%100 Covid-19 İade GarantisiGörüntüle
Canlı Destek
Guletyat.com

Yeni Destinasyonları Keşfedin

Yüzlerce liman ve binlerce mil sahil şeridi ile...

Yat kiralama, yeni yerler keşfetmenin, egzotik yerleri ziyaret etmenin ve çok kültürlü limanlarda bir araya gelmenin en iyi yoludur.Başka tatillerin rahatlamak için harika bir seçenek olduğunu düşünebilirsiniz, ancak henüz bir teknenin stressiz ve rahatlatıcı ortamını deneyimlemediniz. Ayrıca yat kiralama tatilide tüm diğer tatiller gibi farklı bütçe seçeneklerine farklı fiyat skalasında sunulur. Bütçenize uygun tekneye karar verebilir ve seyahatiniz boyunca beş yıldızlı hizmetin tadını çıkarabilirsiniz.

Ayrıca diğer tatillerin aksine karada sabit kalmak yerine, bir destinasyondan diğer bir şaşırtıcı varış yerine yelken açarak tatilinizi renklendirebilirsiniz. Egzotik yerleri keşfetmenin yanı sıra,popüler turistik atraksiyonlara girebilirsiniz.

Akdeniz ve Ege Denizi; tarihi,efsanevi ve modern noktalarla doludur.Yüzlerce liman,binlerce kilometrelik sahil şeridi ve sayısız ada sayesinde tatilinizin her anında doğanın eşsiz bir manzarasına sahip olacaksınız.Her yat sizi şahane yemekler ve egzotik içecekler ile şımartacak, standartlarınızı en üst seviyeye çıkaracaktır.

Seyahat planınıza karar verdikten sonra,teknenizin kaptanı,mürettebat ve kiralama personeliniz de dahil olmak üzere alanında uzman bir ekip,hayat boyu unutamayacağınız anılarla mükemmel bir tatil geçirmeniz için 24 saat çalışacak.

Fiyat Teklifi Al

Fiyat Teklifi Al

Fiyat Teklifi Al

Ara

Bu formu göndererek gizlilik ve iptal politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.