%100 Covid-19 İade GarantisiGörüntüle
Canlı Destek
Guletyat.com

Yoga ve Pilates Turları

Yat kiralama etkinlikleri çeşitlilikleri ile sizi şaşırtabilir. Bu etkinlikler aşırı adrenalin yüklü sporlardan, dinlendirici ve arındırıcı meditasyon, aromaterapi ve yogaya kadar çeşitlilik gösterir. Lüks bir yat tatili sırasında talep edebileceklerinizin gerçek bir sınırı yoktur, tek yapmanız gereken bizimle iletişim kurmak.İstediğiniz tatili eksiksiz sunmak bizim başlıca görevimiz.

Yatta halihazırda bulunan veya özel talepler için, özel olarak sunulan çeşitli spor ekipmanlarının yanı sıra, sağlıklı yaşam ve bakım için teknede yapılacak aktiviteleri aşağıda bulacaksınız. Yapmanız gereken tek şey bu konu ile ilgili detayları, önceden sormak.Size  mürettebatın bu sağlık faaliyetlerinin herhangi birinde veya daha fazlasında bir uzman içerip içermediği ile ilgili bilgiyi en kısa sürede aktaracağız.

Yoga
Pilates
Meditasyon ve Zihin Koçluğu 
Yaşam Koçluğu 
Sağlık Koçluğu  
Güzellik Bakımları
Masaj 
Beslenme ve Detoks Programları
Kişisel Gelişim Programları

 Yat kiralama; yolcuların kişisel tecrübeleri ve zevkleri ile şekillenir. Bu nedenle hayal gücünüzü sınırlamayın, 24 saat boyunca neler yapabileceğinizi düşünün. Uyumak, yemek yemek, içmek ve yelken dışında, kendinize ayırdığınız bu zaman diliminde ne yapmak istiyorsunuz?  

Fiyat Teklifi Al

Fiyat Teklifi Al

Fiyat Teklifi Al

Ara

Bu formu göndererek gizlilik ve iptal politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.