%100 Covid-19 İade GarantisiGörüntüle
Canlı Destek
Guletyat.com

Yunan Adaları Gulet Yat Kiralama

Yunan adaları, yat kiralama tatilinizi mükemmelleştirir.

Yat kiralama tatilinizi Yunan Adaları’nda geçirmeye karar verdiyseniz,keşfedilecek çok şey var. Farklı kültürler, ilginç köyler, harika yemekler, alışveriş, eğlenceli aktiviteler ve birçoğu yatçılık merkezi olan zengin adalar.Yunanistan’ın yaklaşık 6.000 adası var.Bunların 227’si yaşam olan adalar.Bu noktada, yat kiralama tatilinizde nereye gideceğinize karar verirken, zorluk yaşamamanız için size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.Siz, hayalinizdeki yat kiralama tatilini bizimle paylaşırsınız ve uzmanlarımız size özel hizmet vererek, taleplerinize en uygun rotayı sunarlar.

Güzel berrak sular,keşfedilecek mağaralar,adacıklar,el değmemiş koylar ve rahatlatıcı plajlar,Yunan denizinin size sunduklarından.Bu sularda yat kiralamak; tüm bunların yanında size sadece yelkenle erişilebilen bakir adalar keşfetme, ufukta kimsenin olmadığı plajlarda güneşlenme, ayak bastığınız ıssız bir koyda kumların üzerinde ilerleyen kaplumbağa ailesini izleme şansı gibi güzellikleri bir arada sunar.

Tatilinizi en güzel şekilde geçirmeniz için; Yunan Adaları’nda özel yat kiralama konusunda ihtiyacınız olan her bilgiyi edinebileceğiniz uzman bir ekiple hizmetinizdeyiz..Hangi bölgeye hangi aylarda gidileceği,hangi etkinlikleri yapabileceğiniz,size ve grubunuza hangi teknenin uygun olacağı gibi, yat kiralama ile ilgili her detayı planlayan bir ekip ile hayalinizdeki tatili sunmak için çalışırız.

Yunanistan için en iyi yat kiralama mevsimi yaz aylarıdır.Ancak tatilinizi kalabalık olmayan bir mevsimde geçirmek isteyebilir, yada havanınyaz aylarına oranla daha az sıcak olduğu zamanları tercih edebilirsiniz.Bununiçin en ideal mevsim ise bahar aylarıdır. Mayıs, Eylül ve Ekim ayları size dahaaz kalabalık ve daha düşük sıcaklıklar sunarak istediğinizi verecektir.

Yat kiralama oldukça spesifik bir tatil olması dolayısıyla,herdetayının önceden planlanması gerekir. Hangi teknenin ve hangi rotanın sizedaha uygun olduğunun doğru belirlenmesi gibi kriterleri içinde barındırdığındanyalnızca bu alanda uzmanlaşmış bir ekiple çalışmanız önem taşır.

Tüm adalar, her biri benzersiz bir güzelliğe sahip 4 ana gruptadüzenlenmiştir:

Fiyat Teklifi Al

Fiyat Teklifi Al

Fiyat Teklifi Al

Ara

Bu formu göndererek gizlilik ve iptal politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.