%100 Covid-19 İade GarantisiGörüntüle
Canlı Destek
Guletyat.com
Hırvatistan

HIRVATISTAN

Gulet Yat Kiralama Hırvatistan

Hırvatistan'da lüks gulet yat kiralama söz konusu olduğunda, akla gelen ilk şey güzel plajlarının şeffaf suları, tepelerde saklı pitoresk köyleri ve mavi denize bakan antik taş çıkıntıları.

Lüks bir Hırvat gulet yatı kiralama, turistlerin büyüleyici takımadalar ve Brijuni ve Kornati'nin doğal parkları arasında seyir keyfine sahip olmasını sağlar. Seyahatlerinizde ayrıca fiordların ve koyların gizli güzelliğini keşfedecek, Hırvat şehri Dubrovnik'in tarihinin ve çarpıcı güzelliğinin tadını çıkaracaksınız.

Hırvatistan, eski ve modern kültürlerle bütünleşmek ve eşsiz bir atmosfer yaratmak için yaşam ve gelenek ile doludur. Hırvatistan’ın kıyı şeridinden yola çıkan yolcunun hayalleri, ülkenin bol miktarda doğal güzelliğini, pastoral manzaraları ve büyüleyici geleneklerini keşfettikten sonra gerçekleşecek.

Dubrovnik Hırvatistan’ın 6.000 kilometrelik sahil şeridi, yalnızca gulet yatlarınca erişilebilen, neredeyse bin büyük ve küçük adadan oluşan en iyi görüş noktalarına sahiptir.

Hırvatistan'daki lüks gulet yat kiralama yolcularına sonsuz çeşitlilikte mutfak deneyimleri, şehirlerdeki çeşitli anıtlara ve ortaçağ cazibe merkezlerine erişim, dar sokaklar ve sokak labirentleri, göller, doğal parklar, şelaleler ve doğal rezervler sunmaktadır.

Merkez Dalmaçya kıyılarından, Hırvatistan'daki en güneşli plaja ev sahipliği yapan Hvar adasına ulaşabilirsiniz. Limanın sakin suları ve güneşin Hvar'da hiç kapanmadığı - Hırvatistan rahatlamak ve dinlenmek için mükemmel yerlerden biri. Oradan Hırvat lüks gulet kiralamanızla Istria'ya yelken açabilir ve rüya gibi büyüleyici atmosferiyle büyüleneceğiniz küçük Rovigno köyünde mola verebilirsiniz.

Hırvatistan özeldir; toprağı Adriyatik Denizi'nin büyüsü ile ışıldar ve gezginleri muhteşem ve seçkin koylarının incilerini sunar. Hırvatistan'ın plajları, Avrupa'nın en şeffaf suları ile kutsanmıştır.

Krk’ın körfezinin nefes kesen manzarası, kayalar ve inanılmaz huzurlu suları ile lüks yatınızı barındıracak, gevşetip şeffaf sularında yüzmeye ve dalmaya gitmek için mükemmel bir ortam yaratacaktır. Seyahat planınızdaki diğer ilgi çekici yerler arasında; Split ve Dubrovnik yer alır, her iki kasabanın da tarihi ve kültürü büyülüdür. Split, Balkanların sıcaklığı ve enfes tonları ile doludur. Dubrovnik ise küçük sokakların ve eski şehrin içinden denize doğru giden sokakların renkliliği içinde kaybolma yeri.

Fiyat Teklifi Al

Fiyat Teklifi Al

Fiyat Teklifi Al

Ara

Bu formu göndererek gizlilik ve iptal politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.