muhteşem manzaraya, harika sakinleri ve çok renkli panjurları ekleyin ve fotoğraf çekimi için mükemmel bir bölüme sahipsiniz. Adanın kaya tırmanışı ve süngerle dalış aktiviteleri ile ünlüdür. Kalymnos Adası çevresindeki güzel bir koyda yüzme molası vereceğiz ve ana limanı Pothia'ya gireceğiz. Adalılar asırlarca sünger dalışıyla geçimlerini sağladılar. Adanın çevresinde Massouri, Mirties ve Vlychadia gibi güzel plajlar var.

Gün 7
Akvaryum Koyu (Adabogazi)

Türkiyeye dönüyoruz Altınızda yüzen balığın görülebildiği Akvaryum (Akvaryum) güzel sularında yüzme molası verilir. Akvaryum Koyu, uzun kumsalları ve akuamarin suları ile el değmemiş bir koydur. Bitez ve Gümbet arasındaki bu muhteşem koy, Mavi Yolculuk yolculuğunuz sırasında harika bir soluklanma sağlar. Körfez bölgesindeki keşfedilebilir bir koyda dinlendirici bir soluklanmanın tadını çıkarın ve bu muhteşem sularda ördek ve kazların size eşlik ettiğini görün. Akşam yemeği ve son geceleme için Bodrum Limanı'nda kalacağız.

Gün 8
Bodrum Konukların kahvaltıdan sonra 10: 30'a kadar tekneden ayrılmaları rica olunur.

Fiyat Teklifi Al