%100 Covid-19 İade GarantisiGörüntüle
Canlı Destek
Guletyat.com

Bodrum - Gökova

Kabin Kiralama - Geleneksel Gulet

 • 7 Gece
 • Tam Pansiyon
 • Mürettebatlı
 • Paylaşımlı
 • Evcil Hayvan
 • Yetişkin 12+
1 Gün

Bodrum

Yat Limanı, Bodrum Limanı'ndan 15: 30'da başlamaktadır. Şehrin önemli noktalarını ziyaret etmek için boş vaktiniz olacak. Bu harika şehri ziyaret etmek ve Bodrum'un ilk tadını çıkarmak için mükemmel bir zaman. Bodrum, altın gün batımları ve masmavi suları ile çevrili bir mücevherdir. Tüm yerel mutfağa, kültürel etkinliklere katılmalı ve Halikarnas'taki Mozolesi'nin taşlarından inşa edilen ünlü Bodrum Kalesi'nin dışındaki sahili ziyaret etmelisiniz. Muhteşem bir sualtı arkeoloji müzesine ev sahipliği yapıyor ve Bodrum'da ne zaman mutlaka görülmesi gerekiyor. Tekneniz akşam yemeği ve geceleme için Bodrum'da demirlenecek.

2 Gün

Orak Adası

Deniz canlılarının yaşanabileceği en iyi yerlerden biri Orak Adası'dır. Bu sevimli ada Bodrum'a sadece 10 mil uzaklıktadır ve berrak suları sizi denize girmeye ve denize girmeye davet ediyor. Orak, çok sayıda tenha koyları olan birçok iyi demirleme noktasına sahiptir. Ada ıssız ve bu konumdaki yıldızların altında geceleri güzel, sakin bir akşam yemeğinin tadını çıkarabilirsiniz.

Çökertme

Gökova Körfezi'ni geçerken, Cokertme köyüne uğramalısınız. Cokertme Körfezi yerel halk şarkılarında ölümsüzleştirildi. Bunun nedeni, körfezin, özellikle Batı-Kuzey ve Batı-Doğu rüzgarları estiği zaman, ticaret rüzgarlarından geniş bir koruma sağlamasıdır. Bu, balıkçıların yanı sıra yatçılar için de sıkça kullanılan bir duraktır ve köyde, ziyaretçilerin sürekli akını için zaman içinde inşa edilmiş çok sayıda restoran ve taverna vardır. Yerel yemek lezzetini şaşırtıcı ve oldukça iyi fiyatlandırılır.

3 Gün

Yedi ada

Gökova Körfezi'nin güneyindeki yedi ada, Mavi Yolculuk için çok popüler bir durak. Tuzla'nın hemen güneyinde yuvalanmışlar. Adalar demirlemek için mükemmel bir sığınak sağlar ve sünger dalıştan şnorkelli yüzmeye, su sporlarına ve yüzmeye kadar hemen hemen istediğiniz her şeyi yapabilirsiniz. Hatta bazıları akşam yemeğini zıpkınlamaya çalışır ama diğer yüzücülere dikkat edin. Martil adası batıda bulunur ve doğuya doğru Long, Olive ve Small adaları bulunur. Bu doğal bir körfezdir ve rüzgar eserken bile güvende olursunuz. Kaşifler için karaya çıkıp Güllük ormanlarına bakabilir veya tenha plajlarda rahatlayabilirsiniz. Başarılı bir gün eğlencesi geçirdikten sonra, zıpkınlarken yakaladığınız balık yemeğinin tadını çıkarabilir, kameradaki günün yakalanmasını yakalamayı unutmayın.

Kufre Koyu

Gökova Körfezi'nin güney sahilinin karşısında, Kufre koyunu da içeren dört ada vardır. Kufre doğal liman olup Güllük ormanlık ormanlarıyla çevrilidir. Burası küçük bir koyda ya da adaların arasında demirlemek ve su sporlarının, rahatlamanın ve yüzmenin tadını çıkarmak için mükemmel bir yer.
Bu, yatlar için popüler bir destinasyondur, bu yüzden aynı zamanda şirketten de keyif alacaksınız.

