%100 Covid-19 İade GarantisiGörüntüle
Canlı Destek
Guletyat.com

Hırvatistan'ı seçin

Dubrovnik; Hırvatistan’ın tahtındaki mücevherdir ve bu şaşırtıcı duvarlı antik kent, ortaçağ tuzaklarıyla doludur. Kireçtaşı sokakları, barok binalar ve Adriyatik'in sonsuz bir ışıltısı var.Yattan bakıldığında kırmızı çatıların, yeşil ağaçların ve turuncu-sarı antik duvarların manzarasını gösteriyor. Dubrovnik hayat dolu, lüks ve her anın tadını çıkarabileceğiniz bir şehir.

Adalar (Dalmaçyalı)

Hırvatistan'da 1246 ada var; tek bir tatilde hepsini ziyaret etmek mümkün değil.Bu yüzden manzaralarının ve kültürlerinin keyfini çıkarabileceğiniz, birkaç yerde durabilirsiniz. İşte seçiminize yardımcı olacak birkaç seçenek:

Cres; Bu, Hırvatistan’ın en büyük ikinci adasıdır ve çakıl taşlı plajları ve küçük duvarlı yerleşimleriyle çevrili, dik bir konturlu yeşille kaplıdır. Adanın nüfusu oldukça az. Yerleşim Cres şehrinde toplanmış ve burası Venedik mimarisinin izlerini taşıyor. Adada, ziyaret edebileceğiniz bir diğer yer ise Lubenice’nin antik köyleri.Ayrıca ada en derin temiz su kaynaklarından biri olan Vrana Gölü ile ünlüdür.

Lošinj; size müzeler, kiliseler, çakıl taşlı plajlar, hava ve deniz sporları gibi birçok cazibe merkezi sağlayacaktır. Ana kasaba Mali Lošinj, birkaç tatil yerine, otele, restorana ve hatta gece hayatına ev sahipliği yapar.

Rab; sonsuz görüntüdeki kumlu plajlarıyla, aile eğlencesi için idealdir.. Burası küçük çocuklarla eğlenebileceğiniz bir yer ve sıcak bir güneşin altında,bir gelato ice cream ile buranın tadını çıkaracaksınız. 

Pag; Hırvatistan'ın en uzun kıyı şeritlerinden birine sahiptir. Aynı zamanda bir kulüp cennetidir ve parti adası olarakta bilinir. Dans ve müzik hayranları için mükemmel bir yerdir. Yıl boyunca birçok müzik festivaline ev sahipliği yapar.Ay manzarası ve açık hava kulüpleri ile birlikte, gece düşer ve eğlence başlar. 

Kornati Adaları; sadece deniz yoluyla erişimi olan adalardan. Burası,Kornati Milli Parkı ile ünlü.

Brač; Burası Hırvatistan'ın üçüncü büyük adası ve Hırvatistan'ın en ünlü plajı olan Zlatni Rat'ı bulacağınız yer. Heyecan ve spor arayışındaysanız, bu ada tenis, rüzgar sörfü, dalış, parasailing, kayak ve dağ bisikleti gibi her şeyi bulabileceğiniz bir ada.  

Hvar; Hırvatistan’a bağlı olan Hvar Adası, 68 km uzunluğuyla Adriyatik Denizi’nin en uzun adasıdır. Adriyatik ve Akdeniz’in incisi Hvar Adası, en güzel adalardan biridir. Zengin tarihi ve kültürü onu eşsiz yapar. Hvar, Dalmaçya kıyılarında; Brač, Vis ve Korčula adalarının arasında uzanır.

Vis; Bu tenha ada ve plaj, sessiz bir kaçış için idealdir. 

Korčula; ihtişamlı Aziz Mark Katedrali,muhteşem renkteki suyu,çakıl taşlı sahilleri ve tarih kokan binaları sizi kendine çekecek.

Mljet; Bu ada, yemyeşil bitki örtüsü ile kaplıdır. Burası milli bir parkı ile ünlüdür. Ayrıca bazı Roma kalıntılarına ev sahipliği yapmakta.

Fiyat Teklifi Al

Fiyat Teklifi Al

Fiyat Teklifi Al

Ara

Bu formu göndererek gizlilik ve iptal politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.