%100 Covid-19 İade GarantisiGörüntüle
Canlı Destek
Guletyat.com

Yat Kiralama & Lüks Otel Karşılaştırması

Fırtınalı Bir Gece ve Güneşli Bir Gün Arasındaki Fark

Lüks yat kiralama hizmetinin en büyük avantajı, yalnızca sizin ve ailenizin çevrenizde olması, günlük rutininize veya ihtiyaçlarınıza müdahale edecek herhangi bir yabancı olmamasıdır. Bir gulet, gitmek istediğiniz  her yere gidecek, durmak istediğiniz her yerde duracaktır. Dilerseniz sessiz bir alan özgürlüğünün tadını çıkarabilir veya müziğin sesini sonuna kadar açabilirsiniz; buna yalnızca siz ve aileniz karar verir.Tamamen özgürsünüz.

Sabahın erken saatlerinde ışık, kamara camından içeri süzülür. Güneş ışığının odayı aydınlattığını ve süitinizde, yataktan kalkıp, kaliteli mermer bir banyoda sizi ılık bir duşun beklediğini hayal edin.Ve ardından hiç bir kıyafet şartı aranmayan kahvaltı sofranıza mayonuz yada bikininizle kurulup eksiksiz bir kahvaltı ettiğinizi…  

Daha sonra ne yapılacağına yine siz karar verirsiniz, ve manzaranız hiçbir zaman aynı değildir, konum farklıdır ve dün tanıdık olduğunuz her şey bir hatıradır ve bugün her şey yenidir. Bu durum tatilinizin her sabahında böyle devam eder.

Bir yat tatili herhangi bir otel gibi size sabit yerler sunmaz.Farklı konumlar, farklı şehirler, gezerek bir konumdan diğerine hareket eder.

Yat kiralama tatilinde  herhangi birşey için sırada beklemezsiniz.En iyi şezlongu ya da en iyi manzarası olan yemek masasını alabilmek için endişelenmeniz gerekmez.Yemek için asla siparişinizin gelmesini uzun süreler beklemezsiniz ve hiç bir zaman bir menüyle sınırlı değilsiniz.Siz bu restoranın her zaman tek misafirisiniz.

Servise gelince etrafınızda herkese yetişmeye çalışan ve yorgun düşmüş servis elemanları olmayacak.Tüm mürettebat sadece size servis verecek ve 7/24 tüm ihtiyaçlarınızı karşılamak için uğraşacaklar.

Lüks yatlar; çeşitli şekillerde ve ebatlardadır. Bununla ilgili sizi, yalnızca bütçeniz sınırlar. Fiyat ne kadar artarsa, size sunulan aksesuarlar ve ayrıcalıklar o oranda artar.Belki golf ! Belki su altı hazineleri için, derin deniz dalışı yada sadece bir Margarita veya serin bir Belçika birası eşliğinde süzülen yatınız. Her şey sizin için orada ve tüm bunlar için bir yerlere gitmek zorunda değilsiniz.Rahatlığınız için hepsi birkaç adım uzaklıkta.


Fiyat Teklifi Al

Fiyat Teklifi Al

Fiyat Teklifi Al

Ara

Bu formu göndererek gizlilik ve iptal politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.