%100 Covid-19 İade GarantisiGörüntüle
Canlı Destek
Guletyat.com

Lüks Gulet Yat Kiralama

Tüm senenin yorgunluğunu atmak için ihtiyaç duyduğunuz her şeyi verebilen,mavi denizin sunduğu huzurla, kafa dinlemenin keyfini başka nerede yaşayabilirsiniz? Doğu Akdeniz ve Adriyatik`teki sonsuz mavi haftalar ve sıcak denizler, özel bir tatilin temelidir.

Guletyat.com misafirlerine uzun yıllardır hizmet veriyor. Birçoğu her yıl bölgenin başka bir bölümünü görmek üzere geri dönen misafirlere sahibiz. Mükemmel iklim, sakin deniz, tarihi ve kültürel zenginlik, ve enfes mutfağıyla size sunduğu hazzı yaşamak için tekrar tekrar gelmek isteyeceksiniz.

Gündüzleri, kıyı boyunca tekneler arasında farklı koylarda dolanıp, gece boyunca etrafta kimsenin bulunmayacağı sessiz sakin bir koyda yerinizi alabilirsiniz.Elinizde soğuk bir içecekle ferahlayıp,güneşin batışını izleyebilirsiniz.Yada dilerseniz cıvıl cıvıl bir limanda demirleyip kalabalığın verdiği tatil ruhunu yaşayabilirsiniz.

Konum bakımından alternatifleriniz arasında,Türkiye turkuaz kıyısı, Yunan Adaları ve Adriyatik, Hırvatistan ve Karadağ`ın doğu kıyıları sayılabilir.

Türkiye; güneş arayışı içinde olan turistler için oldukça popülerdir. Güney Batı Türkiye`nin uluslararası havaalanlarına düzenli bölge uçuşları, burayı oldukça erişilebilir kılmıştır. Bodrum, Marmaris, Fethiye, Göcek ve Antalya gibi limanlar uzun yaz ayları boyunca önemli sayıda ziyaretçiyi ağırlamaktadır ve bu yerlerin her biri yat kiralama programına dahil edilebilen bölgelerdir.

Ege`deki Yunan Adaları, özellikle Avrupa`nın diğer bölgelerinden gelen turistlerle birlikte yerel turistlerinde arasında oldukça popülerdir. Gulet kiralama tatili yapmanın güzelliği, tatiliniz boyunca bu adalardan bazılarını görme olanağınız olmasıdır. Rodos, Symi, Kos gibi Türk ana karasına oldukça yakın limanlar her iki bölgeden yerler görmek isteyenler için ideal adalardır.Daha batıdaki Yunan adaları ve kuzeydeki çok sayıda Yunan Adası arasından ise farklı alternatifler bir araya getirilebilinir.

Ayrıca son yıllarda popüler hale gelen ve gittikçe yıldızı parlayan Adriyatik kıyı şeridi,Hırvatistan ve Karadağ ile göze çarpmakta.

Oldukça geniş ve farklı rota seçeneklerinin arasında kararsız kaldıysanız, bizimle iletişime geçip her bölge için daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Planlamaya Başla
Yat kiralamak mı istiyorsunuz?
Profesyonel kiralama desteğini kolayca almak için bir talep gönderin.

Fiyat Teklifi Al

Fiyat Teklifi Al

Fiyat Teklifi Al

Ara

Bu formu göndererek gizlilik ve iptal politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.