%100 Covid-19 İade GarantisiGörüntüle
Canlı Destek
Guletyat.com

Olimpos - Fethiye Mini Tur

Kabin Kiralama - Geleneksel Gulet

 • 3 Gece
 • Tam Pansiyon
 • Mürettebatlı
 • Paylaşımlı
 • Evcil Hayvan
1 Gün

Olympos

Gezimize başlamadan önce, saat 10: 00'da Olympos'un içinde ve çevresinde karşılanacaksınız ve diğer şehirlerden konuklar, öğlen saat 12: 00'de Demre otobüs istasyonundan alınacak ve Çayağzı (Andriake) Limanı'ndaki yatımıza transfer edilecektir.

Demre

Düzenli olarak otobüs seferleri yaparak diğer şehirlerden Demre'ye gidebilirsiniz. Demre'yi popüler kılan, dağda oyulmuş, dağda yer alan Aziz Nikolaos Kilisesi ve Myra Kaya Mezarları'dır. Kekova'daki batık şehre ulaşmak için muhteşem bir mekandır. Demre'nin arkasındaki Toros dağları, berrak mavi gökyüzüne ve parıldayan masmavi denizine karşı kontrast yeşil ve kahverengidir. Bu yarımadanın etrafına yayılmış birçok arkeolojik buluntu var, bu nedenle Türkiye ve Yunanistan'ın eski efsaneleriyle ilgileniyorsanız, burası yakından incelemek isteyeceğiniz bir alan. ve şnorkelle yüzme.

Korsan Mağarası

Mavi Mağara Pirates Mağarası olarak da bilinir, coğrafi konumu nedeniyle bir zamanlar Korsanların Akdeniz'de dolaşan ticaret gemilerini beklemek için yatması için ideal bir yerdi. Bugün Mağaraya yalnızca tekneyle ulaşılabilir. Mavi mağara adını, suyun göz kamaştırıcı mavi tonundan almıştır. Uçurumun önündeki alçak girişte yüzebilir ve mağarayı mavi ışıkla dolduran deniz güneş ışığı sıçramasıyla safir taş duvarlarına hayranlıkla bakabilirsiniz. Mavi Mağara'nın ağzında, kendinizi berrak suya sokabileceğiniz düşük bir çıkıntı vardır. Yüzmeyenler bile, gulet yatından kanoyla içeride kürek çekebileceğiniz veya küçük bir botla sürüklenebileceğinizden, güzel Mavi Mağara'nın keyfini çıkarabilir.

Gökkaya

Bu inanılmaz güzel konum, üç adanın, Asirli adasının, Kiseli adasının ve Kasirli adasının karşısında oturuyor. Gökkaya limanına girmek genellikle Kekova'dan gelirken olur ve Asirli ile Kiseli adaları arasında yelkenle yapılır. Derin kanal, Martini Kayagligi'nin kayalarına bolca koruma sağlar. Bu koyda şaşırtıcı olan, dağlardan süzülen ve körfeze akan soğuk kaynak suları. Bu, suların iki sıcaklık seviyesine, daha soğuk bir üst katmana ve daha sıcak bir alt seviyeye sahip olmasına neden olur. Deniz ve adaların yanı sıra, Kapaklı ilçesinin yanında bulunan İstlada antik kentinde bulunan antik Akropolis'e de erişebilirsiniz. Lahit ve stel biçimli mezarlar vardır, bazıları 4. yüzyıldan kalma yazıtlarla, en ünlü mezar Hoyran'ındır.

Gökkaya Koyu'nda isteğe bağlı su sporları mevcuttur. Akşam yemeği ve geceleme Gökkaya Koyu'nda yapılır.

2 Gün

Kekova

Kekova korunan bir bölgedir ve ıssızdır. Büyük olasılıkla körfezden demirleneceksiniz ve muhteşem manzaraların, berrak turkuaz denizlerin ve antik kalıntıların tadını çıkarmak için bölgeyi ziyaret edebilirsiniz. Bugün teknede ilk kahvaltınızın tadını çıkardıktan sonra Kekova bölgesinden ayrılacağız.

Kaş

Yatımız Kaş Limanı'na demirlenerek gemiden inip bu küçük şirin balıkçı köyünü ziyaret edebilirsiniz. Kaş bir zamanlar küçük bir balıkçı köyüydü, bugün güzel bir yat limanına ve tüplü dalış için mükemmel koşullara sahip büyüyen bir turizm kasabası. Aslında Kaş, Türkiye'nin ana dalış merkezlerinden biri olarak kabul edilir ve her anlamda hizmet verir.
Limana oldukça yakın bir antik amfitiyatro ve liman çevresinde taze deniz ürünleri yemekleri sunan çok sayıda küçük restoran ve lokali var.

Firnaz Koyu

Kaş'ı gezdikten sonra akşam yemeği ve geceleme için Kalkan yakınlarındaki Firnaz Koyu'na yelken açacağız. Firnaz Koyu'nda masmavi denizi ve su altında yaşayan canlıları görmek mümkün. Koyda yalnızca bir plaj var ve sahilde insanları gençleştirdiğine inanılan bir çamur banyosu var. Koy da dalış meraklıları için çok popüler. Ayrıca, bu koyun her tarafında geniş yamaçlarla çevrili antik kalıntıları görmek mümkün.

