%100 Covid-19 İade GarantisiGörüntüle
Canlı Destek
Guletyat.com

Trogir - Trogir Gulet kiralama rotası

7 Gece / 8 Gün
Başlangıç / Bitiş: Split / Split
Tur Süresi: 7 Gece / 8 Gün
Seyir Bölgesi: Hırvatistan
Toplam seyir
Calculating... Miles
Calculating Saat
Gün 1
Trogir

UNESCO Dünya Mirası Listesi güzel Trogir kasabasını içerir. Trogir iki bordürlü bir kasabadır ve 25 km kuzeyde yer almaktadır. Trogir, ziyaretçilerine şaşırtıcı Rönesans, Barok ve Romanesk mimarisini bir araya getirerek sunuyor ve Avrupa'nın en iyi korunmuş ortaçağ şehirlerinden biri olarak kabul ediliyor. Trogir'de görülecek çok şey var ve sunduğu her şeyi gerçekten deneyimlemek için ziyaret etmeniz gerekiyor.

Gün 2
Makarska

Makarska, Makarska Riviera plajları, sahil şeridi ve gece hayatı ile tanınan, Hırvatistan'ın Dalmaçya kıyılarındaki bir liman kenti. Ormanlık meralar arasındaki küçük bir koyda, eski şehir Kačić Meydanı'nda yer almaktadır. Makarska, her zaman Hırvat sahilindeki en ünlü turistik yerlerden biri olan Makarska Rivierası olarak bilinen çevredeki bölgenin merkezi olmuştur.

Günün Turu
42 Miles
4:15 Saat
Gün 3
Korčula Island

Korčula, İpek Yolu boyunca Çin'e uzanan ünlü kaşif Marco Polo'nun doğduğu adadır. Korčula Adası eski bir Hellen kolonisine dayanıyor, bu yüzden tarihi 2500 yıldan fazla. Ada, Dalmaçya kıyılarında bulunur ve sık sık vapurlarla ana karaya bağlanır. Korčula, kültürel mirası ve birçok ünlü sanatçının doğum yeri ile ünlüdür. Korčula'daki (uygun olarak Korčula olarak adlandırılan) kasaba, en lezzetli yerel mutfağı gizleyen muhteşem bir kırmızı tavan çizgisine sahiptir. Çukarin, Rožata ve Klašun gibi yerel tatlılar, taze avlanan yengeçler, kasarlar ve açılı balıklardan oluşan klasik bir deniz mahsulü yemeğinin ardından iyi geçecektir. Yerel şarap da istisnaidir ve Plavac, Pošip ve Rukatac gibi isimler içerir. Adayı gezmek istersen Badija'yı bulacaksın,Fransiskan manastırına ev sahipliği yapan küçük bir adacık. Bölgeyi çevreleyen birçok küçük adacık vardır, bu yüzden daha çok keşif yapan ziyaretçi için burası eğlenmek için harika bir yer.

Günün Turu
28 Miles
3:00 Saat
Gün 4
Dubrovnik City

1979'da UNESCO, Dünya Mirası listesine "Adriyatik'in İncisi" ni ekledi. Bu muhteşem Dubrovnik şehri. 1.500 yıldan daha uzun bir süre önce kurulan ve 17. Yüzyılda tamamlanan Dubrovnik, Hırvatistan'ın kıyı şeridinin güneyinde yer alan şehir, Hırvatistan'ın önde gelen turistik cazibe merkezi. Çok sayıda güzel mağaza, restoran ve saray ile. 1.970 metrelik duvarlarla çevrili bu şehir, size Akdeniz'in tüm ziyaretçileri için siteyi durdurmamız gereken çok sayıda ilgi çekici yer, gezi ve deniz sporu olanakları sunmaktadır.

Günün Turu
73 Miles
7:30 Saat
Gün 5
Pomena

Mljet Adasını ziyaret ederken Pomena'yı ziyaret etmelisiniz. Bu küçük batı sahili balıkçı köyü iyi bir limana sahiptir ve gerçekten ilginç ve kullanışlı bir duraktır. Pomena, Malo Jezero'yu (Küçük Göl) görebileceğiniz Mljet Ulusal Parkı'na yaklaşık 15 dakikalık yürüme mesafesindedir. Pomena'da sadece 50 kişi ikamet ederken, bir otel, restoran ve hediyelik eşya dükkanı bulunmaktadır.

Günün Turu
39 Miles
4:00 Saat
Gün 6
Hvar Island

Eğer güzel plajları, seçkin koyları ve aradığınız olağanüstü gece hayatı varsa, Hvar'dan daha fazla bakma. 299,6 kilometrekarelik bu muhteşem ada, Hırvatistan'ın en popüler yerlerinden biri ve romantik yemekler ve vahşi partiler arayanlar için tercih edilen bir jet belirleyici yeri. Bu ada Dalmaçyalı takımadalarının bir parçasıdır ve aksiyonun tümü Adalar adanın şehri Hvar'a odaklanmıştır. Daha tenha bir yere demirlemek istiyorsanız, yakındaki Pakleni Adaları zincirini bulacaksınız.

Günün Turu
53 Miles
5:30 Saat
Gün 7
Trogir

Trogir veya Split arasında seçim yapmayı denemeyin. Her ikisi de coşkuyla bol kültürel, tarihi ve mutfak mükemmelliği sunar. Her ikisi de benzersizdir ve Paris'i Roma ile karşılaştırmak gibi olur, her ikisi de muhteşem, her ikisi de farklı olmalı, her ikisi de ziyaret edilmelidir. Öyleyse, konuyla ilgili bir seçeneğiniz yoksa ve yalnızca birini seçebiliyorsanız, yazı tura atıp kaderin karar vermesine izin verin.

Günün Turu
26 Miles
2:45 Saat
Gün 8
Trogir

Keşfe çıkma şansı olmadan Trogir'den ayrıldıysanız, yat kiralama sözleşmenizin bitiminden sonra mutlaka zaman ayırmalısınız.

Günün Turu
1 Miles
0:15 Saat

Bu rota için bir gulet yatı kiralamak ister misiniz?

Aşağıdaki düğmeleri kullanarak talep gönderin ve mükemmel bir tatil için en iyi teklifi alın.

+90 252 316 9616

Mon - Fri: 9am - 20pm | Sat - Sun: 9am - 14pm

Fiyat Teklifi Al

Fiyat Teklifi Al

Fiyat Teklifi Al

Ara

Bu formu göndererek gizlilik ve iptal politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.

  • Trogir - Trogir