English (US) English (UK) Español Italiano Deutsch Français Nederlands русский עִברִית العربية 中文
%100 Covid-19 İade GarantisiGörüntüle

Gulet First Angel

17 m / 55.50 ft
17 metre uzunluğundaki yatta, 42 misafir için konaklama imkanı 1 Double kabin vardır. Her kabinde ayrı WC ve duş ünitesi bulunmaktadır.

Gulet First Angel, 1998 yılında inşa edilmiş ve 2017'de tamamen yenilenmiş olup, büyük bir bütçe ayırmadan mavi yolculuk yapmak isteyen konuklarına geleneksel ve güvenli bir tatil imkanı sunmakmaktadır. Denizde olmayı ve bir aile teknesinde hissetmeyi tercih ediyorsanız, First Angel sizin için mükemmel bir seçenek olacaktır.

Daha fazla oku


Yatın arka bölümünde minderli bir oturma alanı, yemek masası ve yemek alanı bulunmaktadır. Salonda ayrı bir yemek masası vardır ve yemekleriniz tam donanımlı bir mutfakta hazırlanır. First Angel Yat tüm konuklar için yeterli güneşlenme minderi ve alanına sahiptir.

Yata Genel Bakış
1 42 3
Kabin 1 x Double
Yat Türü Gulet
Boy 17 m / 55.50 ft
Genişlik 4.50 m / 14.50 ft
Yapım / Yenileme 1998 / 2017
Motor 1 x Perkins 240 Hp
Hız 8 Knot
Jeneratör 0 + 0 + 0 kVa
Klima
Yat Mürettebatı


Yolculuğunuz sırasında size eşlik eden 3 mürettebat için ayrı bir konaklama alanı vardır. Ancak bazen hava koşullarından dolayı mahremiyetinize saygı duyulması koşuluyla güvertede uyuyabilirler. Mürettebat, seyahat sırasında tüm yemekler, temizlik, bakım ve günlük aktiviteleri düzenlemektedir. Konuklarımızın güvenliği ve rahatlığı mürettebat için mutlak bir önceliktir.

Su Sporları

Tur süresince misafirlerin kullanabileceği, yatta mevcut olan su sporları; Tatiliniz boyunca kiralayabileceğiniz diğer su oyuncakları Şnorkel Ekipmanları 50 € Yeni set Big Mable 250 € Haftalık Jetski 2,800 € Haftalık Seabob 2,500 € Haftalık Stand Up Paddle Board 700 € Haftalık Su kayağı 350 € Haftalık Wakeboard 350 € Haftalık Mono Kayak 210 € Haftalık Ringo 210 € Haftalık Muz 550 € Haftalık Kano - € main.ws-duration-canoe

Ekipman ve Eğlence

First Angel Yatı , tatiliniz boyunca rahatınız ve güvenliğiniz için gerekli tüm donanıma sahiptir. Ancak, ekstra bir talebiniz olursa lütfen iletişim kurmaktan çekinmeyiniz.

Bodrum
Bölge Rehberi

Bodrum, ayrıca diğer limanlarda kiralanabilir turkey. Seyir alanı Türkiye.

Tam navigasyon cihazları ve seyir ekipmanları ile Bodrum, Marmaris, Fethiye, Göcek ve Yunan Adaları.

Yat Kiralama Yorumları - First Angel Gulet

Bu yat için müşterilerimiz henüz bir yorum yayınlamadı. Doğrudan referans almak için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Haftalık Yat Kiralama Ücretleri

06 Nisan - 26 Ekim 2020 2,800 €

Tekne kiralama tatilinde en uygun fiyatların alınabilmesi için yıl boyunca liste fiyatları üzerinden özel teklifler mevcuttur. Mevcut durum ve kişisel fiyat teklifi için lütfen bizimle iletişime geçin. Size yardımcı olmak için her zaman buradayız.

Fiyat Detayları

Fiyata Dahil Olanlar Please inquire price for your group. This gulet can make only daily trips. No accommodation.

Ekstralar ve Koşullar

MÜRETTEBAT İÇİN İPUÇLARI: Bahşiş için kesin bir kural yoktur. Tamamen gemide deneyim ve memnuniyetinizle ilgili. Daha fazla bilgi için yat kiralama uzmanınıza danışın. Yat ekibi hakkında daha fazla bilgi edinmek ister misiniz? Burayı tıklayın. KIYI HİZMETLERİ: Profesyonel seyahat acentelerimiz aracılığıyla havalimanı transferi ve kıyı gezileri düzenliyoruz. Guletyat.com kıyı hizmetleri için komisyon alınmaz. Yat kiralama nasıl yapılır: Bir yatın nasıl kiralandığını okumak için lütfen tıklayın. İPTAL POLİTİKASI: Kolaylaştırmak için buradayız. Telaşa gerek yok. Para iade garantisi veriyoruz. İptal politikamızı kontrol edin. Neden guletyat.com 500 en iyi yat ile büyük filo Profesyonel bir kiralama ekibi ile çok dilli destek Yılların verdiği tecrübe, binlerce mutlu müşteri % 100 para iade garantisi. Gizli maliyet yok, sürpriz ekstra yok