%100 Covid-19 İade GarantisiGörüntüle
Canlı Destek
Guletyat.com

Erken Rezervasyon Avantajları

Bir gulet kiralama tatili yapmayı düşündüğünüzde, mümkün olduğu kadar erken planlamak her zaman en iyisidir. Yer, zamanlama ve güzergah, yat tipi, mürettebat ve ek konfor gereksinimleri önceden konuşulmalı ve onaylanmalıdır. Ancak, bu yapılması gereken tek eylem değildir.  

Yat kiralama planı yapmak bir otel seçmek kadar karmaşık değildir ve bunun nedeni bir yatın ihtiyacınız olan her şeye ve daha fazlasına erişiminizi sağlamasıdır. Bununla birlikte, belirli bir hizmet veren bir otelin aksine, yat ısmarlama bir tatildir ve müşteri her ayrıntıyı kontrol edip planlayabilir.

Uçak Biletleri

Türkiye kıyı şeridi olan Akdeniz veya Yunan Adaları, belki de Hırvatistan ve Dalmaçya. Hedefinize karar verdiniz. Başlangıç noktanızın ve bitiş konumunuzun nerede olacağını planlamalısınız; bu, nereye uçacağınızı ayarlamak içindir. Uçuşları, vizeleri ve liman ücretlerini hesaba katarken, bazen maliyetleri önemli ölçüde düşürmesine rağmen, tek bir yerden uçma ile sınırlı olmadığınızı farklı aktarmalarla, varış limanına ulaşmanın mümkün olduğunu bilmelisiniz.

Don’t fall into the fallacy that last minute flights are cheaper, in many cases, they are not due to the overbooking issues, which means, it`s actually cheaper to book earlier than late, you can get some early bird deals online. Also, you are not jumping on a quickie flight for a weekend, so dont expect that a last minuteYat kiralama rezervasyonu yaparken mutlaka önce uçuşlara bakmalısınız ve yat kiralama sözleşmenizi takiben uçak biletlerinizi almanızı tavsiye ederiz.Son dakika uçuşların daha ucuz olduğu fikri ile tatil planınızı alt üst etme riskine girmemek sizin avantajınıza olacaktır.package deal will pop up, after you spend so much time considering the yacht and planning your trip, don’t risk it by cutting costs on the last minute flight option.

Yat Seçimi

Diğer tatil seçeneklerine kıyasla, yat kiralama tatillerinde erken rezervasyon daha büyük önem taşır.Çünkü kiralamak istediğiniz yattan sadece bir adet var.Erken rezervasyon yapmanız, karar vermeden önce seçim yapabileceğiniz çok daha fazla sayıda yatın olacağı anlamına gelir. Bazı müşterilerin bir hatta iki sezon öncesinden rezervasyon yaptırması bu yüzdendir. Erken rezervasyon; hedefinize yat kiralama uzmanlarıyla birlikte karar verirken, yatın türünü ve boyutunu seçmek, bütçenize, gereksinimlerinize ve arzunuza en uygun profesyonel hizmeti almak ve tatminkar indirimler almak demek.

Güzergah Planlama

Erken rezervasyon yapan biri olarak, güzergahı en ince detayına kadar planlayabilirsiniz.Bunun için çok vaktiniz olacak.  Seyahatinizin nerede başlayacağını, hangi duraklamanın zorunlu olduğunu ve hangilerinin fayda açısından isteğe bağlı olduğunu, size en uygun varış limanının neresi olabileceğini, uzmanımızla daha detaylı planlayabilirsiniz.Daha sonra tüm aktiviteleri ve limanlara ya da ziyaret etmek istediğiniz müze gibi yerlere giriş ücretlerini planlayabilir, zamanla daha fazla bilgi ortaya çıktıkça bu planları değiştirebilirsin. Seyahat planının isteğinize göre değişebileceğini unutmayın, sadece başlangıç noktasını ayarlayın ve içini farklı duraklarla doldurun.

Ulaşım

Önceden planlanmış bir turun lojistiği çok daha uygundur ve kiralama ekibiniz, yat kaptanı ve ekibi ve siz tarafından daha verimli bir şekilde yönetilebilir. Havalimanına nasıl gidilir, bir havalimanı transferi ve özel ürünler hangi lojistiği gerektirir? Bunların hepsi vaktinden önce hazırlanabilir ve kiralama ekibi, özel bir ürün bulması gerektiğinde, maliyetleri de düşürür, onlara en iyi seçenekleri bulmalarında zaman kazandırır.

İndirimler

Herkes indirimi sever ve yat kiralama kiralamaşirketleri de erken rezervasyonda en iyi indirimleri yapar. Çünkü erkenplanlanmış programlar herkes için hayatı kolaylaştırır, yat sahibi takviminiplanlayabilir, kiralama ekibi sizi programına alır ve bu takvimlerin uygunşekilde planlanmasından herkes kazanır, bu nedenle birçok lüks yat kiralamaşirketi bu şekilde teşvikler sağlar.

Bizimle İletişime Geçin

Guletyat.com, Ege, Akdeniz ve Adriyatik bölgesi için en iyi kiralama hizmetini sunmaktan gurur duymaktadır. 2020 yazına ait erken rezervasyondan yararlanmak için deneyimli brokerlarımızla iletişime geçin.

Fiyat Teklifi Al

Fiyat Teklifi Al

Fiyat Teklifi Al

Ara

Bu formu göndererek gizlilik ve iptal politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.