%100 Covid-19 İade GarantisiGörüntüle
Canlı Destek
Guletyat.com

Kurumsal Yat Kiralama

Müşterilerinizi veya ekibinizi etkilemenin yollarını arıyorsanız.

Zengin ve ünlü bir ultra yat, egzotik Ege limanı körfezine demirlemiş ve güneş; deniz yüzeyinde binlerce farklı yansımayla parlıyor. Yada belki ay, körfez sularında rıhtıma demirlediğiniz ışıltılı yatınıza eşlik ediyor. Fonda muhteşem bir müzik, kaliteli içkiler, leziz yemekler, emrinizdeki zarif mürettebat…

Bu Hollywood sahnesini belki defalarca izlediniz. Herkes o yatta olmak istedi ama birçoğu sadece hayalde kaldı.

Bugün, bu sahnede başrol olmak o kadar da zor değil.Bu keyfi yaşamak için bir yat satın almanızda gerekmiyor.İşte, yat kiralama tam da bu yüzden dünyanın en iyi tatillerinden.Sadece bize ne istediğinizi bildiren bir e-posta atmanız, bu gerçekliğe ilk adımı atmanız demek.Gulet kiralamak size herhangi bir otelin sunabileceğinden çok daha fazlasını sunabilir.Her an yalnızca sizin hizmetinizde bir mürettebat,her isteğinizin kusursuzca ve size özel yerine getirilmesi,sadece size özel hazırlanan enfes lezzetler ve her sabah farklı bir denizde uyanma lüksü, size hiç bir tatilin veremeyeceği hazzı yaşatır.

Çoğu yönetici ve organizatör yatları bir iş mekanı olarak düşünmez. Bu temel olarak günümüz lüks yatlarının çeşitliliğini ve imkanlarını bilmemelerinden kaynaklanır.

Bugün, tüm bu yanlış algıdan vazgeçiyoruz. Çünkü günümüz modern yatları, tüm ihtiyaçlarınızı karşılamak için özel olarak dizayn edilirler.

- Modern bir kiralık yatta işiniz için sunulan imkanlar şunları içerir : 
- Sunum Ekipmanları
- Resmi ve gayriresmi buluşma yerleri
- Wi-Fi
- Toplantı ve konferanslarınızda yat ekibinin sunduğu ikramlar

Toplantı ve konferanslar bittikten sonra misafir ve katılımcılarınız teknede kalabilir, kurumsal bir etkinlik hazırladıysanız buna dahil olabilir ya da siz toplantınız sonrası tatilinizi başlatıp teknede kalabilirsiniz.

Yönetici Toplantıları ve Profesyonel Konferanslar

Güçlü bir ekip kurmak,yöneticilerinizin desteğini kazanmak,doğru bağlantılar oluşturmak için yapılan toplantıların, uygun ortam seçilerek çok daha verimli hale getirilebileceği bir gerçek.

Küçük bir profesyonel konferans planlarken çok büyük konferans salonlarına ve otel arama çabasına girişmenize gerek yok.Konferansınızı daha etkileyici ve daha samimi bir ortamda sunabilirsiniz.Katılımcılarınız için yeterince büyük kurumsal hizmet sunan bir yat rezervasyonu yapabilir ve yalnızca lüks bir yatın sağlayabileceği imkanlarla sıradanlıktan kurtulabilirsiniz.

Bir yönetim kurulu toplantısında; şirketinizin güçlü yanlarını göstermek ya da yeni yatırımcılarınızı cezbetmek istiyorsunuz, bu toplantıyı lüks bir yatta yapmaktan daha ikonik bir seçenek olabilir mi?

Şimdi; standart bir toplantı odasından dışarı çıkın ve meslektaşlarınızla bu deneyimin keyfini çıkarın.

Kurumsal Misafir Ağırlama Ve Eğlence

Müşterilerinizi,yatırımcılarınızı, memnun etmek istediğiniz protokol ve VIP misafirlerinizi lüks bir yatta ağırlamak ve eğlenmelerini sağlamak için yat kiralamadan daha iyi bir seçenek olamaz.Bu sayede sağladığınız memnuniyet ve geri dönüş daha önce denediğiniz her mekanı gölgede bırakacak.

Yat kiralama yapabileceğiniz bir diğer seçenek ise; spor veya moda olaylarıyla ilgili büyük organizasyonlarda, konukların varış yerine şık bir şekilde ulaşmasını sağlamaktır.Misafirleriniz rahatlığın ve kalitenin verdiği hazla kendilerini özel hissederken,etkinlik sonrası yatın konforunu ve lüksünü yaşamak size kalır.

Takım Oluşturma ve Personel Teşvikleri

Birçok yönetici,artık personelleri için verimlilik arttırıcı teşviklere yönelmenin önemini kavramış durumda. Yat gezileri bu konuda mükemmel bir çözüm olduğu kadar sağlam bir ekip ilişkisi kurmak için de gereken samimi ortamı sunar.Kurumsal bir yat seyri, çalışanlarınızla aranızda daha kuvvetli bağlar kurmanıza yardımcı olur.

Fiyat Teklifi Al

Fiyat Teklifi Al

Fiyat Teklifi Al

Ara

Bu formu göndererek gizlilik ve iptal politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.