Uzun liman

Uzun Liman, daha da geniş bir bölme alanına açılan 130 metrelik bir açıklıkla isimlendirilmiştir. Bölge güzelliği ile ünlüdür ve birçok ziyaretçi tekrar yelken açmadan önce sakin bir anın tadını çıkarmak için körfezin etrafına veya bir koyda demirlenir.

İngiliz Limanı

Gökova Körfezi'ne doğru giderken, İngiliz Koyu olarak adlandırılan neredeyse kapalı girişi ziyaret etmelisiniz. Adı, körfezin kullanımından kaynaklanıyor, İkinci Dünya Savaşı sırasında torpido botları için İngilizleri satın alıyorlar. Neredeyse topografyaya mühürlendiğinden dolayı, koy temiz bir şekilde mükemmel yüzme koşulları sağlar ve körfezin doğu tarafında iki güzel restoran bulacaksınız.

4 Gün

Sedir Adası

Marmaris'in 18 km kuzeyinde, Kleopatra Adası olarak da bilinen Sedir Adası'na oturur. İsmi, Mark Anthony’nin Mısır sevgilisi için yumuşak bir plaj oluşturmak için adaya getirilmesi için kum sipariş ettiği söylendiğinde efsaneden geliyor. Buradaki kum kesinlikle yerel kumdan farklıdır ve Kuzey Afrika kıyı şeridindeki kumlara benzemektedir, adanın büyüleyici harabeye dönüşmüş antik kentleri yanı sıra eski yıkık Cedrae şehri de vardır. Ada, Agora'nın yanı sıra korunmuş bir Roma tiyatrosuna sahiptir. Buradaki sular berrak ve kumlar beyaz ve yumuşak, yatlar adadan geçip demirliyor ve banyocular düzenli olarak buraya geliyorlar ve ada da bazı heyecan verici aktivitelere ev sahipliği yapıyor.

Karacasöğüt

Yaprakların ve çam iğnelerinin bolca gölgelediği ağaçlarla kaplı bir sahil arıyorsanız, o zaman Karacasoğut koyuna gelmelisiniz. Styrax ormanı deniz kıyısına doğru uzanır ve çam ormanları tepeleri örter. Ufuktan güzel bir manzara görmek için tepeye kısa bir yürüyüşten sonra, sahil şeridinde yürüyebilir ve yerel taverna tarafından sağlanan harika bir yemeğin tadını çıkarabilirsiniz.

5 Gün

Longoz (Kargili) Koyu

Öğle yemeği için Longoz (Kargili) Koyu'na yelken açacağız; dev çam ağaçlarıyla korunan cennet gibi başka bir yer.
Kargili Koyu, dinlendirici bir atmosfer ile tanınır, su kenarında biten çam ağaçlarına sahiptir ve koy alanı, sakin bir deniz sağlayan barınaktır. Aradığın tam sakin, ziyaret edeceğin yer burası ve sadece uzan, sadece gün geçtikçe yatın yumuşak kaya keyfini çıkarın. Akşam yemeği ve geceleme için Ballı Su'da demirlenir.

Tuzla Koyu

Tuzla, küçük bir balıkçı köyünün sahile sarılmış bir köyüdür. Epik yerel lezzetleriyle ünlüdür ve yeni ve taze pişmiş deniz ürünleri yemeklerini denemek için harika bir moladır. Sular sığ ve uzundur, bu yüzden birçok kuşu çeker, aslında bu köyün bu kadar çekici olmasının sebeplerinden biri, başka yerlerde bu tür konsantrasyonlarda bulunmayan bir yaban hayatı bolluğunu desteklemesidir.

