%100 Covid-19 İade GarantisiGörüntüle
Canlı Destek
Guletyat.com

Gulet Yat İmalatı

Tamamen kişiye özel, benzersiz ...

Firmamız merkez ofisi, Dünya’nın en kaliteli ve güzel ahşap yatlarının üretildiği Bodrum’da yer almaktadır. Ayrıca son yıllarda ahşap yat imalatında kendinden sıkça bahsettiren; Bozburun bölgesine yakın şube ve temsilciliklerimiz de konumumuzdan kaynaklanan avantajları, yeni yat imalatı talep eden müşterilerimiz için en iyi şekilde değerlendirmektedir.

Hayalinizdeki yatın imalatı için firma olarak en üst seviyede profesyonel destek vereceğimizi önemle belirtmek isteriz.

Bizimle yeni bir yat imalatı için iletişim kurduğunuz andan itibaren, geçmiş dönem tecrübelerimiz ışığında tamamen sistematik işleyen, zor fakat sonucu güzel olan bir süreci başlatmış oluruz.

Öncelikle karar vermemiz gereken, yaptırmak istediğiniz yatı hangi amaçla kullanacağınızdır. İstediğiniz ticari bir ahşap yat mı, aileniz ve misafirleriniz için üst düzey konfor mu yoksa bir yelken sevdalısı mısınız? Bu kriterleri daha da detaylandırıp, alışılmışın dışında çok daha farklı alternatifler de üretmek mümkün. Bu konuda kararımızı verdikten sonra, gerekli teknik ayrıntılar, bütçe ve zaman planlaması konularında hem fikir olup, yat inşası sürecini başlatabiliriz.

Fakat özellikle belirtmek isteriz ki; yeni bir yat imalatı sabır gerektiren, uzun soluklu bir süreçtir. Ayrıca bütçede kullanılan materyaller ve ekipmanlar ile doğru orantılı olarak görecelidir. Bu yüzden anlaşma aşamasına gitmeden önce, mümkün olan her detayı belirlemenizi ve kâğıt üzerine aktarmanızı tavsiye ederiz.

Planlama – Proje Tasarımı

Özel üretim yatları, seri üretim yatlarla kıyasladığımız zaman öne çıkan en karakteristik özellikleri her birinin eşsiz olmasıdır. Her ne kadar ahşap guletlerin görünümleri birbirine benzese de, teknik özellikleri, kullanılan ekipman, mobilya, dekor ve döşemeleri ile her biri birbirinden farklıdır.

Sizin fikirleriniz doğrultusunda, mimari taslak projenin firmamız tarafından çizilmesi ile süreç işlemeye başlar. Elbette her şey sizin hayal ettiğiniz gibi olmak zorundadır ancak bazı teknik konular mümkün değilse mühendislerimiz sizi gerektiği gibi yönlendireceklerdir. Unutmamak gerekir ki, bir yatın teknik performans ve güvenliği en az dekoru ve görüntüsü kadar önemlidir.

Mimarımız yatın dış şeklini gösteren üç boyutlu çizimleri güç, konfor, mekanik, motor ve elektrik detayları da dahil olmak üzere size sunar. Bu çalışma her detayda hem fikir olana kadar birkaç gün sürebilir ve gerekirse mimarınız size tekrar tekrar yeni çizimler sunabilir. Bu sayede üretime geçilmeden önce her ince detay hesaplanarak, imalat sürecinde oluşabilecek hataların önüne geçilir.

Firmamız bu süreçte size birden fazla mimar alternatifi sunarak, sizin karar verdiğiniz mimarla sözleşme yapacaktır.

Sözleşme ve İnşaat Başlangıcı

Bu adımdan sonra, firmamız ile sizin aranızda inşaat ve diğer yasal prosedürler için bir temsilcilik anlaşması imzalanacaktır. Bütün inşaat süresince, kullanılan malzemelerin taahhüt edilenin dışında olmaması, imalatın söz verilen süre zarfında tamamlanması gibi konuların takip ve sorumluluğu firmamız denetiminde olacaktır.

İmalatın devam ettiği süreçte, siz farklı bir şehir veya ülkede olsanız bile, firmamız size ilerlemeyi fotoğraflı olarak dönem dönem sunacak, bütün gidişatı takip etmenizi sağlayacaktır.

Yat imalatı, birkaç cümleyle anlatılamayacak kadar uzun ve zor bir süreçtir. Bu yüzden, daha detaylı bilgi sahibi olmak için, bizimle iletişim kurmanız en sağlıklısı olacaktır.

Fiyat Teklifi Al

Fiyat Teklifi Al

Fiyat Teklifi Al

Ara

Bu formu göndererek gizlilik ve iptal politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.