%100 Covid-19 İade GarantisiGörüntüle
Canlı Destek
Guletyat.com

Türkiye`yi seçin

Türkiye Kıyı Şeridi; Turkuaz Kıyısı olarak adlandırılır ve 6 ayrı bölümden oluşan 397 mavi bayraklı sahille, 8.000 km uzunluğundadır.

BODRUM ; Türkiye`nin en şık beldelerinden biri olarak kabul edilir. Bu şehir size begonvil kaplı sokaklar ve yamaçlarının üzerinden güzel görüntüler oluşturan beyaz badanalı, çatısız ve iki katlı evler sunmaktadır. Bodrum size St.Peter Kalesi`nin muhteşem manzarasını tüm ihtişamıyla sunar. Ancak, Bodrum hakkında en önemli şey, Türkiye`nin yatçılık merkezi olmasıdır. Dünyanın en iyi marinalarından birine ve Akdeniz`de en popülerine sahiptir.
Bodrum yarımadasında, merkezde popüler bir plaj olan Gümbet ile karşılaşacaksınız .
Enfes deniz ürünleriyle damağınızı şenlendirirken, muhteşem manzaralar sunan,sakin liman deneyimi için mükemmel olan Gümüşlük var. Sualtı kalıntılarını görmek için şnorkelle yüzebileceğiniz en ideal yerdir Gümüşlük.
Bitez, daha yaşı büyük ve daha seçkin bir kalabalık içindir ve sığ su yelken öğrencileri için mükemmel korunaklıdır.
Turgutreis, yeni bir yat limanına sahip ve sığ sahil şeridi nedeniyle küçük çocuklarla ziyaret etmek için harika bir yer.
Türkbükü, sahil şeridindeki en iyi restoranların bulunduğu istisnai ve ayrıcalıklı bir mekandır.
Ortakent, yerel halk için yerel bir plajdır ve ziyaretçilerin çoğu, yarımadanın en iyi plajı olduğunu iddia eder
DATCA ; kiralama için inanılmaz bir durak. Badem ağaçları ve begonvillerle bezeli büyüleyici , beyaz badanalı bir köy ve size çoğunlukla balık ve geleneksel Türk yemekleri sunan pek çok restoran ve barlar sunmaktadır.
Hisarönü, çam kaplı dağlarla çevrili çarpıcı bir yer. Bu, yemek, yürüyüş ve yerel turistik yerleri ziyaret etmeniz için ideal bir yer.
MARMARIS ; Marmaris, Ege ve Akdeniz`in buluştuğu muhteşem bir tatil beldesidir. İçmeler, Marmaris merkezinden çok daha yeşildir ve size ağaçlarla kaplı geniş sokaklar ve rahat bir ortam sunar. 
Bozburun Yarımadası, sizi zeytinliklerin, çam ormanlarının ve bol miktarda taze yiyecek ve lezzetli yerel şarapların sahil şeridine getiriyor. 
DALYAN; Türkiye`nin güneybatı kıyısında, nehir deltası üzerinde küçük bir kasabadır. İztuzu Plajına, Dalyan`dan tekneyle ulaşılmaktadır. Sığ sulara sahip denizi ile altın renkli bir kumsaldır. Kaunos Antik Şehri; bu yıkık antik kent, bir Yunan tiyatrosuna ve Apollon Tapınağı`na sahiptir. Antik Kaunos şehrinin kalıntılarına, tekneyle veya yürüyerek ulaşılmaktadır.    
Sarıgerme, Çam ağaçları ile desteklenen ve ince kumlu bir plaja bakan, büyüyen bir turizm merkezidir. Aile ziyaretleri için idealdir.
GÖCEK; mükemmel bir yat limanına sahiptir ve denizde uzun bir günün ardından mükemmel bir molada, lüks restoran ve butiklere sahiptir.
FETHİYE; kıyı şeridi, kaybolan saklı koyları ve ıssız demirleme alanları bulacağınız muhteşem doğaya sahip bir yer. Burası en popüler yerlerden biri ve on iki adalar turlarıyla ünlü. 
Ölüdeniz; Fethiye yakınlarındaki en ünlü plaj, mavi lagün olarak bilinir ve yamaç paraşütü ile de çok ünlüdür.
KALKAN ; sahil şeridi sofistike ve lüks tatil köyleriyle doludur. Köyün kendisi eski dünya kültürüyle doludur ve mükemmel geleneksel Türk yemeklerine sahiptir.
