English (US) English (UK) Español Italiano Deutsch Français Nederlands русский עִברִית العربية 中文
%100 Covid-19 İade GarantisiGörüntüle
Satılık Yat Bodrum, 6 Kabin, 36 Metre (118.50 ft)
23
Kod
AN4-6
Fiyat Sor
3,000,000 €
Tip Ketch
Bayrak Türk
Bölge Bodrum
Yapım Yılı 2008
Boy (L.O.A.) 36 m / 118.50 ft
Genişlik 8.15 m / 26.50 ft
Derinlik 3.80 m / 12.50 ft
Kabin / Misafir 6 / 12
Kabin 2 x Master
2 x Double
2 x Twin
1
Motor 2 x Iveco 500 Hp
Jeneratör 27.5 main.kVA + 27.5 main.kVA + 17.5 main.kVA
Joker Bot 100 Hp
Yakıt Tankı 6,200 lt
Su Tankı 6,000 lt
Gövde Materyali Epoxy Mahogany Laminate
Güverte Malzemesi Teak
Marka Özel Yapım
Kayıt Commercial
Sınıflandırma Rina Charter Class
Master Kabinde Jakuzi Klima Buzdolabı Uydu VHF Radyo Salonda Tv & Dvd Salonda Müzik Sistemi Tüm Kabinlerde TV ve DVD Kabinlerde Müzik Sistemi Yelken Ekipmanları Tam Güvenlik Ekipmanları Tam Navigasyon Ekipmanları Tam Donanım Mutfak Güvertede Yemek Alanı Kapalı Yemek Alanı Güverte duşu Güneş Minderi

Gulet yat satın almak mı istiyorsunuz?

Satılık yeni veya ikinci el / kullanılmış gulet yat satın almanızda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

Yıllarca sektörde olmanın ve yatların tüm detaylarını derinlemesine bilmemizin getirdiği avantajla firmamızla en iyi yat alternatiflerini en uygun fiyatlarla satın almak mümkün.


İhtiyaçlarınızı bize bildirin ve en uygun yatı seçebilmeniz için size yardımcı olalım.

Fiyat Teklifi Al - AN4-6

* Guletyat.com, bu yatın ayrıntılarını iyi niyet çerçevesinde sundu, ancak bu bilgilerin doğruluğunu garanti edemez ve sözleşmeler için kullanılamaz. Bir alıcı, brokerine veya eksperlerine, alıcının onaylama istediği gibi detayları araştırması talimatını vermelidir. Bu yat önceden satış, fiyat değişikliği veya bildirimde bulunulmaksızın çekilme hakkına sahiptir.

Gulet Yat İmalatıFirmamız merkez ofisi, Dünya’nın en kaliteli ve güzel ahşap yatlarının üretildiği Bodrum’da yer almaktadır. Ayrıca son yıllarda ahşap yat imalatında kendinden sıkça bahsettiren; Bozburun bölgesine yakın şube ve temsilciliklerimiz de konumumuzdan kaynaklanan avantajları, yeni yat imalatı talep eden müşterilerimiz için en iyi şekilde değerlendirmektedir. Hayalinizdeki yatın imalatı için firma olarak en üst seviyede profesyonel destek vereceğimizi önemle belirtmek isteriz.
Gulet Yat Satın AlmakYeni bir yat sahibi olmak sanıldığı kadar zor ve prosedür gerektiren bir iş değildir. Tabi firmamız gibi bu konuda uzman bir firmadan destek alırsanız. Sıfır ve ikinci el yat satışı konusunda size yardımcı olmaktan mutluluk duyacağımızı belirtmek isteriz. Günümüzde Türkiye’de yapılan ahşap yatlar bütün Dünya’ya ihraç ediliyor. Dilerseniz satın aldığınız yatı Bodrum, Marmaris, Fethiye, Göcek gibi meşhur liman kentlerinde bırakarak, dilediğiniz zaman tatile gelebilir veya bizim yönetimimizde kiralayarak ticari olarak kullanabilirsiniz.
Yat Kiralama YönetimiSahibi olduğunuz veya satın almayı düşündüğünüz yatı, yılda yalnız birkaç hafta kendi tatiliniz için kullanmak ve boş zamanlarını bizim aracılığımızla kiraya vermek istiyorsanız, profesyonel yat kiralama yönetimi programımıza dahil olabilirsiniz.
Yat kiralama yönetimi programı dahilinde yatınız, firmamızın çoklu dil destekli web siteleri, internet tanıtım ve reklamları, uluslararası işbirliği yaptığımız tur operatörleri, katıldığımız fuar tanıtımları, her biri alanında uzman pazarlama ve müşteri temsilcilerimiz sayesinde, sizin için en karlı biçimde kiraya verilerek, hem yatınızın uluslararası pazarda tanıtımı ile değeri artmakta, hem de rutin yat giderlerinizin karşılanmasının yanı sıra ekstra bir gelir elde etmeniz sağlamaktadır.