6 Gün

Kisebuku (Alakisla Buku)

Kise Buku (yerel olarak Alakisla Buku olarak bilinir), bölgede bulunan eski bir kilisenin kalıntılarının adını almıştır. Bu büyük bir koy ve Blue Cruises için bir zorunluluktur. Burada, Yalıköy, Akarca, Çatal, Yazlık, Hamam ve Sarnıç gibi koylardaki kilisenin kalıntıları da dahil olmak üzere yerel cazibe merkezlerinin tadını çıkarma şansı bulacaksınız. Tüm alan Oleander ağaçlarıyla çevrilidir ve yokuş yukarıdan koyu manzarasının olması hayranlık uyandırıcıdır. Yürüyüşün ve keşifin tadını çıkardıktan sonra, yatta dinlenmeye çekilmeden önce denizin serin sularının tadını çıkarmak için biraz zaman ayırın.

7 Gün

Yalıçiftlik

Bodrum merkeze yaklaşık 30 km. Uzaklıkta bulunan Yalıçiftlik Köyü. Burası turizmin geçirdiği nispeten “bakir” bir köydür, bu nedenle Yalıçiftlik, turistik klişeler tarafından karşılanmayan gerçek bir Türk kültür ortamı sağlar. Güzel bir kumsala sahip ve çoğu zaman banyo yapanların temizliğinden çok uzaktır ve köyün kendisi çiftçilikle yaşar, bu nedenle kırsal alan oldukça kırsaldır. Bu köyün etrafında yapılan hoş bir yürüyüşün yanı sıra, yerel halk için hazırlanan gerçek bir Türk yemeğinin tadını çıkarabilirsiniz. Ana yemek tarzı doğal olarak; günlük yakalanan ve her zaman taze hazırlanan deniz ürünleri.

Papuc Burnu

Bodrum'un hemen kuzeyinde burun şeklindeki Pabuc Burnu koyunu bulacaksınız. Burası demir atmak için iyi bir yer olarak kabul edilir, açık mavi sular denizde güzel bir dalış ve deniz kıyısında kısa bir ziyaret sağlar.

8 Gün
Bodrum Konuklar, doyurucu bir kahvaltının ardından saat 10: 30'a kadar turun değerli hatıralarıyla guleti terk edecektir.

* Lütfen şunu unutma; deniz ve hava koşullarına bağlı olarak, kaptan misafirlerimizin güvenliğini ve rahatını sağlamak için tur programında gerekli değişiklikleri yapma hakkını saklı tutar.

KABİN KİRALAMA ÖRNEK MENÜ

Lütfen fiyatı görmek için rezervasyon modülünden bir kalkış tarihi ve kabin sayısı seçin.

 • Geleneksel Gulet
 • 7 Gece - 8 Gün
 • Cumartesi
 • Bodrum Liman
 • 15:30
 • Bodrum Liman
 • 10:30 Kahvaltıdan sonra
 • Kiralama Fiyatına Dahil Olanlar
 • Yacht insurance (We advise you to take out your own individual travel insurance)
 • Full Board accommodation: Breakfast, lunch, afternoon tea/coffee & cookies, dinner
 • All charter & berth taxes, Harbour & Port procedures
 • Transit log & related formalities for the shipping agents
 • Mooring expenses
 • Crew service
 • Ship water
 • Diesel & Gasoline expenses
 • Clean bed linen and bath towels on arrival (Beach towels are not provided)
 • Use of equipment on board. (Flippers, snorkel and fishing tackle etc.)
 • V.A.T.
 • Yat Kiralama Fiyatına Dahil Olmayanlar:
 • Alcoholic & non-alcoholic beverages including bottled water. These can be purchased from the bar on board.
 • Airport Transfers
 • Individual port taxes on arrival and departure in Turkey & also Greece.
 • Optional land tours and entrance fees to historical places and museums.
 • No child discount is available in this itinerary
başlayan - € Tam Pansiyon
Bodrum - Gökova Geleneksel Gulet
KABIN REZERVE ET
Bodrum - Gökova Geleneksel Gulet

Lütfen istek ve sorularınızı belirtin.

0 Double
+ -
0 Tek Kişilik
+ -
Uygula
ŞIMDI REZERVASYON YAPıN

Fiyat Teklifi Al

Fiyat Teklifi Al

Fiyat Teklifi Al

Ara

Bu formu göndererek gizlilik ve iptal politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.