Kaş, rahat bir atmosfere sahip, neredeyse el değmemiş, rahat bir liman şehridir.    
Kekova, tekne ile ulaşılabilen küçük kayalık bir ada. Burası, bazı şaşırtıcı Likya yerleşim bölgelerine ve batık şehirlere ev sahipliği yapmaktadır. Simena Kalesi`nin yakınında, şnorkelle yüzmek ve dinlenmek için mükemmel bir destinasyon. Patara , Türkiye`nin en uzun plajıdır ve kum tepeleri ve mimoza çalıları ile desteklenen 22 km uzunluğundaki beyaz kum plajdır. 
ANTALYA ; gündüz deniz ve güneş, gece eğlence demek. Burası, Türk Rivierası ve ziyaret etmek için yüzlerce yer sağlıyor. Bununla birlikte, Antalya’yı, çarpıcı dağ manzarasını içeren bir koyda, yatınızdan seyrettiğinizi hayal edin. Kentin, yaklaşık 12 km doğusunda, Lara`nın altın kum plajı, batısında ise Konyaaltı`nın çakıl taşlı uzun plajı yer almaktadır. Kıyı boyunca diğer yerler arasında Patara plajı, Belek golf merkezi, ören yerleri,küçük kasabaları ile çok çeşitli bir tatil bölgesi.
Olympos, Kemer, Finike, Alanya, Kaş, Manavgat, Side, Kekova, Kalkan, Belek gibi birçok turistik bölgeyi içine alan Antalya, kıyı şeridiyle size vadettiği herşeyi fazlasıyla sunar.
DOĞU AKDENİZ SAHİLİ
Doğu Akdeniz kıyıları, tarihe batmış ve birçok eski uygarlığın adımlarını taşıyor.
Mersin; Türkiye`nin, Akdeniz`deki en büyük serbest ticaret bölgesi olup, portakal ve limon bahçeleri ile çevrilidir. Kızkalesi; sahilden 200 metre açıkta olan mavi sularda yüzer gibi görünen kale, tüm yıl ziyaretçilerini ağırlıyor.
İskenderun veya geçmişteki adıyla Alexandretta, Perslere karşı kazandığı zaferin ardından Büyük İskender tarafından kuruldu.İskenderun Körfezi; yoğun bir ticaret limanıdır. Dünyanın en lezzetli Jumbo Karidesleri İskenderun Körfezi’nin dışında hiçbir yerde bulunmaz.
Taşucu; tipik bir tatil beldesidir.Bembeyaz kumsallar ve tertemiz sularda yüzme keyfi yaşatır.
KUZEY EGE SAHİLİ
Kuzey Ege kıyılarında; 9000 yıldan eski tarih, mitoloji ve kültür var. Bu muhteşem Türkiye kıyı şeridi berrak sularda bol miktarda yelken, tüplü dalış ve yüzme imkanı sunar. Bol miktarda kaliteli kumsal, tonlarca kasaba ve sınırsız yerel yemek ve kültür kaynağı var. Yine de, sakin bir sahil şeridi, rahat bir yat kiralama tatili için ideal.
Çeşme,14. yüzyıldan kalma bir kaleye sahip dingin bir tatil beldesidir. Dükkanları, restoranları ve barlarıyla son dönemde giderek yıldızı parlayan tatil beldelerindendir. Yarımada, rüzgar sörfü için mükemmeldir ve Alaçatı dünyanın en iyi rüzgar sörfü merkezlerinden biri olarak kabul edilir.
Kuşadası, Türkiye`nin en meşhur plajlarından biri olan Kadınlar Plajı’na ev sahipliği yapar. Aynı zamanda Dilek Yarımadası Milli Parkı görülmeye değer yerlerindendir.
Güzel bir limana sahip olan Ayvalık, çam ormanlarıyla çevrilidir. Burası yabancı turistlerle dolu yerlerden kaçmak için harika bir yer.
Altınkum, ismini altın rengi kumundan almıştır ve muhteşem bir plaja sahiptir.
Assos, kayalık bir tepenin üstüne oturan antik bir şehirdir, size Ege ve Yunanistan`ın ötesinde inanılmaz manzaralar sunar ve limanı Ege sahil şeridindeki en güzel limanlardan biridir.

Fiyat Teklifi Al

Fiyat Teklifi Al

Fiyat Teklifi Al

Ara

Bu formu göndererek gizlilik ve iptal politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.