3 Gün

Kelebekler Vadisi

Güne bir başlangıç ​​yapıyoruz, güneşin doğuşuyla bu güzel yerin berrak sularında kahvaltının servis edilip yüzüleceği Dünyaca ünlü Kelebekler Vadisi, Kelebekler vadisi de 136 çeşit kelebek ve güve barındıran bir yer. > Bu vadiye yalnızca deniz yoluyla ulaşılabilir, çünkü kayalık dağlarla çevrilidir. Yaz boyunca ve sadece birkaç haftalığına vadi kelebeklerle doludur, dolayısıyla adı. Vadi içinden geçen bir akarsu var, bu yüzden yer uçan renklerden yoksun olsa bile hala ziyaret etmek için harika bir yer.

Ölüdeniz

Ardından Ölüdeniz'e (Mavi Lagün) gidilir. Ölüdeniz, tüm yıl boyunca bir cam bölmesi gibi parlayan görünen sakin sulardan türeyen Ölü Deniz için Türktür. Türkiye'nin güneybatısındaki Turkuaz Kıyısında en çok ziyaret edilen ve popüler turistik yerlerden biridir. Mavi lagün çakıl taşlı bir plajın içinde oturuyor ve sular kristal berraklığında, akuamarin ve mavinin farklı tonlarında. Kasabanın arkasında yamaç paraşütü topluluğuna hız veren Babadağ dağı var. Bu, dünyanın en iyi ve en güzel yamaç paraşütü yerlerinden biri olarak kabul edilir. Yatla gelen ziyaretçiler için burası şnorkelli yüzme ve tüplü dalış için harika bir yerdir, çünkü lagünde bol miktarda küçük su altı mağarası ve çok sayıda ilginç fauna ve deniz yaşamı vardır.

Gemiler Adası

Aziz Nikolaos (Gemiler Adası), Aziz Nikolaos'un dinlenme yeri olarak kabul edilir veya hepimizin Noel Baba olarak bildikleri, aynı zamanda Denizcilerin Patronu Aziz'i olarak kabul edilir. Hristiyanlık döneminin başlarında burası, ticaret ve ticaretin oldukça aktif olduğu bir adaydı. Bazı Bizans kalıntılarına ve Aziz Nikolaos'un mezarına ev sahipliği yapmaktadır. Ada şimdi bir hac bölgesi ve yatlar için tercih edilen bir gün durağı. Akşam yemeği ve geceleme bu sevimli koyda olacak.

4 Gün

Samanlık Koyu

Kahvaltıdan sonra yeni rotamız Samanlık Koyu'na gidiyor, güzel bir son yüzüş için. Fethiye'ye yakın bir yer olan Samanlık Koyu, bu küçük koy, Fethiye'nin yakınında bile olsa demir atmak için harika bir yer olarak kabul ediliyor. Koya inen yamaçlar ağaçlarla kaplı, sular serin ve davetkar.

Fethiye Fethiye limanına varış saat 11:00 civarında olacaktır.

* Lütfen şunu unutma; deniz ve hava koşullarına bağlı olarak, kaptan misafirlerimizin güvenliğini ve rahatını sağlamak için tur programında gerekli değişiklikleri yapma hakkını saklı tutar.

KABİN KİRALAMA ÖRNEK MENÜ

Lütfen fiyatı görmek için rezervasyon modülünden bir kalkış tarihi ve kabin sayısı seçin.

 • Geleneksel Gulet
 • 3 Gece - 4 Gün
 • Salı, Cuma
 • Olympos Liman
 • 10:00
 • Fethiye Liman
 • 11:00 Kahvaltıdan sonra
 • Kiralama Fiyatına Dahil Olanlar
 • Yacht insurance (We advise you to take out your own individual travel insurance)
 • Full Board accommodation: Breakfast, lunch, afternoon tea/coffee & cookies, dinner
 • All charter & berth taxes, Harbour & Port procedures
 • Transit log & related formalities for the shipping agents
 • Mooring expenses
 • Crew service
 • Ship water
 • Diesel & Gasoline expenses
 • Clean bed linen and bath towels on arrival (Beach towels are not provided)
 • Use of equipment on board. (Flippers, snorkel and fishing tackle etc.)
 • V.A.T.
 • Yat Kiralama Fiyatına Dahil Olmayanlar:
 • Airport Transfers
 • Individual port taxes on arrival and departure in Turkey & also Greece.
 • Optional land tours and entrance fees to historical places and museums.
 • Alcoholic & non-alcoholic beverages including bottled water. These can be purchased from the bar on board.
 • No child discount is available in this itinerary
başlayan 330 € Tam Pansiyon
Olimpos - Fethiye Mini Tur Geleneksel Gulet
KABIN REZERVE ET
Olimpos - Fethiye Mini Tur Geleneksel Gulet

Lütfen istek ve sorularınızı belirtin.

0 Double
+ -
Uygula
ŞIMDI REZERVASYON YAPıN

Fiyat Teklifi Al

Fiyat Teklifi Al

Fiyat Teklifi Al

Ara

Bu formu göndererek gizlilik ve iptal politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.