%100 Covid-19 İade GarantisiGörüntüle
Canlı Destek
Guletyat.com

Gulet Yat Satın Almak

Yeni bir yat sahibi olmak sanıldığı kadar zor ve prosedür gerektiren bir iş değildir. Tabi firmamız gibi bu konuda uzman bir firmadan destek alırsanız. Sıfır ve ikinci el yat satışı konusunda size yardımcı olmaktan mutluluk duyacağımızı belirtmek isteriz.

Günümüzde Türkiye’de yapılan ahşap yatlar bütün Dünya’ya ihraç ediliyor. Dilerseniz satın aldığınız yatı Bodrum, Marmaris, Fethiye, Göcek gibi meşhur liman kentlerinde bırakarak, dilediğiniz zaman tatile gelebilir veya bizim yönetimimizde kiralayarak ticari olarak kullanabilirsiniz.

Yeni bir yat sahibi olmaya ilk adımı atmak için, web sitemizin satılık yatlar bölümünü inceleyebilir veya detaylar ve bütçenizi belirterek size en uygun satılık yatı önermemizi talep edebilirsiniz.

Şirketimiz aynı zamanda satın alacağınız veya daha önce satın aldığınız yat ile ilgili, ahşap, boya, metal aksam, mekanik aksam, yelken donanımı, restorasyon ve kışlık bakım alanında gerek işçilik gerekse yat ekipmanları konusunda da sizlere en ekonomik fiyat seçimi ve uygulamada yardımcı olmaktadır.

RESMİ İŞLEMLER VE KOMİSYON

Şayet yeni veya ikici el bir yat satın alacaksanız firmamız sizden hiçbir komisyon talep etmemektedir. 
Yat satış işlemleri sırasında gereken bütün kağıt işlerini, resmi prosedürleri, yat sahibi ile olan müzakereleri yapmak şirketimizin görevidir

İstediğiniz özelliklerde bir yat bulup, fiyat konusunda anlaştıktan sonra satış işlemlerinin başlaması için belirlenen bir oranda depozito ödemek gerekmektedir. Noter onaylı satış işlemlerinin ve tüm formalitelerin tamamlanmasından sonra ödemenin kalanı yat sahibinin banka hesabına transfer edilir.

Satın alma işlemi tamamlandıktan sonra sizin vereceğiniz karar doğrultusunda şayet yat Türkiye’de kalacaksa diğer gereken işlemleri şirketimiz takip ve organize edebilir. Yatınızı farklı bir ülkeye götürmek isteminiz durumunda da kargo konusunda yardımcı olabileceğimizi bilmenizi isteriz.

GÜVEN VE KALİTE

Uzun yıllardır sektörde olmamızın ve yatların bütün detaylarını en ince ayrıntısına kadar bilmemizin verdiği avantaj ile en iyi yat alternatifini en iyi fiyata satın almak şirketimiz farkı ile vazgeçilmezdir.

Sizde web sitemizde yayında olan satılık yatlarımızı inceleyebilir, veya daha farklı talepleriniz için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Fiyat Teklifi Al

Fiyat Teklifi Al

Fiyat Teklifi Al

Ara

Bu formu göndererek gizlilik ve iptal politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.