%100 Covid-19 İade GarantisiGörüntüle
Canlı Destek
Guletyat.com

Aileler İçin Yat Kiralama

Bir aileyi birbirine bağlamanın en iyi yollarından biri tatildir. Bir yatta maceracı bir tatil yapmaktan daha çok sizi yakınlaştırabilecek bir tatil olamaz.Çünkü bir yat kiralama tatilinde, ailenizle başbaşa kalır ve yalnızca onlara odaklanırsınız.Çocuklarınızla günlük hayatın karmaşasında hiç yapamadığınız kadar sohbet eder, tüm ailenizle mutlu sofralarda bir araya gelirsiniz.

Bir otel alanı düşünün; ebeveynler kendi isteklerini yaparken, çocuklar başka alanlarda tatillerini geçirirler. Bazen yemeklerde buluşursunuz, ancak yatta öyle değil.Çocuklar ve ebeveynler bir alanda, birlikte eğlenerek, aile olmanın tadını çıkarırlar.

Farklı yaş grubundaki aile bireylerinin konfordan ödün vermeden, aynı anda zevk alabilmesi, lüks bir yatın en büyük avantajlarındandır.Hem çocuklar hem ebeveynler aynı macerada farklı zevkler tadarlar.

Gulet yat kiralama için planlama yaparken, aşağıdakileri göz önünde bulundurun :

Çucuklar İçin Eğlence

Yatın havayla şişirilmiş deniz oyuncaklarından, şişme su sporlarına kadar olası çocuk dostu ekipmanla donatılmasını talep edin. Şişme havuzlar, sürat teknesine bağlı bir banana yada ringo ve güvertede oynamak için çok sayıda oyun ve oyuncak.(lego, tahta oyunları, bulmacalar, dijital oyunlar gibi).

Çocuk Dostu Ekip

Bebeklerden dört yaşına kadar küçük çocuklarınız varsa, en az bir “dadı” bulunduğundan ve çalışanların çocuk dostu ve bilinçli olduğundan emin olun. Bebekler ve küçük çocuklar, yatın tehlikeleri ve gidilecek alanların farkında değildir. Bu nedenle, gözlerini her zaman açık tutacak ve gençlerle etkileşime girmekte iyi olan, hazır bir ekibe ihtiyacın var.
4 yaş ve üstü için, en az bir ekip üyesinin çocuk oyunları düşünmesini, korsan oyunları, maceraları, çizimleri ve yaratıcılıkları ile nasıl etkileşime gireceklerini bilmelerini istersiniz. Kısacası çocuğunuzun her zaman mutlu hissetmesine yardımcı olabilecek herhangi bir şey.

Güvenlik

Çocuklar yata çıktığında, kaptan ve mürettebat için ilk konu daha yüksek bir güvenlik sağlamaktır. Küçük çocuklar her zaman dolaşmaya meyillidirler , merakları önce gelir. Bu nedenle, bir gulet yat ekibi seçerken, çocuk güvenliği konusunda deneyimli olduklarından ve aileler ile denize çıkmakta deneyim sahibi olduklarından emin olun.

Yiyecekler

Ayrılmadan önce ve planlama sırasında, şefinizle ve yat kiralama uzmanınızla çocuklarınızın beslenmesi üzerine bir konuşma yapın.Şefinizi çocuklarınızın neleri sevdiği hakkında bilgilendirirseniz, bu şekilde şef herkes için farklı yemekler hazırlayabilir. Çocuğunuzun beslenmesiyle ilgili özel bir program uyguluyorsanız bunuda şefe liste halinde bildirebilirsiniz. Eğer çocuklar tatil boyunca istedikleri yiyecekleri yiyebilsin derseniz bunda da herhangi bir sınırlama yoktur italyan dondurmaları, patates, spagetti, pizza, sosisler ve köfteler.

Çocuklarla yemek özellikle evinizden uzaktayken oldukça zordur.Ancak kişisel bir şefiniz olduğunda,bu bir sorun olmaktan çıkıp hem sizin içinizin rahat ettiği hem çocukların keyif aldığı bir sürece dönüşür.Sizin tüketmesini istediğinizi gıdaları, şefin çocuklarınızın yemek isteyebileceği hale dönüştürebileceğinden emin olabilirsiniz.

Bakıcı 

Kiralık yatlar dadı çalıştırmaz ve tenha bir plajı ziyaret etmek, sessiz anlar yaşamak isteyebilirsiniz, ancak personel çocuk bakıcısı olarak çalışmak için orada değildir. Bunun için dadı hizmeti veren bir yat bakabilir ya da dadınızı beraberinizde getirebilirsiniz.Bir dadınız yoksa, gezinizi planlarken ve hazırlarken bir tane isteyebilirsiniz.

Sanal ve Gerçeklik

Dijital ekipmanlar hakkında endişelenmenize gerek yok; bazı yatlar bir dizi tablet, oyun konsolları ve daha fazlasını sunar.  

Bununla birlikte, çocuğunuzun denizin ve manzaraların tadını çıkarmasını istiyorsanız, o zaman kaptanın, çocuklara yatta gün içinde belirli saatlerde dijital ekipmanla oynayabileceklerini açıkladığı özel yat "kuralları" düşünün. Bu, çocuğu sanal gerçekliğin kullanımını kısıtlar vr gerçek hayattaki bir maceraya konsantre olmaya yönlendirir.

Bununla birlikte, lüks yatların çoğu bir sanal gerçeklik cenneti ile gelir, bu yüzden hazırlıklı olun. Ama yinede çocuğunuzun yatta bir seabob veya bir mini denizaltı olduğunu görünce, tüm sanal kavramları nasıl hızla unuttuğuna şaşıracaksınız.

Aile İçi İletişim

İçtenlikle söyleyebiliriz ki, yat kiralama tatillerine çıkan, tüm aileler, birbirlerine daha fazla bağlandıklarını ve daha iyi iletişim kurabildiklerini görürler. Aktiviteler ve hatıralar tüm duygularınızı tazeler ve canlandırır ve çocuklar böyle bir tatilden sonra hergün bir sonraki yelkenin hayalini kurarlar.

Fiyat Teklifi Al

Fiyat Teklifi Al

Fiyat Teklifi Al

Ara

Bu formu göndererek gizlilik ve iptal politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.