%100 Covid-19 İade GarantisiGörüntüle
Canlı Destek
Guletyat.com

Yat Kiralama Tatilinde Yanınıza Neler Almalısınız?

Göz önünde bulundurmanız gereken kapsamlı kontrol listesi.

Yat kiralama rezervasyonunuzu tamamladınız.Sözleşmeyi imzaladınız.Şimdi tatil için hazırlanıyorsunuz.Bu noktada size yardımcı olabilmesi için bu yazıyı okumanızı tavsiye ederiz.Sizin için ana başlıklar altında kapsamlı bir alınacaklar listesi oluşturduk.

Valiz
Öncelikle, kiraladığınız yatın boyutunu ve yolcu sayısını dikkate almalısınız. Yatlar, büyük olsalar bile, depolama alanlarını kısıtlı tutabilirler. Bu yüzden eşyalarınızı hazırlarken lütfen bunu göz önünde bulundurun.  

Kıyafetler
Akdeniz, Ege ve Adriyatik denizleri yaz aylarında harika bir iklim sunar.Ancak kiralamanız bahar aylarında ise geceleri hava biraz serinleyebilir.Bu nedenle eğer geceleri dışarıda olmayı planlıyorsanız yanınıza ince ceketler alabilirsiniz. Bunun yanı sıra teknede yaşam oldukça rahat kıyafetler ile sürer. O yüzden yanınıza içinde rahat edeceğiniz tişörtler ve şortlar almanızı tavsiye ederiz ve tabiki en önemli parçanız mayolarınız.

Aykkabılar
Yatta genellikle çıplak ayakla gezilir.Islak zeminde kayma ihtimali doğuracak terlikler ve ayakkabılardan uzak durmanızı tavsiye ederiz.Teknede çıplak ayak dolaşmak istemezseniz, ıslak zeminde kaymayan kauçuk tabanlı temiz terlikler getirebilirsiniz.Tekne dışında şehir içindeki geziler için,rahat spor ayakkabılar yada sandaletler getirebilirsiniz.

Aksesuarlar
Güneş gözlükleri, güneşlikler, şapkalar, güneş koruyucu kremler, sinek ilaçları ve tatile giderken aldığınız tüm ek kozmetik yardımcılar dahil olmak üzere arzu ettiğiniz aksesuarları getirmenizi tavsiye ederiz.

Ekipmanlar
Eğer varsa kişisel dalış ekipmanlarınızı getirebilirsiniz, ilk önce yatta basınçlı hava gibi neler olduğunu kontrol edin. Su kayakları ve diğer spor malzemelerini, hatta bisikletlerini bile getiren misafirlerimiz var. Ancak yine, yat büyüklüğü ve depolama alanları bundaki en önemli faktör.

Elektronik Aletler
Akıllı telefonlarınızı, tabletlerinizi, kulaklıklarınızı ve yanınızda bulundurmayı tercih ettiğiniz diğer elektronik aygıtlarınızı getirmenizi tavsiye ederiz.

İlaçlar
Düzenli kullandığınız ilaçlarınız varsa mutlaka yanınıza alın.Beslenmenizle ilgili özel diyet gereksinimleriniz varsa, ihtiyacınız olanı getirmeden önce şefle yada bizimle iletişim kurun.

Resmi Belgeler
Pasaportlarınızı, uluslararası ehliyetinizi ve tüplü dalış sertifikalarınızı yanınıza almayı unutmayın.

Getirmemeniz gerekenler
Pahalı mücevherler veya, zarar görmesinden endişelendiğiniz eşyaları lütfen yanınızda getirmeyin. Deniz suyu ortamında hasar görecektir.

Fiyat Teklifi Al

Fiyat Teklifi Al

Fiyat Teklifi Al

Ara

Bu formu göndererek gizlilik ve iptal politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.