%100 Covid-19 İade GarantisiGörüntüle
Canlı Destek
Guletyat.com

Yat Kiralama Tercihleri

Unutmayın, hiçbir istek ulaşılamayacak kadar uzak değil…

Lüks bir yat kiralama kararı aldığınızda, sınırsız seçenek dünyasına erişim kazanırsınız. Kararınızı verdiyseniz,yelken açarken, tüm ihtiyaçlarınız, istekleriniz ve hayallerinizi bize yazmanız gereken zamandasınız.Yat kiralama uzmanınız, tatilinizi daha keyifli hale getirmek için ihtiyacınız olan herşeyi listelemenizi sağlayan bir tercih sayfasını size gönderecektir.

Özel Tercih ve Talepler Listesi

Yat kiralama uzmanınız, sizin talep ve ihtiyaçlarınıza uygun yat seçeneklerini bulmaya çalışacaktır.Bu noktada tercih listeniz kaptan ve mürettebat ile doğrudan bağlantılı olacaktır.Bu yüzden size en uygun yatı bulabilmesi için tercih sayfasında tüm tıbbi gereksinimler, diyet talepleri, spor aktiviteleri ve sağlıklı yaşam gereksinimleri ile ilgili herşeyi listelemeniz gerekecektir.

Sigorta ve Tıbbi Durumlar

Herhangi bir alerji ve tedavi gerektiren tıbbi bir durumun, bize ve tekne mürettebatına önceden bildirilmesi gerekmektedir. Yatlarımız sigortalı olmakla beraber, kaza vb gibi durumlar harici kayıp eşya, rahatsızlık, iptal sigortası vb. konular için kişisel seyahat sigortanızı yaptırmanızı tavsiye ederiz. 

Kişiselleştirilmiş Menü

Lüks bir yat kiralama hizmetinin avantajlarından biri de size özel bir şefiniz olması. Bu son derece yetenekli ve profesyonel şef, çok çeşitli tatlar için en az birkaç yıllık yemek pişirme tecrübesiyle gelecek. Tüm yemek ihtiyaçlarınızın stoklandığından emin olmak için limandan ayrılmadan önce şefle şahsen konuşabilirsiniz.

Ulaşılabilirlik

Yolculardan birinin engelli olması durumunda, kaptanın bunu bildiğinden emin olun, çünkü mürettebatın engelli yolcularla nasıl yola çıkabileceğini bilmesi önemlidir; buna tekerlekli sandalye ve özel tıbbi cihazlar da dahildir. Çoğu yat tekerlekli sandalyeyi kaldıramaz, onun için mutlaka önceden bizi bilgilendirmelisiniz.

Hayaller Gerçektir

Unutmayın, hiçbir istek ulaşılmayacak kadar uzak değildir. Sadece bazı talepleri karşılamak için ek bir bütçe gerekebilir. Herşey sağlanabilir ve temin edilebilir.Lüks bir yat kiralama tatilinde herhangi bir hayali gerçek kılmak bizim işimiz.

Fiyat Teklifi Al

Fiyat Teklifi Al

Fiyat Teklifi Al

Ara

Bu formu göndererek gizlilik ve iptal politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.